Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gdfk346


gdfk346
újonc

Szóval a következő történt velem, játék közben elkezdet "szakadni" a kép majd kb fél perc után a kép hirtelen teljesen "csíkos" lett és nem lehetett látni semmit, a háttérben ennek ellenére minden futott tovább.

Újraindítottam a gépet és nem akart bootolni.
Átkötöttem a monitort az integrált videokártyára akkor eltudtam érni hogy elinduljon,azonban amikor megnéztem a videokártyát egy másik gépben akkor az a gép sikeresen bootolt.
Ezután beraktam egy másik videokártyát a gépbe, azzal sikeresen bootolt de csak 800X600 felbontásban, amint feljebb vettem a felbontást, elment a kép.
Ezután ellenőriztem a tápot, de nem volt vele semmi baj.
Arra kezdtem gyanakodni hogy a videokártya foglalat nem működik rendesen szóval átraktam a másik videokártya foglalatba de semmi változás nem történt.
Betettem a gépbe egy másik merevlemezt és akkor rendesen bootolt.
Ezután újra raktam a gépet és eleinte úgy tűnt, hogy ez megoldja a problémát, volt kép rendesen de amint felraktam a videokártya driverét a kép elment, a directX felrakása ugyanezt a problémát eredményezte.
Valamint amíg nem volt fent driver addig bár jött a kép rendesen de a gép nem érzékelte a videokártyát (az aero nem működött például).
Arra gyanakszom, hogy esetleg az alaplappal lehet a hiba.

Azt szetterném megtudni hogy bárkinek van-e valami elképzelése, hogy mi lehet a gond a gépemmel valamint van-e rá valami megoldás?

Az alaplapom: gigabyte ga ga b85 hd3
A videokártyám: Radeon R9 270x

Ha bárki tud kérem segitsen.

(#2) Intruder2k5 válasza gdfk346 (#1) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Próbáld meg itt feltenni a kérdésed: Azonnali alaplapos kérdések

Ezt a topikot zárom, és legközelebb mielőtt újat nyitsz, legyél szíves használni a keresőt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.