Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Avi-t dvd-re (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Conmet


Conmet
tag

Hi EveriBodry!

Láma vagyok, és lusta is, hogy visszakeressek a tiopic-rengetegben, tehát megkérdezem:

Ha AVI filmeket szeretnék DVD-re íri úgy, hogy az asztali DVD/MPEG4
player-el meg lehessen nézni, akkor pl. a Neroban a DVD file-formátumnál melyik opciót válasszam?
a: UDF
b: UDF/ISO
c: ISO
:F
Please olyanok válaszoljanak, akik már tutira csináltak ilíyet!

Köszönöm!

(#2) Conmet


Conmet
tag

Senki?
:F
:(

(#3) vjannus


vjannus
aktív tag

milyen írót vedtél ha lg-t akkor kaptál hozzá egy ilyen lemezezt!

(#4) vjannus válasza Conmet (#1) üzenetére


vjannus
aktív tag

nero nem tud ilyet

(#5) valaky


valaky
tag

Én eddig csak olyat csinátam, hogy digikameráról beszedett anyagot dolgoztam meg 1-2 prg-vel, kaptam egy iso-t, amit nero-val irtam ki. Szerintem a nero alapból nem tud divx-avit kiirni dvd-ként... :((

Soha többé nem veszek feleségül kézilabdás nőt. Bármit vág hozzám, eltalál!

(#6) Yom válasza Conmet (#1) üzenetére


Yom
aktív tag

Main Concept Encoder at tudja kodolni a filmet DVD-re.Hangot is megcsinalja, de nehany asztalin akad, uh hangot demuxold virtual dubbal, majd besweettel at tudod tenni a wav ot ac3-ba.utana siman ifo edittel osszerakod a dvd majd kiirod dvd-re a kapott ifo es vob filekat (dvd videokent). en ezt hasznalom es minosegben ''nagyon jot'' csinal (mar amennyire jot lehet 1 avibol,mivel avi tomorites nagyon rontja a minoseget), viszont 2500+@3200+, 512ddr 400mhz en is kb 1 ora mire main concept atkodolja, majdnem fel ora a demuxolas, utana meg ujabb fel ora az ifo edit. uh kb 2-2,5 orat vesz igenybe ha jo minosegben akarod (persze gepfuggo), de sztem avibol sose lesz dvd minosegu dvd! en is csak pl:shrek2 ot irtam igy ki,mert dvd n nem jelent meg meg. shrek 1hez kepest azert lathato a kulonbseg (fiona mikor ogre, a hajszalak elmosodnak a avibol irt dvd rol stb...) ha megvan tekabol hozdd inkabb ki!
meg annyi: ha akarsz tobb hangot is ratehecc es feliratot, chaptert stb.. az ifo edittel, de mindet uugy kell, h ac3 at csinalsz. felirat keszitese kicsit bonyultabb de azt is meglehet csinalni.
nezegess itt: http://free.x3.hu/macsman/

I came. I saw. I lagged out.

(#7) Conmet válasza Yom (#6) üzenetére


Conmet
tag

Hi Mindenki!

Bocsesz, de úgy látom rosszul fogalmaztam!

A kérdésem eredetileg arra vonatkozott volna, hogy van x db avi állomány, amit úgy szeretnék DVD-lemezre égetni, hogy az utána is avi-nak látsszon...

Időközben elolvastam jópár fórum-hozzászólást a világban, és megpróbáltam a Nero-ban adat dvdként iso filerendszerrel megírni a fileokat, és mondhatom teljes a siker. Jópár számítógépben kipróbáltam az elkészült korongokat, és az összes oprendszer felismerte és lejátszotta a filmeket. Sőt aztali DVD-DivX lejátszóban is remekül működnek.

Szóval ennyit erről!

Azért mindenkinek köszönöm!

(#8) L3zl13 válasza Conmet (#7) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Az ISO az alap szabványos formátum szvsz azt valószinűbb, hogy felismerik az asztali játékosok, de tapasztalatom nincs ez ügyben. (Sem asztali DivX játékoskom.) Aztán lehet, hogy a játékosok egyformán kezelik mindkettőt.

Aki hülye, haljon meg!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Avi-t dvd-re (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.