Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) REAL WORLD


REAL WORLD
tag

Sziasztok!!!

Korábban már volt egy topic, amiben egy DVD-hez akartam új AUDIO-t tenni. 50%-os sikerrel (1 siker, 1 nem jött össze). Most egy kicsit nagyobb fába vágnám a fejszémet!
Birtokomban van a Csillagkapu sorozat 6 teljes évadja + 7. évad fele + a film. Összesen kb 60 GB. Mind angol és magyar felirat. + első két évad szinkronja is megvan. Szeretném megcsinálni, hogy asztaliban tudjam nézni, magyar vagy angol hangot és feliratot is ki tudjam választani és menüt is készítenék! Mo-n sajnos nincs kiadva DVD a sorozat. A birtokomban lévő AVI-k nagy része 640*360, divx3, ac3 angol- és mp3 magyarhang. A film 23,976 fps. (Amerikai DVD-Rip.) A szinkront nem tudom, de valószínű, hogy a TV-ben leadott részeket vették fel és tisztították meg... A felirat srt formátumban van.
Kérdésem: milyen progi kellene hozzá és hogyan kellene ezt megcsinálni, tekintetbe véve a 23,976 fps-t és az igényeimet (választható hang és felirat)?!

''Welcome to the REAL WORLD!'' (Matrix)

(#2) neduddki válasza REAL WORLD (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

En a plextorhoz kapott pinnacle studio 8-val szoktam eszt csinalni, eddig meg csak szinkronosokal probalkozam, es enm tom a framerate-jukat, de gond nelkul megcsinalta, annyia haklija, hogy az mp3-bo illik wav-ot csinalni ha hangot is akarsz... ahogy legelosszor nezegettem vhogy feliratot is lehet ala pakolni, ha erdekel a dolog es addig nem kapsz valaszt akkor jovo heten meg tom nezni! methogy akkora leszek nagyfaluban...
amugy ugy tunt, hogy menut es tobb audio savot is tamogat /ha jol tevedek/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3) REAL WORLD válasza neduddki (#2) üzenetére


REAL WORLD
tag

Ez gyors volt! Mindenképpen érdekelne...
Köszi!

[Szerkesztve]

''Welcome to the REAL WORLD!'' (Matrix)

(#4) REAL WORLD válasza neduddki (#2) üzenetére


REAL WORLD
tag

Ha lehetne egy kicsit részletesebben leírnád, hogy hogy is kell ezt megcsinálni Pinnacle Studio alatt... Most szereztem meg a 8.6.32.0-t, de még soha nem használtam... Köszi!

''Welcome to the REAL WORLD!'' (Matrix)

(#5) neduddki válasza REAL WORLD (#4) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hat nem kkonnyen talaltam ide vissza. Miota a RIOS3 visszlepett a 2 hoz kepest sose tudommikor mire kire mit merre hogyan irtam:-)))!
Hat hogy hozg szoktam:
virtualdubmod-ban megvagom az avit, kimentem az mp3-at abbol razorlame-val csinalok wav-ot virtualbubmod-ba a benn levo avi-bol letiltom a mp3-at es befuzom a wav-ot, save as-val elmentem, megnyitom studio > edit ful, athuzom a avi-t, beallitom hogy kozvetlenul irja ki adok egy 15G-s ures hejjet es 2 oranal rovidebb filmenl egy lemez auto, folotte 2 lemez auto, es 5 ora alatt + is van mindennel!!
Nem szoktam menuvel meg egyebb -szamomra ertelmetlen - dogokal veszodni, en ugyis csak egybe fuggo szinkronos filmeket irtam ki eddig:-)))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6) REAL WORLD válasza neduddki (#5) üzenetére


REAL WORLD
tag

Szia!

Áthúztam az AVI-t, de amikor a magyar audiot is beillesztettem és lejátszottam egymás alatt volt a két hang. Ez ha elkészült, akkor választható lesz vagy így fogja csinálni? És feliratot hol és hogy is lehet csinálni?

''Welcome to the REAL WORLD!'' (Matrix)

(#7) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

A chip 2003/12-es szamban van egy studio leiras, ha ezen kornyeekn tartozkocc szivesenkocsonzom!!! /nagyfalu:)))/
Elnezest a kesesert, de nem tanatam hol a leiras csak most!!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8) REAL WORLD válasza neduddki (#7) üzenetére


REAL WORLD
tag

Megnézem, mert elméletileg nekem is megvan. A téma még mindig adott, de azóte se tudtam érdemlegesen foglalkozni vele, mert sok dolgom volt... De ezt mindenképp megnézem! Köszi!

''Welcome to the REAL WORLD!'' (Matrix)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.