Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Avi-ba mp2-es hang (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Bagoly


Bagoly
senior tag

Mivel tudnám az aviba tenni az mp2-es hangját, anélkül, hogy ki kellene a hangot bontani wav-á?

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#2) The_Tom válasza Bagoly (#1) üzenetére


The_Tom
senior tag

virtualdub nem tud ilyet??

Üdv.

Szerintem.

(#3) ogabo válasza The_Tom (#2) üzenetére


ogabo
csendes tag

De. a virtualDUB tudja ezt _is_. :)

hali

(#4) Bagoly válasza ogabo (#3) üzenetére


Bagoly
senior tag

de a virtual dub csak wav-ot kezel, ha jól tudom.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#5) Bagoly válasza ogabo (#3) üzenetére


Bagoly
senior tag

ogabo várom a válaszod. Hol kapcsoljak be és mit, hogy ne csak wav-ot tegyen a képhez, hanem mp2-őt is.

Gyerekek senki nem kódol filmeket itt?
Segítsen már valaki, nem fér el a buzi wav.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#6) Flashcash válasza Bagoly (#5) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Nem értem miért akarsz wav-ot rakni az avi mellé.
Ha egy mpeg filmet kódolsz avi-ba és a video már megvan akkor általában az mp2 hangot valamilyan kódolóval (dvd2avi,vagy akár winampal is) wav-ba alakiítjuk.
Ezután fogod a virtualdub-ot megnyitod a video-t, a video menünél direct stream copyra állítod az audio menü alatt source-nak wav audio-t választasz majd a compression-nál beállítasz valamilyen tömörítést (mp3,wma.....) full processing módba rakod save avi és 10-30 perc alatt kész az AVI fájlod az mp3 vagy divx wma formátumú hang-al. Az igényelt minőség szerint 64/80/96/128/384AC3 Kbit/s bitrátát szoktak az audio hangsávnak beállítani.

(#7) Bagoly válasza Flashcash (#6) üzenetére


Bagoly
senior tag

Mint írtam nem fér el a wincsin kicsomizva a wav. :(
Már a film is alig.
Hát ezért.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Avi-ba mp2-es hang (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.