Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Avermedia_hu


Avermedia_hu
senior tag

Ebben a topicban Avermedia TV tunerekkel kapcsolatos újdonságokat, információkat lehet találni. A felmerült kérdéseket igyekszem megválaszolni.

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#2) Avermedia_hu


Avermedia_hu
senior tag

Napokon belül kapható magyarországon is az Avermedia újdonsága, a kódkártya olvasóval bővíthető (CICA) Aver3D Szatelit TV tuner. USB kábelen keresztül csatlakozik a számítógéphez, tehát akár notebookhoz is használható. Kódkártyával a legnépszerűbb T-home, UPC Direct és Digi TV Szatelit TV csatornákat is lehet nézni, felvenni- akár időzítve, ütemezve is- és visszatekerni az élő adást. (Timeshift). 3D adás megjelenítésére alkalmas, illetve képes a 2D adást 3D-be konvertálni.
Bővebb információt a tunerről az Avermedia magyar weboldalán lehet találni itt:
http://www.avermedia.eu/avertv/HU/Product/ProductDetail.aspx?Id=544&device=2
Az Aver3D Satelit TV tuner, SnugTV kompatibilis.
A SnugTV segítségével interneten keresztül bárhonnan elérhető az otthoni TV adás.
Bővebb információ a SnugTV-ről itt:
http://www.snugtv.com/lang/oth/eng/static/index-2_5.php

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#3) Avermedia_hu


Avermedia_hu
senior tag

Az R889 Szatelit tuner a boltokban!

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#4) ftc


ftc
nagyúr

AVerTV Ultra PCI-E RDS H777 anno vettem egy iylet... Lesz valaha linux támogatás?

(#5) Avermedia_hu


Avermedia_hu
senior tag

Elindult a Homefree termékcsalád magyar weboldala! Minden információ megtalálható ezekről a termékekről iPad és PC tulajdonosoknak egyaránt:
Az oldal elérhető itt: homefree.avermedia.com

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#6) Avermedia_hu válasza ftc (#4) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Továbbítottam a kérdést a Taiwani mérnököknek. Tudomásom szerint Linux támogatás a kártyára nem lesz. Ennek ellenére elképzelhető, hogy kapok drivert, melynek tökéletes működésére garanciát nem tudok vállalni.

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#7) Avermedia_hu


Avermedia_hu
senior tag

Egy kis infó: SnugTV. Egyedi és ingyenes plusz szolgáltatás az Avermediatól, ami vonzóbbá teheti a tunereinket.

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#8) ftc válasza Avermedia_hu (#6) üzenetére


ftc
nagyúr

Üdv

válasz nem érkezett?

(#9) molochtomika válasza Avermedia_hu (#7) üzenetére


molochtomika
tag

:R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=molochtomika

(#10) Avermedia_hu válasza molochtomika (#9) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Hello! Ismered, használod már a SnugTV-t?

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#11) toruss


toruss
csendes tag

Szervusztok!
Nemrég vettem egy Avertv Capturehd h727-es tunert, van néhány gondom vele. Az első a szoftver. Bizonyos időközönként lafagyasztja a gépem hogyha az Aver Media Centerhez tartozó AverHIDreceiver.exe-t nem zárom be a feladatkezelőben amikor a windows 7 elindul. A lefagyás után ha újraindítom a gépemet akkor még a tuner drivere is eltünik az eszközkezelőből. Ha viszont kikapcsolom a gépemet mejd újra be akkor megint a helyén van a driver és működik minden. Most egyenlőre működik már egy ideje, de kíványcsi volnék az ötletekre hogy mi okozhatja ezt. A másik hogy bizonyos időközönként akkor is eltünik a kártya drivere az eszközkezelőből amikor nincs használatban a kártya. Ez is néha fagyással jár. A harmadig problémám pedig a felvétel. Miért van az amikor felveszek egy adást akkor az élő nézetben rendesen kitölti a kép a monitorom (4:3-as képarányra beállítva) viszont, a felvett anyag képének két oldalán megjelenik egy fekete csík, ezzel függőlegesen elnyújtva a képet. Próbáltam állítani a rögzítés felbontását, meg az overscan funkciót de ugyan az a helyzet. Egyébként ha az álő nézetet beállítom eredeti képarányra akkor ott is látszik a két oldalt a függőleges csík. Analóg és digitális jelnél is ez van. Meg lehet oldani valahogy hogy a felvétel is ugyan úgy teljesképernyős legyen?

(#12) Avermedia_hu válasza toruss (#11) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Szia!
Elnézést kérek, hogy itt a fórumon csak most találtam meg az üzeneted!

Ellenörzöm, miért nem jött RSS.

De szerencsére már intézzük a problémád a támogató csatornán keresztül.

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#13) zichie


zichie
senior tag

Az Avermedia-nak létezik dvb-c tunere? A neten nem nagyon láttam, viszont meglepődnék, hogyha nem.

Onnan jutott eszembe, mert a 90'-es évek végén egy TVPhone98 nevű kártyát használtam az Avermedia-tól, ami analóg. Most találtam meg és feltámadt bennem egy kis nosztalgia. :) 2001-ig figyelt a gépben, és a tuner részét nem is igazán használtam, mert egy analóg műholdvevő volt a videó bemenetére kötve, a pc meg izzadt a hVCPlus nevű kis progival, ami összerakta real time a videocryptes analóg sky csatik képét. 2001 végén váltottam digitálisra, azóta nem is használok analóg tunert. Persze akkor még csak műholdról volt értelme a digitális adásoknak. Gondoltam, hogy 1-2 éven belül a kábeltévé is digitalizálódik, megjelennek az első dvb-c tunerek, aztán 2005-2006 körül beindul a tömeggyártás, 2009-2010 körülre már kihal teljesen az analóg, úgy mint a kazettás magnó.
Nem így lett, 2011-et írunk és alig lehet dvb-c tunert kapni. Ezt egyszerűen nem értem, pedig az összes kábelszolgáltatónak már van digitális szolgáltatása és a legtöbb ember kábelt néz.

[ Szerkesztve ]

(#14) #65675776 válasza zichie (#13) üzenetére


#65675776
törölt tag

Pedig lepődj meg: a legtöbb nagy cégnek nincs belső DVB-C tunere. (Se az AVerMedia-nak, se a Compro-nak, se a Hauppauge-nak, se a Leadtek-nek.) A Compro és a Leadtek ráadásul semmilyen DVB-C tunert nem gyárt. Hauppauge-nek van USB-s megoldása. Az AVeR-nek van egy belső (A717), az viszont hivatalosan csak Oroszországban van forgalomban.

A problémát egyébként leginkább az okozza, hogy a legtöbb szolgáltató kódolja a DVB-C-t, viszont nem ad neked önmagában előfizetői kártyát és CAM-et, így nem érsz semmit a DVB-C tunereddel náluk. A digi ugye nem kódol, szóval náluk ez nem szempont, a UPC tán ad külön is kártyát. (T-nél az IPTV meg egy más történet.) A szimpla DVB-C tunerek roppant mód túl vannak árazva (pedig maga a hw vérprimitív, kb 2-3k a bekerülési költsége, és ebben már minden benne van a kártyától a csomagolásig), hibrid megoldások pedig általában overkill kategóriájúak (azaz analog/DVB-T/C, sok esetben még DVB-S(2)-vel is kiegészítve), ezek pedig ezért mondhatóak drágának. Bár ár/érték arányban messze jobbak, mint a szimpla DVB-C tunerek, utóbbiak ráadásul tipikusan sima PCI-osak.

Apró javítás, csak hogy egyértelmű legyen.

[ Szerkesztve ]

(#15) Avermedia_hu válasza #65675776 (#14) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Köszönöm kimerítő válaszod daa-raa!

Ehhez már én nem tudok mit hozzá tenni.

Talán annyit: még nem adtam fel, hogy jövőre az említett A717 kapható legyen nálunk.

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#16) frodo


frodo
csendes tag

Üdv!

A HomeFree készülékről lenne kérdésem. A wifi router melyik portjára kell csatlakoztatni? A WAN, vagy LAN portra? Tehát kell e külön routert beszerezni a készülékhez, vagy a jelenlegihez is hozzá lehet egy LAN porton keresztül csatlakoztatni (mivel a routernek egy WAN portja van csupán - TP-LINK TL-WR1043ND ami jelen esetben az internetet fogadja). Valamint kérdezném, hogy panellakásban 2-3 falon keresztül milyen képminőségre lehet számítani?

Köszönöm.

(#17) Avermedia_hu válasza frodo (#16) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Szia!

A router Lan portjára csatlakozik, tehát nem kell külön készülék.
Gyakorlatilag úgy viselkedik, mint egy hálózati PC.

Nem teszteltem panellakásban.
De ha van elfogadható minőségű Wlan jeled a lakásban, akkor működni fog.

Javasolt a 2 vagy 3 antennás router.

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#18) Croft-21


Croft-21
őstag

Üdv

Nemrég vettem egy Avermedia DarkCrystal HD Pro kártyát, amivel nagyon meg vagyok elégedve, nagyon egyszerű a használata, végeredményben csak egy HDMI kábel kell hozzá.
Na mármost nekem az lenne a problémám, hogy próbálnám a legjobb minőséget felvenni vele, a hozzá kapott Aver MediaCenter 3D programban a beállításokban lehet választani MPEG2, H.264, AVI formátumok közül és tudtommal a H.264 jobb mint az MPEG2, de amikor átállítom H.264re és a beállításokban 1920x1080ra és felveszek valamit, akkor szép éles a kép, de olyan mintha az egész felvétel fps hiányos lenne, vérszegény. Mintha kicsit szaggatna.

Vajon mi lehet a baj?
kép 1 kép 2

[ Szerkesztve ]

(#19) reggelybe


reggelybe
csendes tag

üdv!
avermedia h727 capture kártyát használok, 1.12.0.7 driverrel, win7x86-on.
két legaktuálisabb problémám felvételkor jelentkezik:
- h264 (1080, 15mbs) formátumot használva, a rögzítéskor keletkező fájlt mindig 4.3 gigás darabokra vágja. akkor is, ha a beállítások/../split opcióban nincs kijelölés, és akkor is, ha a kijelölésben jóval nagyobb méret van megadva.
- mpeg (1080, 20-30mbs) tömörítésnél pedig a b-képkockák idejét rosszul adja meg a headerben, így pl az elkészült 40 perces felvétel a lejátszóban 3 órásnak látszik, illetve egyes
szerkesztő programok meg sem nyitják.
létezhet olyan megoldás, ami a már létező lehetőségek korlátozása nélkül javítja a hibát?

(#20) reggelybe válasza Croft-21 (#18) üzenetére


reggelybe
csendes tag

szia!
cavlc helyett próbáld a cabac-ot, és/vagy nagyobb bitratat.

[ Szerkesztve ]

(#21) Avermedia_hu válasza reggelybe (#19) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Sziasztok!

Kérlek küldjétek el a problémák leírását ezen a csatornán: (ha még nem oldódott meg)
Avermedia support

(Magyarul)

Megkeressük a megoldást.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#22) Croft-21 válasza reggelybe (#20) üzenetére


Croft-21
őstag

Már próbáltam mindet, átállítottam a bit ratet 15000-re és akkor is ezt csinálja. Alapméretezetten ott 8000 van megadva.

(#23) reggelybe válasza Avermedia_hu (#21) üzenetére


reggelybe
csendes tag

szia
sajnos telefonom még nincsen!

(#24) reggelybe válasza Croft-21 (#22) üzenetére


reggelybe
csendes tag

szia
a belinkelt képek alapján adtam a sablonválaszt, de valójában nem fogtam fel mi a jelenség!
az általad beírtakat így értelmezem:
a hdmi-n keresztül készült felvétel nem fakó, nincsenek tömörítési anomáliák (szemcsésedés, kockásodás, villódzás, stb), viszont a felvétel teljes tartama alatt: a mozgás szaggatott-darabos? vagy fekete ablakok villannak be? vagy ugrik a jelenet? vagy egymásra csúsznak képkockák?
csak h264-nél van gond? vagy tömörítetlen avi és mpeg2-nél is?
a kártyáink csak hasonlóak, és én az enyémet csak rögzítős, hd-s setupbox-szal használom. ebben a felállásban én nem látok különbséget a pc-re felvett tv-műsor és a setupboxban lévő rögzítés között, sem h264-es, sem mpeg2-es felvétel esetén.

(#25) Croft-21 válasza reggelybe (#24) üzenetére


Croft-21
őstag

Csak H.264-el van a probléma. Maga a felvétel az szép, éles. De olyan mintha kicsit beszaggatna. Mint amikor leesik az fps.

(#26) reggelybe válasza Croft-21 (#25) üzenetére


reggelybe
csendes tag

az fps-ses hasonlattal nem tudom mire utalsz!
az adott lehetőségek közül a h264-nek van a legnagyobb hardverigénye, de nem tudom mi várható el a konfigurációdtól.
nálam a core i5 2500k 8gb (560-as nvidiával) 35-40 perc alatt kódol át egy 1órás 1920X1080-as felvételt, a cuda ezt az időt megfelezi. a másik, Athlon64x2 5400+ 4gb (radeon hd3870)-os gépemnek ehhez 5-6óra kell. az amdésben ki sem próbáltam az avermédiát.
a hardverekhez nem értek, nem tudom megbecsülni a gépedet. de a darkcrystal is directshow kompatibilis, így más, külső felvevő programot (adobe, roxio, virtualdub, stb) is kipróbálhatsz a felvételhez, bár ezek macerásabb eljárások.
meg lehet még próbálni: az avermédiával készült felvételt beemelni egy videoszerkesztőbe, vagy átfuttatni az mkvtoolnix-en, hátha jelezik vagy javítják a hibát!

(#27) Croft-21 válasza reggelybe (#26) üzenetére


Croft-21
őstag

Olyan mint amikor egy játékban megnyomod a Frapsot (felvevő program) és az egész játék 60 fpsről leesik 30ra. Tehát nem folyamatos.
Lehet a procim kevés neki elvégre már vagy 3 éve vettem ezt a két magos procit. Végülis jó nekem az Mpeg2 is, csak kisérletezni akartam, hogy melyik formátmmal hozom ki a legjobbat a kártyából.

(#28) slippy


slippy
tag

sziasztok

van egy AverMedia E506-os tunerem. a koax kábel sajnos megtört (természetesen a csatlakozó tövében, hogy még véletlenül se lehessen megbütykölni :) ), és már eléggé élvezhetetlenné kezd válni a műsor. ha bemegyek egy műszaki jellegű/híradástechnikai boltba, ott tudnak adni nekem ilyen kábelt, vagy ez valami spéci avermediás cucc?
van valami neve?
köszönöm előre is :R

d[oO]b - Eladó dolgaim: http://href.hu/x/gq2h

(#29) Avermedia_hu válasza slippy (#28) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Hello.

Utánna járok a kérdésnek.

az E506-os tunert én nem ismerem személyesen.
De az a gyanúm speciális a kábel.

Ha így van, biztos nincs az országban.
Legutóbb hasonló esetben jó áron (1000 Ft körül) meglett a kábel.
Csak időben volt hosszadalmas, mert nem külön postáztattuk.

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#30) slippy válasza Avermedia_hu (#29) üzenetére


slippy
tag

köszönöm

amúgy ez egy régebbi PCMCIA-s hybrid tuner

találtam egy képet [kép]
a képet az egyik hirdetésből loptam

nem ugyanaz, mert ez egy e501-es, de a jobboldali csatlakozó ugyanaz.
bízom azért benne, hogy valahogy olcsóbban is hozzá lehet jutni, mert 2.000,- Ft-ért már ajánlottak kompletten ilyen tunert, aztán jó volna lehető legolcsóbban kijönni.
mindenesetre előre is köszönöm a közreműködést :R

d[oO]b - Eladó dolgaim: http://href.hu/x/gq2h

(#31) Avermedia_hu válasza slippy (#30) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Hello, van kábel a tuneredhez.
Csehországi szervízközpontunkban.

Ha minden jól megy garanciában el tudjuk intézni a kábel cserét.

Kérlek írj meg minden részletet, értelemszerűen ezen az ürlapon, és küld el:
Avermedia support

ha tudsz fényképet csatolni a törött kábelről, az szuper lenne.

És ha lehetséges, írd meg, hogy mikor és hol vásároltad az eszközt.
(nem gond, ha nem magyarországon)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#32) Avermedia_hu válasza slippy (#30) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Kérlek írd meg nekem a 11 vagy 13 jegyű sorozatszámát a terméknek.

Köszönöm!

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#33) slippy válasza Avermedia_hu (#32) üzenetére


slippy
tag

Köszönöm a segítséget. Küldtem egy email-t az adatlapodon található címre :R

d[oO]b - Eladó dolgaim: http://href.hu/x/gq2h

(#34) Avermedia_hu válasza slippy (#33) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Szia, a kábel megérkezett hozzám.

Én is küldtem a mail címedre üzenetet, hogy egyeztessük hogyan jusson el hozzád.

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#35) balkoger válasza Avermedia_hu (#34) üzenetére


balkoger
tag

Szia,

Érdeklődnék, hogy az AVer3D Satellite TV csomag részét képezi a CAM (Conditional Access Module) ?
Tehát ha rendelkezem Digi beltérivel akkor annak kártyáját azonnal tudom használni?
Ha nem, akkor milyen áron szerezhető be, mert ebben az esetben a számgéphez inkább egy ilyen cuccot vennék, mint beltéri(ami megvan)+hybrid capture dongle-t.

üdv G.

(#36) Avermedia_hu válasza balkoger (#35) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Hello!

Az R889 AVer3D Satellite TV-be be van építve a CAM modul.
Kódolt adások vételére alkalmas.

De:
Ha jól tudom, a Digi kód kártyáját, csak a saját beltérijében használhatod. (érdemes rákérdezned)
Másrészt, a Nagravision kódolással volt már problémánk a múltban más termékekkel. Az R889 Nagravision kódolásával kapcsolatban még nem kaptam visszajelzést, nincs tapasztalatom.

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#37) sunpower


sunpower
tag

Sziasztok!

Avermedia_hu-hoz lenne kérdésem, hogy ha nem is a közeljövőben, de egyáltalán nem tervez a gyártó DVB-C tuner gyártást?
Én kb.5 éve használok egy Hybrid ultra USB-s tunert (M039R) és sosem volt még vele gondom se XP, se Win7 alatt! Így nekem már bizonyított a gyártó.
Csak az analóg részét használom TV nézésre, de mivel a szolgáltató digitálisan is adja kábelen a jelet kódolatlanul (Most éppen HWR telekom, de volt már Tvnetwork, Pr telekom, meg ki tudja még mi. Évente változik a szolgáltató.....) , gondoltam jobb lenne a minősége. (Budapest 14. ker.)

Köszönöm a választ!

üdv. sun

(#38) Avermedia_hu válasza sunpower (#37) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Szerencsére napokon belül megérkezik az A717 Aver3D Quadro HD.
Magyar nyelvű weboldal itt található:
A717

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#39) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Akkor én is ide: a legfrissebb driver és program, a honlapról lett lehúzva.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#40) Avermedia_hu válasza Sza_Sa (#39) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Szóval, ha nem oldódik meg, akkor kérek ide egy rövid magyar hibajelentést:
Support

dxdiag file elküldését külön köszönöm!

Sok mindent kiolvas belőle egy mérnök...

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#41) Sza_Sa válasza Avermedia_hu (#40) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Holnap este megcsinálom, dxdiag természetesen benne lesz, bár én abban mindent jónak láttam, igaz, nem is vagyok szoftvermérnök.

Szerk: nem semmi a bejelentő lap, kérnek egy pár infót! :)

[ Szerkesztve ]

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#42) Csybe válasza Avermedia_hu (#40) üzenetére


Csybe
csendes tag

Esetleg kérhetünk a külföldi okosoktól egy véleményt arról, hogy miért került a molex csati a kártyára, és álláspontjuk szerint mindenképp kell-e használni?

(#43) Sza_Sa válasza Csybe (#42) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Illetve hogy mit kell tenni azért, hogy ne kelljen használni

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#44) Avermedia_hu válasza Sza_Sa (#41) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

A fénykép nem annyira fontos.
Inkább csak lehetőség.

A jól kitöltött lap viszont már fél siker.

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#45) Avermedia_hu válasza Csybe (#42) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Minden felvetett kérdésre választ kérünk.

Ezen a héten munkaszünet volt Taiwanban. (újév)
Hétfő délelőtt várható visszajelzés.

A problémákat rendszerezem, és már előre elküldöm a kollegáknak.
A prohardveren megadott mail címekkel Ti is másolatban lesztek.
(Ezzel kicsit meggyorsítjuk most az ügymenetet, hogy mire beérkezik a hivatalos bejelentő lap, már dolgozni tudnak a problémán)

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#46) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Ma bementem a kábelszolgáltatóhoz, ott azt mondták hogy dvb-c náluk nincs, a dvb-t jelet rakják át a kábelre, így a dvb-t résszel kerestessem meg a kártyával és meg fogom találni. Érdekesen hangzik az biztos, este ha lesz időm megpróbálom, ma vettem hozzá kábelt és jó minőségű splittert, remélem nem romlik nagyon a jel.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#47) McSico


McSico
senior tag

Üdv Avermedia_hu!
Sajnos még mindig az AverTV Duo Hybrid PCIE II tuner beszerzésével szenvedek. :((
Van valami infó, hogy lesz-e még az országban? (vagy van info, hogy hol lehet elfekvő készlet) Vagy lesz valami követő modellje?

Illetve ha más megoldás nincs, akkor külföldön van olyan bolt ami aver tunerekkel foglalkozik és szállít az országba?

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#48) Zoli1222 válasza Avermedia_hu (#2) üzenetére


Zoli1222
őstag

Szia!

Ez a ketyere csak ilyen kódkártyákkal működik? Mint azt pü-ben is írtam, nekem nincs a UPC-s beltérimhez kártya.
Tudnék egyet jóárasítva szerezni, de sajna nincs rá garancia. Esetleg cikkszám alapján lehet érvényesíteni?
Köszönöm!

(#49) Avermedia_hu válasza Zoli1222 (#48) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Szia!

Nem csak kódkártyával működik.
Ha nem kódolt az adás, vagy nincs kódkártya, akkor természetesen nem kell.

Biztos, hogy szatelit TV-d van, parabolaantennával?
Ez a tuner, R889 Aver3D Satelite, csak ilyen DVB-S/S2 jelet képes fogadni.

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#50) Avermedia_hu válasza McSico (#47) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Szia!

az AverTV Duo Hybrid teljesen kifutott, nem várható további érkezése.

Utódja a H777 AverTV Ultra PCIe RDS
Ennek a honosításán már dolgozunk.

Sajnos külföldi forgalmazókkal nem állok kapcsolatban.

Üdv: Attila @ www.proav.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.