Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok!
Az Avencast egy Hack&Slash - vagy inkább Hack&Spell RPG.
A játékban egy fiatal mágusnövendéket alakítunk, akit irányítva kell visszavernünk az akadémiánkra törő démonhordát. A grafika elég hangulatos, főleg mivel a varázslatokon van a hangsúly, így az effektek terén nem szenved hiányt a játék. A kamerát 360°-ban forgathatjuk, zoom-olhatunk, ahogy azt egy rendes 3D-s RPG-től elvárhatjuk.
Az Avencast: Rise of the Mage az alkalmi szerepjátékosoknak is sok izgalmat tartogat, de a hardcore RPG- és akciófanok is élvezni fogják. A harci és minden egyéb interakció tökéletes egyensúlyt teremtenek az elgondolkodtató és a gyorsaságot igénylő feladatok között. A játékosoknak harci és stratégiai készségüket is elő kell venniük. Erős hőst kell faragniuk karakterükből, ki kell használnunk minden lehetőséget.
A játék már megjelent, a Demót is le lehet tölteni az alábbi linkek egyikén:

A játék hivatalos oldala.
Avencast Bemutató (Hardwired).
Avencast HD-Trailer.
Avencast Demó letöltés (309MB).
Avencast Patch v1.02 Letöltés.

Rendszerkövetelmények:
* OS: Windows® XP / Vista™
* CPU: 2.2 GHz Intel® Pentium® vagy 2200+AMD® Athlon™ processzor
* RAM: 512 MB (1GB Windows Vista™ alatt)
* Video: GeForce FX 5700 vagy jobb / ATI Radeon 9700 vagy jobb
* PC DVD-ROM: 4x
* Hang: DirectSound® kompatibilis hangkártya (SoundBlaster® X-Fi™ ajánlott)
* HDD: 4.4 GB
* DirectX®: 9.0c

Egy pár Screenshot:

A teljes galériát megtalálod itt.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) Janoska26 válasza Vistaboy (#1) üzenetére


Janoska26
addikt

hmm. nem néz ki rosszul megpróbálom beszerezni :U :DDD

(#3) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Letöltöttem a demót.
Hát, a játék nem néz ki nagyon csúnyán (De azért nem is olyan szép, bár a varázslatok tényleg pofásak), és a hangok is jók, de van egy dolog, ami miatt én ezzel a játékkal abszolút nem tudok játszani: az irányítás. :(

Bár lehet konfigurálni a gombokat, egyszerűen nem áll kézre a dolog. Fix kamerával lehetetlen irányítani a karaktert, Advanced módban pedig annyira zavaró, hogy nem a karakter mögött van a kamera. Follow Camera módban még elmenne a dolog, de nem találtam "Reverse Mouse" kapcsolót (Fordított Egér irányítás), ami nálam létkérdés. :((

Lehet hogy csak én vagyok béna, vagy csak nagyon rászoktam a WoW-ra és nincs türelmem kitapasztalni a játékot, mindegy.

Tehát, ha valaki rájön hogy hogyan lehet beállítani azt a fránya "Reverse Mouse"-t, az szóljon. Addig nem veszem meg a teljes játékot, amíg ezt meg nem lehet oldani benne.

A topik attól maradhat, aki játszik vele, írhat ide nyugodtan.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) Amur


Amur
addikt

nekem bejön,az irányitás csak megszokás kérdése,én nem is konfigoltam át mert így minden kézre esik(E-vel tárgyak használata,pl.ajtónyitás,F-el a használható tárgyakat mutatja,R a futás-runner),és ugye W-A-S-D az irányitás.
nekem az a gondom hogy időnként elakadok most pl.a kriptában kellene egy rejtett szobát megtalálni,le is irják hogy nyugaton lévő szoba déli fala,de nem tudok átmenni rajta...végigjátszást láttatok valahol? gugli nem volt a barátom,nem tudott segíteni!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#5) Amur


Amur
addikt

játszik vele valaki? egyébként a varázslatok nagyon látványosak,föleg 1280-as felbontásban,1024-ben olyan átlagos,de felette gyönyörű! kicsit nehéz pedig a nehézségi szintre egy kis cumi ikont hoz,vagyis nagyon alapon játszom,de behaltam már párszor a kriptában.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.