Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:20

LOGOUT.hu

avast! összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#768) Szottar válasza Möhe (#767) üzenetére


Szottar
tag

Szia!
Ha fent van a Revo Uninstaller az jó és kell is ahhoz amit én javasolok, de ehhez fel kellene újra rakni az AVAST!-tot. Az én tapasztalatomat írom le ahogyan én szedtem le az AVAST!-tot mert nekem is gondom volt vele anno. Valami futó folyamat még maradt a gépeden az AVAST!-ból szerintem. Van még egy lehetőség, amit előtte kipróbálhatsz még és ez az Unlocker. Jobb klikk arra amit el akarsz távolítani és az Unlocker megjelenő párbeszéd ablakában alul a Törlés majd a Feloldás. Elméletileg le kell, hogy szedje mert leállítja a folyamatot a törlés idejére.
Ha ez sem megy akkor jöhet a lassúbb megoldás, de nekem eddig mindig bevált: lépegessél ki egyesével (állítsd le) az összes modulját az AVAST!-nak, majd a Revoban az Eszközök/Aut. indítás kezelőben vedd ki a pipát az AVAST! elől. Indítsd újra a gépet és ekkor már nem fog a Windows-al együtt indulni. Ha nincs ott a Tálcán az Óra mellett az ikonja akkor jó. Ezután szedd le a Revoval. Minden félkövér bejegyzést jelölj be és törölj. Nekem így jött le teljesen. A COMODO is csak ezzel a trükkel volt teljesen eltávolítható a gépemről anno. De egyszer az ESS is csak így jött le teljesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.