Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:20

LOGOUT.hu

avast! összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1023) Mian


Mian
aktív tag

Hi!

Nemrégiben betalált egy trojai a gépemen vagy majdnem betalált, de az avast szerencsére blokkolta, majd kiirtam egy win7et amivel ujra is telepítettem a gépemet, és ezután a win7en üzeneteket dobált fel az avast, h vmi kavar van, de blokkolja, eztán egy kedves emberke pm-ben segített elhárítani a problémát, nyitva voltak portok a gépemen azért üzengetett az avast...miután átállítottam a netkapcsolatot nyilvánosra otthoniról, már nem voltak nyitva és jó lett minden....nah és az a kérdés merült fel bennem, már akkor is de mostmár megkérdezem, furdal a kiváncsiság, hogy, hogy van ez...hogy az lehetséges, hogy kiirok a gépről egy win7et ami ugye nem virusos elvileg, csak kinyitott pár portot a trojai mondjuk anno a netemen, aztán ujratelepítem és még mindíg nyitva vannak a portok? az ujratelepítéstől nem kéne megjavulnia, visszaállítódnia......vagy köze sincs ehhez az egészhez annak a trojainak, csak egyszerüen otthonira állítottam a netkapcsolatom win7en és ugye az nem tulságosan megbízható és már win7en nyilt volna ki pár port....nem tudom csak nekem egy kicsit fura az ügy...aztán kiváncsifáncsi vok ...ti biztos tudtok nekem valami okosat mondani erre :-)
(Mindenesetre mai napig a legujjabb avast van fent naprakészen, nem jelez semmit, nem is észleltem hogy vmi furát csinált volna a gépem mostanság, asszem minden oké, de hát homo sapiens lévén csak érdekel ez az egész, meg azért vmi szakértői véleménytől csak jobban megnyugodnék, vagy vmi magyarázattól, meg hát a biztonság az ugye fontos... :-) )

Üdv.

ui: bocsi a regényért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.