Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) ZooLee


ZooLee
őstag

Sziasztok,

Én már sok fajta tartóval próbálkoztam, de sajnos az olcsó megoldások eddig nem működtek jól. Ami most van, azzal maximálisan meg vagyok elégedve, bár nem volt olcsó és ráadásul autóspecifikus.

Két tartó is van az autómban, abból az egyik az általatok is keresett szellőzőrácsos megoldás, bár ez nem a rácsokba, hanem a szellőzőnyílás peremébe kapaszkodik. (A telepítési útmutató fülön látszik, hogy pontosan hogyan) Nagyon masszívan áll, eddig semmi sem tudta megborítani, pedig több minden is van rajta (GPS logger és radardetektor tartó)

Fontos, hogy ez csak egy alap tartó, vagyis ehhez még venni kell valamilyen tartólapot is. Nekem azokból a HR (Herbert&Richter) cuccok jöttek be (A Speedshop forgalmazza őket) Itt van pl. egy tartólap. És utána erre vehetsz/tehetsz bármilyen készülék tartót, ami lehet készülék specifikus vagy univerzális is. (pl. a Wayteq cuccokhoz is olyan tartót adnak, ami ezzel kompatibilis)

Egyébként van szintén HR-es tapadókorongos tartóm (ugye kompatibilis a fentiekkel, vagyis át tudom rá tenni a készülék tartót) igaz 4e forint körül volt, de az még nem esett le, csak nagyon extrém körülmények esetén. De én is jobban szeretem a fix tartókat.

Nekem a biciklimen és most a motoromon is ilyen tartólap van/lesz így össze-vissza lehet majd variálni a tartókat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.