Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sixer66


sixer66
senior tag

Vannak különböző autódiagnosztikai eszközök (kábelek) és szoftverek, amikkel már sokunk találkozott személyesen vagy csak neten olvasva és érdekelne, hogy "hobbi" szinten (kizárólag saját privát célú hibakódolvasás otthon) kinek melyik hibakódolvasó vált be. Pl. Delphi DS150e, WOW Snooper, VCDS HEX V2, esetleg egy kis wifis OBD2-es hibakódolvasó, amivel telefonon lehet nézni az eredményt. Itt meg lehetne tárgyalni a különböző hibakódokat és azok esetleges kiváltó okait.

[ Szerkesztve ]

(#2) Qru


Qru
MODERÁTOR

Nekem iOBD2 van, az nagyon bevált.

#nincsbennetarcsi

(#3) sixer66 válasza Qru (#2) üzenetére


sixer66
senior tag

De gondolom akkor ez eredeti, viszont ugye vannak fent egyéb oldalakon 10-15k körül replikák és tulajdonképpen az érdekelne, hogy az alap funkciókra azok is megfelelnek e (hibakód kiolvasás/törlés, szerviz intervallum nullázás, km óra kiolvasás) vagy teljesen felesleges foglalkozni velük? Azért arra, hogy saját autómban kiolvassam az esetleges felmerülő hibakódot, nem adnék ki 4-500.000ft-ot, de még 70-et sem.

(#4) Qru válasza sixer66 (#3) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Eredeti persze ebben az a pláne, hogy jó a szoftveres támogatottsága, meg ezt vétel előtt ki tudtam próbálni. Sok ismerőnek bevált pl az ELM327 is.

#nincsbennetarcsi

(#5) sixer66


sixer66
senior tag

Esetleg valakinek tapasztalata a Würth-ös (WOW Snooper) vagy Delphi (DS150e) replikával kapcsolatban?

(#6) mobileman válasza sixer66 (#5) üzenetére


mobileman
aktív tag

Nekem van, néha használom, teljesen használható, hozza az elvárt szintet...

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.