Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Audio CD írása

Hozzászólások

(#65) PPeter válasza twollah (#64) üzenetére


PPeter
addikt

Te elmondtad egyféleképp, én elmondtam másképp, kicsit részletesebben: olyan módon, ami a buktatókra, az alapokra is kitér. Ennyi. Nem fér meg egy oldalon a kettő? A különbség ezen felül az, hogy Te jössz és ''onanizálásnak'' minősíted azt, amit más beír, mert szerinted csakis az a jó, amit Te mondasz - és teszed ezt úgy, hogy ráadásul a másik nem írt tárgyi tévedést, nem írt rosszat, csak másképp oldotta meg a problémát, mint Te, méghozzá szakmailag alaposabb, körültekintőbb módon. Akkor mi jogosít fel a beszólásra? Semmi. Szerintem ez felettébb bántó és meglehetősen kifogásolható hozzállás, ami még akkor sem indokolt, ha a magad módján a segítőkészség buzog benned. Részemről szeretnék ennek a parttalan flame-nek véget vetni, de ha a továbbiakban újra belekötsz a mondandómba, akkor jelezni fogom a moderátoroknak (van a rovásodon épp elég ahhoz, hogy ugorjanak az első szóra). További szép napot.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Audio CD írása
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.