Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Audio CD írása

Hozzászólások

(#422) gyulank válasza yvsmad (#420) üzenetére


gyulank
addikt

:D Ne linkelj, meg olvastass, hanem válaszolj! Nem hatszáznyolcvanhétmilliárdkilencszázötvennyolcmillióhétszáznegyvenkétezerháromszázhatvankilencegészharmincnyolcszázad sor a válasz. Másodjára írod, hogy a 24 biteshez olyan lejátszó kell.
A 24 biteshez nem kell olyan lejátszó, hogy le tudja játszani, míg a DTS CD-hez, amit azóta se mondtad, hogy kell csinálni (vagyis mondtad, de az hülyeség), ahhoz kell. A 24 bitest 16-ba is hallgathatom, a DTS-t nem. Szóval a lényeg, hogy egyiket se mondtad, hogy hogy kell, és, hogy mivel lehet kiírni, és mivel lehet lejátszani, csak azt ismételgeted, hogy a 24 biteshez külön lejátszó kell, miközben az lejátszható bármin, max. nem mindenen jobb miont ha sima CD lenne. Míg a DTS-t CD minőségbe se lehet CD lejátszón hallgatni.

Azt írtad, húzzam be a DTS-t audio cd-be oszt jóvan. Írtam, hogy ez baromság, nem lehet.
Akkor azt mondtad, keressek egy DTS to WAV konvertálót, és azt írjam ki. Erre mondtam, hogy az már nem DTS. A HDCD-ről meg hol láttál olyat, hogy 24 bites? Meg mit számít, hogy hogy hívják, ha a kérdés, hogy hogy kell csinálni, meg lejátszani?

Nagyon poénos a 180k-s felvevő, de én nem felvenni akarok rá, hanem írni... De ha felvenni akarnék akkor meg hülye kérdés, hogy miről, mert analógról.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Audio CD írása
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.