Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Audio CD írása

Hozzászólások

(#319) retes


retes
aktív tag

Sziasztok,

Olyan problémám van, hogy adott egy swift gyári fejegység, ami hibátlan le tudja játszani a korábban írt (kb 2 éve) mp3 cdket. Viszont bármit is teszek amiket most írok, azokra azt mondja, hogy no music. Összehasonlítottam a korábban írt cdkkel a file szerkezet azonos, nincs túl írva egyik sem egyszóval mindennek jónak kell lennie és mégsem.
Amire gyanakodtam, hogy ugye mostanában a cd-dvd írók zöme SATA és azok úgy olvastam pár helyen, hogy nem tudnak 16x sebesség alatt írni még akkor sem, ha alá állítod a cdíró progit vas szinten gyorsít (nem kizárt, de szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban.) és ugye a gyorsan írt lemez a lehet a hiba. Úgyhogy ezért is fogtam és írtam egy régebbi géppel cd-t amiről tudom, hogy írt olyat amit most is lejátszik, de a végeredmény ugyan az.
Utolsó amire gyanakszom, hogy Win7 és Win8 ír valamit rá vagy a CdBurnerXP, ami miatt a mezei mp3 képes gyári swift fejegység elutasítja a lejátszást.
Sajnos időm most hirtelen nem engedi, hogy egy régi gép xp-s megoldásával is teszteljem, de idővel nem lesz más választás, mert ez azért kicsit zavaró...

Esetleg valakinek valami ötlet, hogy mi lehet a gond? (nyilván a Suzukit nem megyek nyaggatni az írott cd-vel...) :-D

A tudás mindenkié!!!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Audio CD írása
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.