Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Audio cd iras autoba gyari lejatszohoz (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Goreorban


Goreorban
csendes tag

Sziasztok

Egy audi a4 2005 evjaratu automba egy Audi Concert II es audio lejatszom van. Audio cd szeretnek irni hozza. Az altalam irt audi cd-et a lejatszo beolvassa es siman vegigmegy az egesz cd, DE ha szamot szeretnek valtani v vitetni v mikor megallittom az autot es a szam kozepen v barhol kene folytassa a lejatszast akkor ERROR! Probaltam minel kisseb sebbesseggel irni ami nalam az 16x, es csak egyszerhasznalatos cd re, Probaltam meg olyat is h mp3 atkonvertaltam wma ba is ugy irtam ki. Mindig lezartam a cd-et, es nem irtam multi-ba.
Vaki ha tudna segiteni ebbe a temaba nagyon megkoszonnem!

(#2) King Unique válasza Goreorban (#1) üzenetére


King Unique
titán

Ennak kár volt külön topicot nyitnod...van Audio cd írása legjobb minőségben topic is,vagy vmi cd írós topic ,legközelebb használd a keresőt :U
Az adott topicokban adnak bővebb ínfót,de fontos nyilván milyen íróval írod (azt pont nem írtad),vmint az alapanyag (milyen CD pontosan),milyen progival írtad stb.Igen,ajánlott minél lassabban írni,jobb mai írók 16x-osan is megírhatják jól,de akad ami nem...
Progiba ajánlott Imgburn,Nero,CD be is vmi jobb minőségű Verbatim,v van megint eredeti japán Taiyo Yuden mides is,JCV márkanév alatt,v vannak spec Audio CD-k is (pl ezek,v ez,v boltban veszed,akár MM-ban)
Amúgy lehet hibalehetőség nálad az íród gyenge írásminősége (v magas sebesség),xar alapanyagú CD,v nem megfelelő íróprogi használata,de majd kiokosítanak. Audi lejátszójáról,h feltételezzük,h cool,gyári,eredeti xy előadótól való audio cd-kel gondolom nincs ilyen gond

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Audio cd iras autoba gyari lejatszohoz (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.