Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Audio cd hiba (akadas) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) vampire17


vampire17
addikt

Hi! a köv a problemam. van ket irom mindkettonel elöjön a hiba(Asus DRW-1608P2, Samsung SM 332B (combo) ) audio cd-t irok a nero7 el. a gond az hogy egyes szamokban (szinte mindben) akadasok halhatoak. mintha ugorna a lemez. 4 et is irtam mindnel elojott. philips cd-k voltak. eddig nem vol gondom veluk. illetve a monitoron ilyen vizszintes csikik lathatoak neha mintha huznam a vid kartya memoriajat pedig nincs huzva. lehet osszefuggés a ketto kozott? koszi a valaszt.

(#2) Digital válasza vampire17 (#1) üzenetére


Digital
addikt

Nekem szarul konvertált a nero 7,nézd meg hogy az áthúzott számok akadnak-e már az írás elött?(hallgasd meg őket)

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#3) vampire17 válasza Digital (#2) üzenetére


vampire17
addikt

nem akadnak. lehet az hogy mp3 ban vannak a cuccok es az a baj? elotte nyomjam at öket wav ba?

(#4) qtrica válasza vampire17 (#1) üzenetére


qtrica
aktív tag

Volt már ilyen téma, nézz utána Néro7 okozta a hibát.

Yoda Jr.

(#5) Digital válasza vampire17 (#3) üzenetére


Digital
addikt

Szerintem nem szükséges,azt hittem olyasmi problémád van mint nekem!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#6) vampire17


vampire17
addikt

oks. problema megoldva. a nero7 volt a ludas. kiirtam a DeepBurner-er es jo lett. azért elgondolkodtato hogy a nero ami egy fizetos progi szarul ir audio cd-t mig a DeepBurner ingyenes, meg tökeletesen;)

(#7) Digital válasza vampire17 (#6) üzenetére


Digital
addikt

Gondolom sokat fizettél érte ;]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#8) vampire17


vampire17
addikt

az elv a lényeg az elv :DDD

(#9) votin


votin
csendes tag

Hali!

Hibás audio cd írás nero7-tel egy megoldási javaslat. Nálam és még sokaknál bevált, azóta ez a probléma megszünt, de maradt még elég.

Program Files/common files/ahead/audio plugins/Mp3pro.dll Fellüliratni egy régi nero6 ugyanilyen nevű fáljjával! (Szívesen elküldöm emilben is annak aki ezért nem akar nero6-ot feltenni)
Többet nem baszakszik audio írásnál!

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#10) user12


user12
őstag

Igaz 2 éves a topic...de hátha benéz valaki és mond valami okosságot
Került a gépbe egy LG H55N DVD író. Tökéletesen működik, semmi gond...mostanáig. Audio cd-t írtam. A Nero legkisebb sebességként 16x-et ajánlott fel. Semmi gond, hátha működik, megírtam vele a lemezt. És akadozott a lejátszóban.
Az LG oldala szerint 16x-nél kevesebbel csak az rw-t hajlandó írni a cd-k közül. A kérdésem az, hogy létezik-e megoldás e típussal 4x vagy 8x sebességgel írni és hogyan.

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#11) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Szeretnék kérni egy tanácsot:

A tegnapi napon az Alexandra-ban vettem egy eredeti audio CD-t. A probléma ott kezdődik, hogy másnap (vagyis ma) látom, hogy tele van hatalmas karolásokkal a lemez, így több szám is olvashatatlanná vált. Ez azért bosszantó mert vadonatúj a lemez.
Elvileg ki kell cserélniük ha jól tudom. Megvan a blokk is. Nyugodtan kérhetem a cserét, igaz?

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Audio cd hiba (akadas) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.