Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Atx kérdés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ssolitude


ssolitude
őstag

Adott egy ASUS P2B alaplap,manual szerint támogatja az ATX-et.Rajt van egy táp,ami elvileg szintén tudja az ATX-et(oldalán nagy betűkkel ATXPowerSupply).Ehhez képest az XpSP2 kikapcsoláskor közli,hogy ''Most már kikapcsolhatja a számítógépet''.
BIOS-ban,esetleg Win alól lehet ezt állítani?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#2) LukE válasza ssolitude (#1) üzenetére


LukE
veterán

bios.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#3) Hequila válasza ssolitude (#1) üzenetére


Hequila
őstag

Egyrészt a téma nem igazán illik ide, másrészt van ott a jobb felső sarokban egy izé, amihez az van oda írva, hogy KERESŐ!
Volt már erről számtalan topic...
[link]

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#4) ssolitude válasza LukE (#2) üzenetére


ssolitude
őstag

Bővebben?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#5) ssolitude válasza Hequila (#3) üzenetére


ssolitude
őstag

Egyrészt a linkelt topicnak köze nincs a kérdésemhez.Másrészt a keresőt már akkor ismertem,amikor Te még fel sem érted a power gombot a PC-n.Mindazonáltal köszönöm segítőkész és építő hozzászólásod

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#6) bzoley válasza ssolitude (#1) üzenetére


bzoley
veterán

Több lehetőséggel is találkoztam már, de sajna el is felejtettem őket. Összvissz a nálam már több gépen is bejött variációra emlékszem.
Eszközkezelő - nézet menü - ott kipipálod a rejtett eszközök megjelenítését és talán lejjebb megjelenik asszem a rendszereszközök között egy letiltott, örökölt ACPI valami. Engedélyezed és ennyi. Feltéve, hogy ez nálad működik.

Másrészt a keresőt már akkor ismertem,amikor Te még fel sem érted a power gombot a PC-n. - Hát ez fájt :C

[Szerkesztve]

(#7) ssolitude válasza bzoley (#6) üzenetére


ssolitude
őstag

Engedélyeztem,most leállításkor újraindul:)Ez már valami,de még mindig nem jó...

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#8) bzoley válasza ssolitude (#7) üzenetére


bzoley
veterán

Sajna nincs több ötletem, pedig valahonnan ismerős ez a jelenség is.
Az az apróság be van állítva(ami alapértelmezett is XP-n), hogy:
amikor megnyomom a számítógép be/kikapcsoló gombját:leállítás?
(képernyőkímélő alatt, speciális)

[Szerkesztve]

(#9) ssolitude


ssolitude
őstag

Ok,továbbiak az Xp topicban,odatartozik.Thx a segítségért.Zárható.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Atx kérdés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.