Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Hello all!
Bev.: Eddig sehol nem láttam olyan topic ot ami a videó kártyák időzítéseinek tuningjával foglalkozik (pedig van pár progi ami ezekkel fogalakozik... ezzel ellentétben ezt a dolgot a tuningőrültek nagy gyakorisággal kihagyják) ezért hát indítok most egyet.
Na szal, van ez a jó kis program ATi kártyákhoz, neve az ATi Tray Tools, elöljárókban ezt választom, mert szerintem ez a leggyakoribb, és ezek az időzítéssel kapcsolatos dolgok viszonylag ebben találhatóak meg a legjobban, és legegyszerűbben.
Újabb verziókban megtalálható az overlocking résznél egy olyan fül, ami alatt a kártya időzítéseit lehet állogatni.
Na most erről lehetne beszélgetni egy sort, szerintem nem csak engem érdekelhet a dolog, (pl.:_) /hogy mi ez, mire is jó, megéri-e, és hogy mennyire lehet vele szétcseszni a kártyát/, ''merthogy a progiban szépen oda van írva hogy ez nagyon veszélyes dolog'' :))
Ezen kívül szerintem nem csak én nem vagyok tisztában a programban jelölt időzítések mivoltáról, úgyhogy erről egy pár képet is mingyárt becsempészek... betűjelzéseket, rövidítéseket a képeken megszámoztam hogy könyebben lehetsen róluk beszélni...
[kép]
[kép]
[kép]


[Szerkesztve]

(#2) várnarancs válasza ---Lasali--- (#1) üzenetére


várnarancs
addikt

Nem lenen rossz totyik, csak nemtom mire lesz ez igazából jó. Egy kicsit tovább tom húzni a 9800promat, és fennáll a veszély, hogy szézbaszom az egész kártyát.

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#3) ---Lasali--- válasza várnarancs (#2) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Már ha feljebb állítottad valamelyik időzítési értéket akkor tudtad jobban húzni Mhz ügyileg, vagy magát az időzíteseket húztad?
''és fennáll a veszély, hogy szézbaszom'' - Miből gondolod? :))
''Egy kicsit tovább tom húzni '' igen ez lenne benne a lényeg már mint az hogy ''tovább'' merthogy ''ismerjük'' azokat az ''őrűtteket'' akik minden egyes %-ék miatt képesek elkövetni mindent, csakhogy ez a dolog is ilyen lenne... mégse beszélünk róla...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.