Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) shaddam


shaddam
aktív tag

Még mindig roxfortozok, de amilyen seggfájás ment emiatt (juj android szexrobotok) is twitteren eléggé előkerült a listámon a játék. Azért az nagyon jó hogy kis fejlesztők is letudnak még tenni valamit az asztalra nem csak a 100+ fős nagy csapatok

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#2) mötálhed


mötálhed
tag

Engem sajnos nem tudott a kanapéra szögezni, pedig a stílus nagy kedvencem (BioShock, Wolfenstein széria). Ez valahogy olyan steril számomra. Aztán később lehet kap még egy esélyt, nem tudom.

(#3) Luck Dragon

Nekem az év legnagyobb meglepetése, nekem nagyon tetszik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) Bad Pritt válasza shaddam (#1) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

100+ fős nagy csapat csinálta ezt is jóóó sok pénzből.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) beyruth82


beyruth82
veterán

7 óra játék után nekem kellemes meglepetés. A harcoknál valóban elég esetlenül lehet mozogni és sok esetben steril, üres a világ de nagyrészt kutatóállomáson és elzárt területeken játszódik így ez még megmagyarázható, elnézhető. Az utópisztikus világa lenyűgöző. Januárban Hi-Fi Rush, februárban Atomic Heart. Ha minden hónapban ilyen játékokkal lepne meg a game pass akkor az egyik legjobb szolgáltatás lenne a piacon.

(#6) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

Nem veszem meg mert nem hiszem hogy futna a gépemen, de jó róla videókat/streameket nézni, érdekes történet és ötletes megoldások vannak benne. Kicsit merít innen, kicsit onnan. Egyvalamire viszont minden videóba felfigyelek, azok a hangok. A hangok olyan tompák benne, hogy a nagyobb gépek mozgását nem igazán tükrözi és itt nem csak az ellenfelekről beszélek. Nem tudom, hogy a játékban is így van-e de ha igen akkor az elég nagy baj. Mondjuk a zene miatt kit érdekel :DDD
Egy valami viszont nagyon tetszik benne, azok a hatalmas még a távolban is látszódó (és mozgó) elemek. Oké, statikus, baked animációk meg minden, de rendesen félelmetes.

#1: Nem a juj android szexrobotok miatt ment a rinyálás, hanem az orosz kapcsolatok miatt.

giran~

(#7) Steven


Steven
addikt

Szerintem jó játék főleg , ha azt nézzük , hogy benne van a Game pass-ba!
Én egy órát játszottam vele eddig mert nálam is a HL a prio 1 amiatt sajnos a dead spacet is is hanyagolom (pedig nem vagyok Harry Potter fan )ott is a felénél járok...szvl ezekel után tuti ezt is ki pörgetem.

Reméljük még a Star Wars érkezése elött mert akkor egyértelmű mi lesz ,ha az megjelenik!! :DDD
Amúgy most jut eszembe rohadék ez a pár hónap ott van a DIO 4 béta is ... hát a f@szom ... ennyi időm nincs :DDD

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#8) rdmftw válasza Urzu_7 (#6) üzenetére


rdmftw
tag

torrentről leszeded, kipróbálod és ha tetszik megveszed.
VAGY fanyar pofával kikéred magadnak a kalózkodást.

(#9) rdmftw


rdmftw
tag

impozáns lett benne az RTX ugye?

(#10) aginor válasza mötálhed (#2) üzenetére


aginor
addikt

Még nem sokat játszottam vele (kevés idő + Dead Space rulez), de a stílusa nagyon jó és egyedi, viszont a harcrendszer valóban nem a legkifinomultabb. Nem tudom, hogy később a jobb fegyverekkel/képességekkel hogyan alakul majd, de azon javíthatnának még.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11) flexxx2 válasza rdmftw (#9) üzenetére


flexxx2
őstag

ahogy a videókat nézem, ez a game jobb mint néhány "RTXes" játék

(#12) #95462144


#95462144
törölt tag

Kellemes kis játék, mondjuk még a felénél sem tartok és ki tudja mikor lesz időm vele játszani, de biztos ki lesz pörgetve.

#11flexxx2:

Sokan megfogják egy játék lényegét, "legyen benne RT és legyen meg a fancy faktor" a tartalom meg másodlagos. Ezért is születik annyi hulladék játék manapság, bár egy réteget lefednek ezzel így is.

(#13) Busterftw válasza #95462144 (#12) üzenetére


Busterftw
veterán

Realisztikus feny/arnyek egy jatekban miert fancy faktor?

(#14) #95462144 válasza Busterftw (#13) üzenetére


#95462144
törölt tag

Értelmezd a mondatot, amit írtam és egyből rájössz. Nincs bajom az RT-vel sőt vannak remek megvalósítások. Csak ez ne menjen se a játék tartalmi részére sem pedig a megfelelő optimalizáció hiányára. Na ezeket így együttesen túl sok cím nem mondhatja el magáról.

Nyilván ebből a címből sem véletlenül szedték ki és csak később kapja meg, ami egy remek döntés volt a kiadó részéről, mert nem arról szólnak a tesztek, mint a Callisto esetében.

[ Szerkesztve ]

(#15) Szabi® válasza mötálhed (#2) üzenetére


Szabi®
addikt

Nálam a Wolfenstein 2 azért tetszetősebb, ott a harcrendszer/gunplay/sebzés modell sokkal kiforrottabb, jobb.Számomra is steril az Atomic heart, és valahogy a narratíva nem az igazi. De ez is egy nagyon jó kezdés, majd a második része már biztos kiemelkedőbb lesz. Szép teljesítmény ez is egy kis csapattól.

(#16) Bad Pritt válasza Szabi® (#15) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezen a játékon valszeg többen hosszabb ideig dolgoztak, mint anno a New Orderen. Mundfish honlap szerint 130 fős a csapat.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17) rdmftw válasza #95462144 (#12) üzenetére


rdmftw
tag

[link]

végülis ezzel a játékkal promózták ezt az átbszást még 18ban erre kijön úgy hogy nincs is benne a "ficsör". nyilván ez normális manapság de azért vicces.

kakas: mehet a mosdatás, 3..2..1..

(#18) Szabi® válasza Bad Pritt (#16) üzenetére


Szabi®
addikt

Az lehet csak a MachineGames -nél olyan fazonok dolgoztak már a New Orderen, akik előtte a Starbreeezenél voltak, és más 2010 előtti nevesebb stúdiónál, és ez meg is látszik a New Orderen, közel 10 éves, de még mindig elképesztő a hangulata, számomra legalábbis.

(#19) GodGamer5 válasza rdmftw (#17) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ja amúgy felháborító tényleg, ki sem próbálom amíg nem rakják bele, mert bele fogják, csak az a kérdés, hogy mennyi idő múlva.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#20) Busterftw válasza rdmftw (#17) üzenetére


Busterftw
veterán

Nem ertem milyen mosdatasrol beszelsz, a devek megirtak miert nem jott most, majd jon kesobbi update-tel. Ez csak az egyik jatek volt CES-rol amivel demoztak az RT-t, konkretan jatszhato is volt egy ideig.

Varom a mosdatast, a realisztikus feny/arnyek stb miert at@aszas. :U

(#21) rdmftw válasza Busterftw (#20) üzenetére


rdmftw
tag

nem érted de aztán leirod utána.
:rtxgut:

(#22) Busterftw válasza rdmftw (#21) üzenetére


Busterftw
veterán

En tokeletesen ertem mirol szol az RT, ezert kerdezem miert @atbaszas?

(#23) snecy20 válasza rdmftw (#9) üzenetére


snecy20
veterán

A látványvilág terén nem szégyenkezhet, így is elég jól megoldották benne a tükröződéseket, fényforrásokat, árnyékokat.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#24) rdmftw válasza snecy20 (#23) üzenetére


rdmftw
tag

nem ezen van a hangsúly. egyébként is hogy mondhatsz ilyet.. :rtxmasterrace:

(#25) Predatorr válasza rdmftw (#17) üzenetére


Predatorr
őstag

Benne van a sugárkövetés (PC), és irdatlan pixelesek a fényforrások tükröződései, azt leszámítva pöpec.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#26) Gubu0101 válasza Urzu_7 (#6) üzenetére


Gubu0101
veterán

Atol fugg milyen geped van.Szerintem nagyon jol lett optimalizalva,nincsennek fps dropok,nem ugy mint a HL-ben.Vagy elofizetsz xbox game passra pc-n es jatszod,en is ugy tolom,meg sokan nem vettuk meg emiatt :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#27) Predatorr válasza Gubu0101 (#26) üzenetére


Predatorr
őstag

Szerintem is nagyon jól optimalizálták.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#28) snecy20 válasza Predatorr (#27) üzenetére


snecy20
veterán

Nem csoda amúgy hogy jól fut, UE4 erősen prev-gen, ami jótékony hatással van a gépigényre. De még ettől függetlenül is ott van az elmúlt évek legszebb játékai között.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#29) Predatorr válasza snecy20 (#28) üzenetére


Predatorr
őstag

Mondjuk a 4080-nal még csak szájbőrpankban kellettek gyári órajelek min. 60FPS-hez 4k-ban, maxi grafikával, de van játék ahol grafikonon látszik a gpu terhelés megugrása.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#30) snecy20 válasza Predatorr (#29) üzenetére


snecy20
veterán

3080-on gyári órajelek mellett 1440p@minden csutkán ultra 120 - 230FPS helyszíntől függően, szóval tényleg jól fut.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#31) Gubu0101 válasza Predatorr (#29) üzenetére


Gubu0101
veterán

En full hd-ban jatszok,minden maxon 3080-as karival (laptop) 200fps kornyeken van.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#32) aginor válasza Gubu0101 (#31) üzenetére


aginor
addikt

Nálam 3070-el minden maxon 1440p, de meg se röccen (konkrét értékeket mondjuk nem mértem). Tényleg elég jól optimalizáltnak tűnik és ahhoz képest nem is csúnya.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#33) Daelion válasza aginor (#32) üzenetére


Daelion
őstag

Szerintem sincs gond optimalizálással, pláne ahhoz képest hogy mik jelentek meg idén és hogy futnak..
Ma jött ki driver hozzá Nvidiának fel is fogom rakni de igazából teljesen jól fut 3060 Ti-vel maxon 2560x1080 felbontáson. 'Ultrawide FHD'

Most kicsit félre kellett tennem a játékot egy másik miatt de majd haladok vele mert nekem tetszik így pár óra után amit játszottam. :K

[ Szerkesztve ]

(#34) XuChi


XuChi
addikt

Írtó nagy retek lett ez a játék. Egyáltalán nem szép. Dög unalmas, tele bug-okkal. Fillért nem ér. Az a 5 óra is amit beleraktam, elpazarolt idő volt.

(#35) Gubu0101 válasza XuChi (#34) üzenetére


Gubu0101
veterán

En 20 oranal jarok,de meg boven van mit tenni,kozel sem vagyok a vegehez, ezt en nem tudom elmondani amit te,engem lekot,meg elegge vartam mar.De hat izlesek es pofonok.Nem mindenkinek jon be.Az az 5 ora amit beleraktal joforman csak training ezt jon a java :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#36) Daelion válasza Gubu0101 (#35) üzenetére


Daelion
őstag

Én még pár óra után sem tudok egyet érteni azzal a véleménnyel de hát ja ízlések és pofonok.
Szerintem simán jó a graf még RT nélkül is és engem leköt a világa mert Bioshock-ot is imádtam.

(#37) XuChi válasza Gubu0101 (#35) üzenetére


XuChi
addikt

Eljutottam a nyilt részig. Ott lett elegem belőle :D

(#38) rdmftw válasza Daelion (#36) üzenetére


rdmftw
tag

#34 és #36:

bioshock, prey, dishonoredhez viszonyitva milyen a játék? grafikát leszarom, story és a gameplay a lényeg.

(#39) beyruth82 válasza rdmftw (#38) üzenetére


beyruth82
veterán

Szerintem azért nem éri el ezek szintjét. Dishonored 1-2 jobb minden tekintetben szerintem (grafikát leszámitva természetesen). Bioshock 1 remasteredet most fejeztem be pc-n és azért abban sokkal több az ötlet, élettel telibb a világa. Ez azért nem korszakalkotó vagy különlegesen egyedi játék. Inkább maga a futurisztikus, utópisztikus világa ami jól működik. Egyébként a játék elemei, mechanikája innen onnan lett össze lopva és ebből egy kellemes, jól működő elegyet alkottak.

(#40) rdmftw válasza beyruth82 (#39) üzenetére


rdmftw
tag

köszönöm

(#41) Daelion válasza rdmftw (#38) üzenetére


Daelion
őstag

Én is csak azt tudom mondani mint amit #39.
Dishonored az azért komolyabb szint sztoriban illetve mint Bioshock is összetételileg.

Viszont nekem Atomic Heart amolyan hiánypótló és úgymond otthon érzem magam a világában az említett játékok után.
Megvan az a maga fura kis világa ami fent tartsa számomra az érdeklődést meg a gameplay is hasonló valamennyire. 'Bioshock szerű Plasmid skillek meg fegyver fejlesztések'

Összességében egy jó szórakozás ebben a 'világban' már akinek bejön ez a stílus illetve nem zavarja a fő karakter állandó laza kommentárja. :D 'engem nem zavar'

(#42) xtremist válasza rdmftw (#8) üzenetére


xtremist
senior tag

Denuvo-s, úgyhogy mire felkerül torrentre, már akciós lesz steamen. Microsoft gamepass-ban meg egy hónapig kemény 300 ft. A fejlesztői változat, ami fent van torrenten, játszhatatlanul bugos bizonyos konfigoknál, mintha már eleve azért adnák ki befejezetlenül a játékokat, hogy szükséged legyen a folyamatos patchelésre...

(#43) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Most feldobtam az uj nvidia drivet,kicsit rocogosebb lett a jatek :U Mar betoltesnel akadozik,eddig semmi ilyen nem volt.Fps is vissza esett kicsit.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#44) rdmftw válasza Gubu0101 (#43) üzenetére


rdmftw
tag

én úgy tudtam csak a radeon driverekkel szokott gond lenni.

#42 amiatt adták ki ilyen későn, és valszeg ezért nem is fogom megvenni.

(#45) Gubu0101 válasza rdmftw (#44) üzenetére


Gubu0101
veterán

Pedig semmit nem modositottam,telepitettem.Gep bekapcs,driver fol,ujrainditas aztan inditottam is a jatekot.Na mind1 nem halok bele,csak eszrevehetoen nem olyan siman indult mint szokott.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#46) rdmftw válasza Gubu0101 (#45) üzenetére


rdmftw
tag

állitsd vissza az előző drivert ha az jobb volt. nem tart 5 percig a dolog.

(#47) Gubu0101 válasza rdmftw (#46) üzenetére


Gubu0101
veterán

Marad igy :D Ugy is lassan vegehez kozeledek max meg 3-4 ora.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.