Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Atng tápegység (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) zrubi


zrubi
senior tag

Hi,

Ki hallot már ATNG tápegységekről?
Megbízható?

zrubi.hu

(#2) Isten


Isten
tag

Megbízható, bár nem túl elterjedt, de van szervízháttere!!

(#3) robekri válasza zrubi (#1) üzenetére


robekri
addikt

Megbízható, bár tapasztalatom még nem vol vele, de benne van a ''NAGY PSU gyártók'' között.Neten olvasgattam róla!

1-enermax,
2-chieftech,
3-DTK,ATNG,
.
.
.
.
.
.
2000-Codegen;]

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4) MELKOR válasza robekri (#3) üzenetére


MELKOR
tag

Nehogy má szar legyen Codegen táp ! Nekem is az van és eddig semmi baj nincs vele bár 20 A helyett csak 18 A ad le valamelyik (+3,3 V ? ) fesz érték mellett...

Power of the Might

(#5) launcser válasza robekri (#3) üzenetére


launcser
senior tag

akkor a vargáné 352636 ik? :)

tütüü

(#6) robekri válasza MELKOR (#4) üzenetére


robekri
addikt

Bocsesz igazad van a 2000. helyre az Acorpot akartam írni
Codegen a 100.

figyu ide:http://www.hwsw.hu/perl/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=12&t=000124:((
Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#7) localhost


localhost
Közösségépítő

Belekérdeznék: az új gépemben egy 300w-os p4 táp serénykedik: neve TASK.
Tudtok erről valamit?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8) robekri válasza localhost (#7) üzenetére


robekri
addikt

Hát ez passz!:P

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#9) zrubi válasza localhost (#7) üzenetére


zrubi
senior tag

a google ezt mondta:

[L]http://www.netessentials.ph/products/viewproduct.asp?productid=89[/L]

zrubi.hu

(#10) localhost válasza zrubi (#9) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kösz, már megint pontatlanul fogalmaztam :( A kérdés igazából arra irányult, hogy van-e valakinek a TASK tápról +/- véleménye, tapasztalata, sőt találkoztatok-e már ilyennel, mert én nem .

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11) emvy válasza localhost (#10) üzenetére


emvy
nagyúr

OFF
local, nem lehetne egy picivel alacsonyabb a szignód, elég zavaró néha.
kösz.emvy
ON

while (!sleep) sheep++;

(#12) localhost válasza emvy (#11) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Lehetne! Megcsinálod? Letöltöd, kisebbre veszed és elküldöd nekem mail-ben, MEGKÖSZÖNNÉM! (akár folyékonyan is) !

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13) localhost válasza localhost (#12) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igazatok van, törlöm is... Igazság szerint én si túl nagynak találtam, habár Mike Oldfield nem lehet eléggé nagy! :D Bocs!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14) emvy válasza localhost (#13) üzenetére


emvy
nagyúr

neeem, nem túl nagy! Nézz inkább mailt!
(másrészt pedig ha törlöd, akkor rakd vissza ezt: :)) mert megszoktam:) )

while (!sleep) sheep++;

(#15) localhost válasza emvy (#14) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hogy neked mennyi bajod van ! :) KÖSZÖNÖM a picinyítést, mindjárt update-elem. :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16) quinlan


quinlan
tag

Nekem is ATNG tapegysegem van (ATNG PS-300S - 300W), de azonkivul, hogy nagyon megbizhato tap, szinte semmit nem tudok rola :)

KXProject + FB2K /low latency ASIO /48000Hz SR + Fully Modded Genius HT-7.1 (4 rear units)

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Atng tápegység (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.