Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Olyan lesz mint a GoW csak annyi hogy Valkűrkirálynőkre cserélik a "trashmobokat" ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Egyrészt kár hogy késik, másrészt így sincs időm játszani, úgyhogy ráér augusztusban is, csak jó legyen a játék(mind technikailag, mind játékmenetbelileg). :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#3) Daelion válasza Hopkins95 (#2) üzenetére


Daelion
őstag

Pont erre gondoltam én is, kár de amúgy sem lett volna időm játszani vele. :D 'HZD-t imádtam de Diablo 4 le fog foglalni nyár első felében az biztos'

(#4) Hopkins95 válasza Daelion (#3) üzenetére


Hopkins95
addikt

Horizon Zero Dawn a kedvencem talán a műfajban, olyan játékra számítok ennél is! :K

Aztán a Diabloval vigyázni, nem ám elfüstöl a VGA a a pokol tüzében! ;]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#5) Daelion válasza Hopkins95 (#4) üzenetére


Daelion
őstag

FPS limiten játszok a 75 Hz monitorhoz, azzal alig érte el a 50 fokot a kari miközben stabilan ment a játék órákon keresztül max grafon. :)

Azért ezektől a UE 5 játékoktól kicsit tartok de amit eddig próbáltam az jól futott a rendszeremen. 'First Descendant'

[ Szerkesztve ]

(#6) Hopkins95 válasza Daelion (#5) üzenetére


Hopkins95
addikt

Most meg fogsz lepődni, de az Atlas Fallen nem Unreal Engine 5-ön fut - persze nem csoda, hogy egyből azt gondoltad(ahogy én is), mert az eddigi videók alapján szerintem nagyon jól néz ki.

A német PC Games csatorna preview videója alá írt a Deck13 és megjegyezte, hogy megköszönik szépen, ha a tesztelő a videóban a motorjuk grafikai minőségét az Unreal 5-tel téveszti össze, de a játék nem Unreal Engine 5 motoron fut, hanem a saját fejlesztésű Fledge motoron. :B

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#7) Daelion válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


Daelion
őstag

Az komoly, tényleg nem tudtam de most hogy utána néztem igazad van. :DDD
'ezt már a Plague Tale Requiem is eljátszotta velem mert az is saját motron fut és nagyon jól néz ki'

Hát akárhogy is nekem eddig tetszik, majd ha megjelenik biztos érdekelni fog. :K

(#8) Hopkins95 válasza Daelion (#7) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ez komoly?? :U Én meg totál abban a hitben éltem, hogy Unreal Engine 5-öt használ és azért fut olyan rosszul a Plague tale Requiem, de most hogy Steamen utánanéztem, valóban saját motort használ. Brutál szép mondjuk, de kegyetlen a hardverigénye.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#9) Daelion válasza Hopkins95 (#8) üzenetére


Daelion
őstag

Na akkor ügyesen kiegészítettük egymást. :DDD
Igen én is meglepődtem, nálam mondjuk elég jól elment max grafon DLSS Quality mellett ami sztem jobban néz ki ebben a játékban mint native. 'adatlapon lévő gépen 2560x1080 felbontáson'
Ja és megjelenése óta volt 1 nagy patch ami után vagy +10 FPS-t kaptam szal már jobb mint volt. 'EPIC verzióm van mert ott rendeltem elő 11k huf-ért'

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.