Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof
    veterán

    Artisan. Nem négyzet, hanem téglalap.

    Shidenre különben sem akarnál semmit tenni a lehetőleg minél könnyebb – első osztályú és vaskos + lekerekített peremű PTFE tappancsokkal ellátott – egér helyett, mivel egy hibrid pad, és baromi gyorsan (szerintem kb. órák) lemészárolnád a szöveten lévő, üveggyöngyös hártyát. Hatványozottan céleszköz, és elég kényes.

    De különben is elsősorban használati, nem dísztárgy. :) Mindenesetre a deskpadokhoz ragaszkodással egy nagy rakás finomságból maradsz ki. Mint pl. a Shiden.

    Billencs alá amúgy is Keebmat (Premium Felt Edition) való. :))

    Jó, hát bele lehet kötni, hogy téglalap, mert nem teljesen 1:1 az oldalaránya, de értsd jól!
    Mindenesetre nekem beváltak ezek a teljes asztalt fedő padok. Maradok ezeknél.

Új hozzászólás Aktív témák