- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- V.Milán: Adózás a használtcikkek értékesítése után (egyszerűen)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Rap, Hip-hop 90'
- Gurulunk, WAZE?!
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Luck Dragon: MárkaLánc
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Csandi
addikt
A Key-83 a hatszögletű varrás miatt szinte nulla X vs Y tengelybeli sebesség eltérést eredményez, ezért abból a Mid valóban jelentősen gyors, de a Mid Raiden továbbra is gyorsabb. Artisan is így promozza, tesztek is ezt mutatják.
Egyébként ha teheted próbáld ki Artisan dotokkal ami pedig a jelenleg kapható leggyorsabb nem-üveg skate szövetre, úgy már tényleg mint a vaj, szinte üveg. (tapasztalatból mondom)
XSoft Raiden meg.. A Raiden mindig is a Mid-ről szólt, úgy hozza a top sebességet. Soft és Xsoft értelemszerűen lassabb, ne azt hasonlítsd a Key-83 hoz. -
Synthwave
HÁZIGAZDA
Az, hogy nem igazán kapható, nem változtat azon, hogy a leggyorsabb Artisan pad. Ráadásul nem is kicsivel.
-
Szellem.
nagyúr
Nincs mit, de a cikkben még mindig a Raiden a "leggyorsabb" Artisan.

Igen. Az újgenerációs modellekkel elstartolt V2-vel voltak gondok (legalábbis a nem fehérrel), így azt parkolópályára tették. Hogy végleg-e, azt nem tudom, de remélhetőleg nem, mert a V1-ből egyre kevesebbet találni, főleg abból, ami nekem leginkább kéne még (M-es, Ninja Black XSOFT).
Igen és addig így is marad, amig nem lesz gyorsabb. A Shinden nincs sajnos, nem kapható. Ha majd lesz megint, akkor örömmel átírom. Amúgy lehet nálam volt ez, de a Raiden XSoft daidai sárga mellett, a Key-83 szerintem gyorsabb pad. Nálam árzetre az egereim gyorsabban futottak.
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Nincs mit, de a cikkben még mindig a Raiden a "leggyorsabb" Artisan.

Igen. Az újgenerációs modellekkel elstartolt V2-vel voltak gondok (legalábbis a nem fehérrel), így azt parkolópályára tették. Hogy végleg-e, azt nem tudom, de remélhetőleg nem, mert a V1-ből egyre kevesebbet találni, főleg abból, ami nekem leginkább kéne még (M-es, Ninja Black XSOFT).
Mármint a V2 végleg off, szóval a nem tudomot egy potenciális V3-ra értettem.
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Nincs mit, de a cikkben még mindig a Raiden a "leggyorsabb" Artisan.

Igen. Az újgenerációs modellekkel elstartolt V2-vel voltak gondok (legalábbis a nem fehérrel), így azt parkolópályára tették. Hogy végleg-e, azt nem tudom, de remélhetőleg nem, mert a V1-ből egyre kevesebbet találni, főleg abból, ami nekem leginkább kéne még (M-es, Ninja Black XSOFT).
-
e-newsee
addikt
"Maga a vevőegység kék/átlátszó műanyag, és az átlátszóságnak köszönhetően egy led jelzőfénnyel találkozunk..."
Hát... nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem ez a vevőegység a régi bazári BT/infra vevőkre emlékeztet. Tudjátok, amikor még divat volt ezeket a kütyüket átlátszó házba pakolni, hogy látszódjon az elektronika, mert az milyen menő már! Aztán még villogott is az arcodba valami reflektor fényerejű LED.

Ennyi pénzért kicsit elegánsabb darab is elfért volna mellé. -
Synthwave
HÁZIGAZDA
-
niof
veterán
Artisan. Nem négyzet, hanem téglalap.
Shidenre különben sem akarnál semmit tenni a lehetőleg minél könnyebb – első osztályú és vaskos + lekerekített peremű PTFE tappancsokkal ellátott – egér helyett, mivel egy hibrid pad, és baromi gyorsan (szerintem kb. órák) lemészárolnád a szöveten lévő, üveggyöngyös hártyát. Hatványozottan céleszköz, és elég kényes.
De különben is elsősorban használati, nem dísztárgy.
Mindenesetre a deskpadokhoz ragaszkodással egy nagy rakás finomságból maradsz ki. Mint pl. a Shiden.Billencs alá amúgy is Keebmat (Premium Felt Edition) való.

Jó, hát bele lehet kötni, hogy téglalap, mert nem teljesen 1:1 az oldalaránya, de értsd jól!
Mindenesetre nekem beváltak ezek a teljes asztalt fedő padok. Maradok ezeknél. -
Synthwave
HÁZIGAZDA
Ez a Shiden Artisan, nem? Na, az nekem semmiképp nem jó, mert négyzet. Nekem ~85*40 cm-es padok jók, mert a billencs is azon pihen, és így az asztalt is lefedi. Régebben voltak kisebb padjaim, de mióta az első ilyen lepedő-méretűt megvettem, csak ilyet használok. Sokkal rendezettebb összképet ad, mint egy kis (vagy nagy) négyzet az asztal szélén. Egyébként az Infinity is cserés lesz, mert sajnos kihúztam a szálát egy helyen valahogy, és persze olyan helyen, ahol zavar. A másik sarkát meg már "elkoptattam". Cordura bevonatos padokban gondolkozom.
Artisan. Nem négyzet, hanem téglalap.
Shidenre különben sem akarnál semmit tenni a lehetőleg minél könnyebb – első osztályú és vaskos + lekerekített peremű PTFE tappancsokkal ellátott – egér helyett, mivel egy hibrid pad, és baromi gyorsan (szerintem kb. órák) lemészárolnád a szöveten lévő, üveggyöngyös hártyát. Hatványozottan céleszköz, és elég kényes.
De különben is elsősorban használati, nem dísztárgy.
Mindenesetre a deskpadokhoz ragaszkodással egy nagy rakás finomságból maradsz ki. Mint pl. a Shiden.Billencs alá amúgy is Keebmat (Premium Felt Edition) való.

-
niof
veterán
Ez a Shiden Artisan, nem? Na, az nekem semmiképp nem jó, mert négyzet. Nekem ~85*40 cm-es padok jók, mert a billencs is azon pihen, és így az asztalt is lefedi. Régebben voltak kisebb padjaim, de mióta az első ilyen lepedő-méretűt megvettem, csak ilyet használok. Sokkal rendezettebb összképet ad, mint egy kis (vagy nagy) négyzet az asztal szélén. Egyébként az Infinity is cserés lesz, mert sajnos kihúztam a szálát egy helyen valahogy, és persze olyan helyen, ahol zavar. A másik sarkát meg már "elkoptattam". Cordura bevonatos padokban gondolkozom.
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
A fenti kombóval amúgy lazán átfújod az egeret a padon. Ezért mondtam, hogy érdemes kipróbálni.
-
niof
veterán
Egy Odin Infinity V2 XL padon használom ezeket az üvegpöttyöket. Néha szilikonspray-vel is megszentelem picit a felületet, bár túl nagy különbséget nem ad. Hidd el, a fent linkelt üveg nagyon gyors, és sokkal kevésbé tapad. Egy Razer DA V2 mini-re vannak feltéve. Nagyon szeretem.
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Ha már nem rakják fel a talpakat gyárilag, miért nem mellékelnek hozzá egy szett üveget is? Én mióta Ali-ról rendeltem üveg talpakat, eszembe nem jut a sokkal nagyobb ellenállású, és idővel elkopó PTFE-t használni. Persze, tudom, hogy nem mindenki kedveli, ha szinte ellenállás nélkül siklik az egér, és van, mikor egy kis fékezőerő jól jön, de az én preferenciáimnak jobban megfelel az üveg. Szóval, inkább az az érthetetlen, hogy egy 50k+ Ft-os egérben, ha már ilyen gesztust tesznek, hogy majd te felteszed a talpat, miért nem mellékelnek egy <500 Ft-os üvegszettet?!
Nem csak kedvelés kérdése, hanem nem is jó minden felülethez.
Inkább a négy Hyperglide pötty (vagy hasonlóan gyors pötty) + friss Shiden + 40 grammos vagy könnyegbb egér kombót próbád ki, ha sebességre vágysz!

-
niof
veterán
Ha már nem rakják fel a talpakat gyárilag, miért nem mellékelnek hozzá egy szett üveget is? Én mióta Ali-ról rendeltem üveg talpakat, eszembe nem jut a sokkal nagyobb ellenállású, és idővel elkopó PTFE-t használni. Persze, tudom, hogy nem mindenki kedveli, ha szinte ellenállás nélkül siklik az egér, és van, mikor egy kis fékezőerő jól jön, de az én preferenciáimnak jobban megfelel az üveg. Szóval, inkább az az érthetetlen, hogy egy 50k+ Ft-os egérben, ha már ilyen gesztust tesznek, hogy majd te felteszed a talpat, miért nem mellékelnek egy <500 Ft-os üvegszettet?!
-
Szellem.
nagyúr
Köszi a pontosítást.
Azt viszont most látom a Shindekai megszünt. -
Synthwave
HÁZIGAZDA
"Azt bevallom, hogy sosem (volt) Raiden padom, bár mindenki azt mondja az a leggyorsabb Artisan pad."
Nem. A Shidenkai a leggyorsabb. Messze. Jóval gyorsabb, mint egy akár MID Raiden.
Van mindkettő. Shidenből több is.
-
Oposszum
tag
Jó lett az írás. Nekem ebből a v1 van, szerintem is elképesztően jó minőségű egér, nálam szerencsére betalált a méret is, csak javasolni tudom ha valaki szemezik vele. Annyit hozzátennék, hogy ez lényegében (kb. 98%) a Razer Viper mini forma.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Elektromos autók - motorok
- Le Mans Ultimate
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- WordPress tartalom kezelő rendszer (CMS)
- AliExpress tapasztalatok
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen routert?
- Víz- gáz- és fűtésszerelés
- Tanévzáróra igyekeznek a hardverek
- One UI 9 bétával jön a valós idejű netsebesség kijelzés a Galaxy S26-ra
- További aktív témák...
- új, bontatlan, iPhone 16 gyárilag kártya-független, apple világgaranciával
- Bomba ár! Dell Latitude 5300 I i7-8665U I 16GB I 256SSD I 13,3" HD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Dell Latitude 5310 I i7-10610U I 16GB I 256SSD I 13,3" HD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T570 I i5-6300U I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L390 Yoga I i5-8265U I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I W11 I 6 hó gari
- AKCIÓ! Sony PlayStation 4 PRO 1TB fekete játékkonzol extra játákok garanciával hibátlan működés
- Új,brutális! Erazer Beast X40 i9-14900HX RTX 4090 17" 240Hz QHD+ 32GB 1TB Magyarbill - 1 év garancia
- AKCIÓ! ASUS B550M R7 5700 32GB DDR4 1TB SSD RTX 3070 8GB Lian Li Vector V100 ADATA 750W
- HP Elitebook / Probook üzleti kategóriás notebookok - i5 - i7 - Ryzen - számlával. Frissítve: 04.25
- Apple iPad 2025 (A16) 128GB & 256GB Wi-fi / 5G Bontatlan Összes Szín / 27% áfás ár
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



Mindenesetre a deskpadokhoz ragaszkodással egy nagy rakás finomságból maradsz ki. Mint pl. a Shiden.
