Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati r9600xt help, mert valami nem kóser (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) sooony


sooony
csendes tag

HI! Lenne egy problémám a videokártyámmal, ami egy sapphire 9600xt FireBlade edition, 128 bites kártya. Miért van az, hogyha játszom egy játékkal, ami megfolgoztaja a kártyát, akkor szürke pixelek vannak a képernyőn? Annyira nem zavaró, de mégis... ez mitől lehet? Elmondhatom, hogy ''jártas'' vagyok a szakmában, de nincs korrekt ötletem, arra gyanakszom, hogy a videokártya memóriából nem jól olvas ki valamit => graba vissza. Ha van valami ötletetek írjátok meg kérlek.

u.i. ha van olyan progitok, ami videokártya memóriát tesztel, annak a linkjét ötömmel várnám!

előre is köszönöm a segítséget :R

Sooony

(#2) khalox válasza sooony (#1) üzenetére


khalox
őstag

Ezt most egy konkrét játékkal csinálja, vagy az összessel?
Mert ha csak eggyel, akkor az lehet szoftver/driver probléma is. Ha az összessel, akkor biztos, hogy memória.
Az Omega driverekhez régebben adtak valami artefact tester nevű proggit, ami pont ilyet csinált, de hogy most is benne van-e azt nem tudom (biztos valahonnét le lehet szedni külön is, én azzal próbálkoznék - keress rá Google-val).

(Ja... ugyanilyen kártyám van).

[Szerkesztve]

(#3) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Javaslom a következő topikot: Bővebben: link. És legközelebb a kereső használatát. Ezt a témát zártam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati r9600xt help, mert valami nem kóser (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.