Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati 9600xt tvout (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Hyperion


Hyperion
senior tag

HI!

Folyamatosan rá van kötve a kártyámra a tv nem fogja tönkretenni?
Mikor inditom a gépemet a biosnál a kép összeugrik ám mikor elér a windows-ig megjavul...

(#2) danzi


danzi
tag

szerintem ez normalis. Ezt szinte minden kartya igy csinalja, leven sok inicializalas vegbemegy a kartyan a bootnal... esetleg kapcsold ki a TV-t, mig bootol a geped, ha aggodsz, de szerintem nem kene h baja legyen, am felteteles mod! szoval jobb a bekesseg...

''A meggyőződés a tudás legnagyobb ellensége, erről szentül meg vagyok győződve'' - Vonnegut

(#3) fügike


fügike
senior tag

És mivel a TV csak 50-60Hz-et tud, a kártyád meg sokkal többet, fogja is csinálni. Semmi baja nem lesz tőle sztem!
Bár lehet, hogy majd a guruk jól megmongyákafrankót!:)

Boci-boci tarka!:D

(#4) Gazsó


Gazsó
csendes tag

Tegnap hasonló gond jött elő nálam is. A video-kimenetet próbálgattam, felbontás, klón-nem klón, elsődleges-másodlagos kijelző stb. Párszor a monitoron is sikerült összeugrasztanom a windows-os képet, ezt a monitor-gombokkal ''visszanyomtam'':)).

(#5) Hyperion


Hyperion
senior tag

OK!

Akkor hagyom igy továbbra is..(Ugyis van a cuccra még gari :) )

(#6) Raymond


Raymond
félisten

Az ATI kartyaknal ha ra van kotve a monitor es a TV is egyszerre a boot-nal a monitor is 50Hz jelet kap. Ez le van irva gyakorlatilag minden kartya kezikonyveben vagy quickstart-ban (vagyis ott kene lennie). Igy amig a Win el nem indul, a kep a monitoron ''furcsan'' nez ki, vagy teljes a kaosz attol fuggoen a monitor hogy birja az 50Hz-t...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#7) Hyperion


Hyperion
senior tag

ahammm értem...egyébként én nem láttam a leirásában eztet... ;)

(#8) Tul


Tul
aktív tag

Tudom nagyon hülye vagyok, de nem tudom, hogyan kell egyszerre üzemeltetni a TV+monitort vagy monitor+monitort:((

Skoda 120L..::NEED FOR STREET::..

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati 9600xt tvout (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.