Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati 9600pro tuning (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) tozsoo


tozsoo
csendes tag

Hali!Most vettem Saphire Radeon 9600pro-t!
Szeretném tuningolni, meddig biztonságos?
JA és elindítottam az nfs ug-t és valami nagy gányolást levágott vele!
igaz a kocsi szép volt, de sok volt a hiba!!
Mi legyen???
kössz
csá

That's all folks!

(#2) tozsoo


tozsoo
csendes tag

Leginkább most a driverrrel kapcsolatban lenne szükségem tanácsra, ugyanis futtattam a 3d markot, és nagyn gány a kép!A gyári drivert pakoltam fel 3.8-as catalist!!Nem tudtok vmi jobb drivert???

That's all folks!

(#3) Shodan válasza tozsoo (#2) üzenetére


Shodan
addikt

Próbálkozzál régebbi catalystokkal.És nézd át az openGL és a Direct3d beállításokat.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#4) Szeke válasza tozsoo (#1) üzenetére


Szeke
senior tag

450/650-ig biztosan menni fog.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#5) sti válasza tozsoo (#2) üzenetére


sti
tag

hagyd a 3.8-as cat-ot használd a 3.7-t vagy ha az is gány akkor a 3.4 lesz a megoldás, mindíg szedd le a régi drivert, a zATI honlapján van catalist remúver azzal menni fog, ha így sem megy akkor talán egy oprendszer reinstall + biosban kapcsold ki a 8x AGP,a fast write-ot, ha még így sem ok akkor írj és +oljuk én már nagyon ''rutinos'' vagyok R9600pro-ban, mert az enyémet 4 napig bűvöltem:DD

(#6) Shodan


Shodan
addikt

Nektek hogy van megoldva a hűtés?
Nekem így: [L]http://kep.tar.hu/shodan010/index.phtml?aid=27615879&pid=4042044[/L] És így is csak 475/650-en megy.
3dmark2001 10000 kereken. :O

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#7) sti válasza Shodan (#6) üzenetére


sti
tag

gondolom a 650-et kevesled mondjuk szerintem is kevés ezektől a bga tokozású(2,8-as?)ramoktól nekem a 3,3-as samsungok 700 felé mennek,szerintem 3dm2001-ben a procid fogja vissza, ez szinte 100% mert én ugyanezt mértem az 1700+-mal amikor meg felhúztam 3000+-ra akkor meg 12k fölött volt
talán próbáld meg hűteni a ramokat és húzni a cpu-n de csak okosan:)

(#8) Tombi válasza Shodan (#6) üzenetére


Tombi
senior tag

Hát mit nem mondjak..de sztem rosszul van megoldva .
az alsó coolernek semmi haszna...és miért nincs semmi a pci slotokban ?

(#9) tozsoo


tozsoo
csendes tag

Húztam a vga-t a procit 440re, a tamokat 660-ra, és nem volt a legstabilabb ami azt illeti!!Most töltöm a catalist 3.7-et!!bízok benne, hogy jó lesz!
Hogy is van ez a catlist uninstaller??bocs, de eddig csak nvidia-am volt!!Ez az első ati amit vettem!!
köszz
csá
ja és STI, te hogyan húztad 700 felé????GYári hűtéssel???

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

That's all folks!

(#10) tozsoo


tozsoo
csendes tag

Hali!Hát nem is tudom!Nem tudom mennyire csináltam jól, de nem igazán sikerült!
felraktam a 3.7-es catalist és ugyanugy szarakodik a 3d mark!!Már az feltűnő volt, hogy amikor beléptem a megjelenítés menübe, é azon belül a speciálisba, ott már nem vírított a millió opció, mint agyári driverrel!!
Segítsetek lécci, mert ez így nagyon szar!Sokat nem érek a qrva kártyával!!
kössz
csá!
HA vkinek ilyen kártyája van, írja le lécci, mit is csinált pontosan, és milyen driverrel!!
kössz

That's all folks!

(#11) TaliGa válasza sti (#7) üzenetére


TaliGa
aktív tag

engem okosithatnál sti, mert szenvedek egy connect3d r9600pro-val /alaplap asus a7v8x/. előtte 9500 radir hibatlanul ment, ez meg fagy... a gyári cat 3.8 driver egy halom vpu recover hibát csinál, néha 2d-ben is /3dmark 10 se után vpu rec hibával megáll/, a 3.9 ill. 3.10 az 2d-ben stabil, 3dmark03 lazán gurul oda-vissza, viszont a halo, prince of persia fagy mint atom /véletlenszerűen merev képernyő, csontra minden, csak reset segit, még hibaüzi sincs/. Ha viszont nem fagy ki vmi csoda folytán, akkor véletlenszerűen bevillan egy fekete képernyő, mintha frekit váltanál, vagy felbontást, csak épp játék közben - ami szintugy rohattul idegesito/. Az agp-t már 4*-resre tettem, fastwrite probalva volt ki-, be-, táp okés, úgyhogy most leszedem a cat 3.7-et ;) de addig is mondjál vmi okosságot...

"So say we all"

(#12) Shodan válasza Tombi (#8) üzenetére


Shodan
addikt

Nekem ezt a megoldást még Rudi javasolta, ugyhogy biztos jó.:)
Az alsó coolert azért tettem be mert megmaradt a másik gépből és föl akartam használni, de annak tényleg nincs sok haszna. OFF PCI-ban csak hangkari volt,de azt kiszedtem, mert most alaplapit használok.(MX300 nem nagyon megy XP alatt.)

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#13) Tombi válasza Shodan (#12) üzenetére


Tombi
senior tag

Nekem is van egy coolerem csak tönkrement ,szétszedtem és beraktam a helyére egy celeron II ventit igy is elég f@sza... :)

(#14) fazi1985


fazi1985
tag

Nekem is vpu recoveryzett. Csináltam mindent. De a végén agp 8x-ről 4x-re visszatettem, így jó lett. Próbáld ki! Különben mér cat 3.4 + 3.7-eztek. Tegyétek fel a 3.10-est. Az sztem nem rossz.

A lustaság igenis fontos motivációs tényező...

(#15) kingston válasza fazi1985 (#14) üzenetére


kingston
tag

Nekem is agp 4x oldotta +.De nekem a 3.10cat. 3szögeket csinál 3d-ben úgyhogy maradt a 3.9.;]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#16) Csacsa1 válasza TaliGa (#11) üzenetére


Csacsa1
csendes tag

Nekem Connect 3D van 9600 Pro húzva 500/700 simán megy.
3.10-el


[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati 9600pro tuning (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.