Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati 9600pro se (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) laxius_


laxius_
tag

Sziasztok.
A minap vettem egy teljesen uj konfigot, es vettem bele egy ATI9600PROSE-t. A mistralnal lehet ez kapni. 10Ezer forinttal olcsobb mint a pro(37000), es en alig veszek eszre teljesitmenybeli kulombseget. Na jo kb 1000pont a 3dmark2001se ben, de 10E forintot az meger nem? 10400 pontot megy a gepem, egy barton 2500+ van mellette, tuning nelkul.
Szoval szerintem aki eddig azon vacilalt, hogy megeri e neki 20ezerrel dragabban a pro az fx5600 vagy a ti4200 helyett, az vegyen ilyet, es megoldodnak gondjai.
Az orajelben van egyedul csak kulombseg a pro hoz kepest, a mag orajel 50Hz val megy kevesebbet. Legalabb is ha jol tudom.

dolgozni csak pontosan, szépen...

(#2) laxius_


laxius_
tag

Igen megneztem : 400/250 Mhz
Amugy stabil meg kiraly, egyedul az IGI2 ben kellett allitanam, mert a kep nagyon ronda volt, es valami vertex valamit kellett kikapcsolnom.
A nfs undeground hibatlanul megy. :)))

dolgozni csak pontosan, szépen...

(#3) laxius_


laxius_
tag

Most hazazuzok ora utan es nyomok rajta egy tuningot csak a teszt kedveert ha valakit erdekel majd beirom ide. Erdekel? :)

dolgozni csak pontosan, szépen...

(#4) Loader


Loader
tag

Engem igen!

''Te! Hogyis van ez?''

(#5) ollie válasza laxius_ (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Engem is érdekel.

Ezt konkértan úgy árulják, hogy 9600 PRO SE? Milyen gyártótól? És biztos, hogy 400/250-en megy? Igazából ennek a memcsije lassabb a normális pro-tól, nem a gpu-ja, mert a normál pro órajel: 400/300.

***

(#6) Sanya válasza ollie (#5) üzenetére


Sanya
nagyúr

milyen memóriák vannak azon az SE-n?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati 9600pro se (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.