Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati 9000+abit kt7a utkozes (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) eStorm


eStorm
csendes tag

Hi all!a problemam az lenne hogy most szereztem be egy ati 9000-est (128M),de nem muxik.nem jelenit meg semmit,szoval a monitorom meg csak be sem kapcsol,illetve volt olyan mikor bekapcsolt de akkor meg eleg csunya szinek voltak (a fekete-feher boot kepernyo helyett valami csunya szetesett kep).tobbszor megneztem es jol raktam be (bar nem szorul annyira mint az elozo kartyam).gondoltam arra,lehet hogy az alaplamommal (abit kt7a,via chipset) ''nincs joban'' (hallottam olyat hogy az abitokkal nem mukodik,de csak az ujabb nforce chipesekkel...vagy valami ilyesmi).a kerdesem az,hogy valoban az alaplommal utkozik-e?mit tehetek? elore is koszi
eStorm

(#2) rudi válasza eStorm (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Hello!

Sajnos a KT7a-k nem szeretik a Radeonokat. Havernak 8500LE nem akart menni benne hasonlót produkálva mint Nálad. Próbáld ki a VGA-t egy másik alaplappal. Ha abban megy és a Tiédben nem akkor pech. Talán még azzal lehet próbálkozni (ha van ilyen) hogy egy másik VGAval BIOSól magasabbra teszed az AGPfeszt pár tizeddel, elmented és belerakod a Radeont. Ha ez sem segít akkor cseréld el egy GF3ti-re az nagyjából ugyanazt tudja.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#3) TomDog válasza eStorm (#1) üzenetére


TomDog
tag

Szia. Nekem ugyanez a konfigom volt és probléma mentessen müködött.
Soha nem is müködött?

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#4) eStorm


eStorm
csendes tag

nem is müködött soha.egyszer megjelent a boot-képernyő szétesve,csunya rózsaszinben utana meg már nem nagyon,talan meg egyszer-ketszer valami hasonlo.még nem probáltam ki más gépen,de lehet hpgy tényleg ütközik az alaplapommal.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati 9000+abit kt7a utkozes (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.