Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MaUser


MaUser
addikt

Melyik hídat kötöttem rosszul össze? Az alaplapom kr7a legfrissebb bios-szal. Találhatok valahol L1 híd táblázatot?

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#2) MaUser válasza MaUser (#1) üzenetére


MaUser
addikt

Annyi módosult, hogy csak a 10, 10,5 11-es szorzókat ismeri! Mi lehet a gond? Az alaplapom? A proci?

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#3) Cane válasza MaUser (#2) üzenetére


Cane
őstag

Ezt már olvastad?

[L]http://prohardver.index.hu/rios2_cikk.php?id=160[/L]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#4) MaUser válasza Cane (#3) üzenetére


MaUser
addikt

Igen, de lehet, hogy velem van a baj, de a problémámra nem találom a választ. (Miért csak 10, 10,5 11-szeres szorzóm van.)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#5) Sidaries válasza MaUser (#4) üzenetére


Sidaries
őstag

Egyszer nekem is volt hasonló. Én a 700-as Duronomat kötöttem össze rosszul. Nekem az összes szorzó megjelent csak éppen néhány nem működött. (8x,8.5x)
Kénytelen voltam egyből 9*100-on járatni. :) Szerintem köst össze újra.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#6) MaUser válasza Sidaries (#5) üzenetére


MaUser
addikt

Nem tudtok ilyen táblázatot?
Nincs kedvem előlről kezdeni.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#7) MaUser válasza MaUser (#1) üzenetére


MaUser
addikt

Na a probléma megoldva....
A procin volt egy nagyítóval sem látható(!) karc. Ebbe befolyt a festék.
Jó dolog a laboratórium az egyetemen.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#8) Cane válasza MaUser (#7) üzenetére


Cane
őstag

Ügyi vagy! :))

Azt gondolom, hogy folyékony ezüsttel dolgoztál, de celluxoztál, vagy esetleg mással fedted le a többi hidat míg 1 hídpáron ügyködtél?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#9) MaUser válasza Cane (#8) üzenetére


MaUser
addikt

Igen folyékony ezüsttel és cellux-szal

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#10) Cane válasza MaUser (#9) üzenetére


Cane
őstag

Palominonál már összekötöttem az L1 hidakat, működött is az unlock. Itt eredetileg lehetett látni az L1-nél hogy lézerrel el voltak vágva a hidak.

Ez eddig rendben, mert sikerült. :DD

Azonban egy Tbred B-vel szórakoztam, itt nem volt semmilyen lézervágás nyom. Józan paraszt ésszel arra a következtetésre jutottam hogy azok, nincsenek átvágva. Örültem is hogy újabban talán már nem is vagdosnak procikat lézerkarddal, de amikor beraktam a lapba, akkor csak az alap (By CPU, azaz nálam 6,5x) szorzóval volt hajlandó elindulni, azaz 2.1-en, ami rá volt írva. Így nem tudtam húzni a procit szorzóval, mert csak az alapbeállítást engedte, ha a szorzón bárhogy jumpereltem már meg sem nyekkent a gép (blank screen).

Ez miért van??????????? :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.