Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

beijesztettek! egy Athlon XP 1800+ -hoz nem elég egy 300W-os táp???
(+1 60GB MAxtor, +1 5GB Quantum, +1 DVD, aszt annyi...)
tényleg fontos, hogy 400W legyen?

(a valasz febr 9 reggel 8-ig erdekelne, szurgos :))

koszi:
Ympy

prohardver vendég

(#2) guest


guest
veterán

Hogy a túróba ne lenne elég?! Kisebb az áramfelvétele, mint egy 1,4-es ''sima'' TB-nek.
Nekem 250-es táppal elment az 1,4-es TB, a GF2, 2 db 20 GB-os vinyó, egy DVD + egy 8x-os CD-író, csak aztán én is megijedtem (a Vargánétól) és ezért kicseréltem 300W-osra.

Egyébként AMD rulezzz!

prohardver vendég

(#3) andorpapa


andorpapa
őstag

Igaz, bőven elég. Persze lehetőleg legyen minőségi, mert a noname bóvlik bizony könnyen elfüstölnek, meg nem hozzák az elvárt teljesítményt (erről bővebben például a Vargáné tápos topicban olvashatsz).

Egy jó 300 Wattos táp bőven megfelel!

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#4) BadGe válasza guest (#1) üzenetére


BadGe
aktív tag

kezdetben 1.2TB, 60GB+40GB+CDíró-hoz volt egy 235W-os táp, amivel ment a dolog, de a táp melegedett. most egy 1600-os XP van benne és 300W-os táp. Ezzel is megy, csak a táp kevésbé meleg.

ha valamire oda szeretnél még figyelni, akkor a táp legyen halk. Én most szívom végig az alkatrészcseréket, mert álmomban sem gondoltam volna (egy 600-as athlon után) hogy a gép ''hangja'' problémát okozhat.

ge.

(#5) NetGod


NetGod
tag

Csatlakozom az elottem szolokhoz.
Nekem egy AthlonXP 1800+-om van, 300-as tappal, meg minden extraval (tunerkartya, minden fassag), es semmi baja nincs.
Amugy az AthlonXP 1800+ fogyasztasa 62W, a TB 1,4-ese pedig 78W, es a TB-hez se nagyon kell 400-as...

''Az a feltételezés, hogy a teljes rendszer működését javítani lehet a tudatos, részelemei ellen intézett támadással, veszedelmes tudatlanságról árulkodik. Akik tudósoknak és technológusoknak nevezik magukat, gyakran tesznek ilyen tudatlanságról tanúbizonyságot.'' Frank Herbert

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.