Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Atesz blogja

Hozzászólások

(#1) KrAt


KrAt
veterán

Hát ezennel megnyitnám az első blogomat. Gondoltam itt majd kibeszélem magamból ami bennem van, s ezáltal kicsit többet tudhattok meg rólam. Meg amúgy is szeretek írni, de gondoltam nem ''nyilvános'' totyikokban hódolok eme hobbimnak :) Kezdeném is.
Hát a mai napom egyenesen csodálatosan indult. 4-es lett a szakmai dogám, ami azért szép, mert összesen 2 db négyes, és 1 ötös született. Úgyhogy minden heppin indult, és folytatódott is. Tesiórán jó volt pólóban és rövidgatyóban kinn focizni a 0 fokban. De nem fagytam meg. Ezenkívül lassan megszűnik az egy hete tartó szétszórtságom, szomorúságom, dühöm. Szal ma minden jó volt. Mondhatni nice day.. De ez még elromolhat...

(#2) KrAt


KrAt
veterán

Végre mindenki itthagyott msn-en, csak egy haverral beszélek. Nyugi van. Kinéztem az ablakomon, egy kis hó reményében, hát semmi. Azt látom, hogy megint befagyott a kocsi ablaka, megint írtó hideg lesz/van.. Az asztalomon lévő hőmérő szerint -5 fok. De legalább szakadna a hó. De nem. Hát ez van.. Ezt kell szeretni. Az életben sajnos nem te diktálod a szabályokat. Pedig de jó lenne, ha egy s más dologba bele tudnék szólni. Nemnagyon, csak egy kicsit. Az első lenne, amit megváltoztatnék, hogy rengeteget lehessek a barinőmmel. Nagyon szeretem, de most se lehetek vele. Az élet kegyetlen, és sajna nincs is szerencsém benne. Soha nem is volt. De majdcsak lesz. Ha meg nem? így jártam...

(#3) KrAt


KrAt
veterán

Nah totál nyugi lett, így úgy döntöttem elmegyek aludni. Holnap infószakkör is van, így 6 előtt nem érek haza a suliból.. Nomindegy, saját szándékból mentem el.. Ezvan.. Ez a nap is eltelt, különösebb problémák nélkül. Hál'istennek. Nah én mentem is, jóéjt mindenkinek!

(#4) KrAt


KrAt
veterán

Nah. Hazaértem, de mehetek is tovább infóra. Úúútálom ezt a rohanást...

(#5) KrAt


KrAt
veterán

Ittvagyok a suliban. Ketten vagyunk. Ebből se lesz most egy darabig semmi.. :)

(#6) KrAt


KrAt
veterán

Nah ezt hamar lerendeztük.. Fél óra se volt, most dumcsizunk, meg net.. Barinőm hívott, mire felvettem volna, lerakta. Tök jó... :(

(#7) KrAt


KrAt
veterán

Hazaértem. Épp most kezdődött a női kézilabda VB. Épp hazaértem rá. Eddig 3:0 nekünk. Hajrá magyarok!

(#8) KrAt


KrAt
veterán

Amilyen jól kezdtünk, most úgy esünk vissza. De még vezetünk..
Körülnéztem a szobámban, elszomorít ez a rendetlenség.. De most nem nagyon akarok rendet csinálni. Nem akar valaki jönni, és nekem rendet csinálni? ;]

(#9) KrAt


KrAt
veterán

Nah már úgy néz ki, nyerjük a meccset.. Rendet raktam a szobámban. Épp azon filózok, újra kéne rakni az XP-met.. Lassú. Á majd amikor az új vinyóm megveszem, akkor újrarakom.. Megint kezdek szomorú lenni. Nemtudom miért. :(

(#10) KrAt


KrAt
veterán

Nah megint előjött a depim. Elegem van! Ki volt az, aki kitalálta a tiltás gombot msn-en? Hozzászólok valakihez, erre hirtelen offline lesz. ÁÁÁ nemértem, hogy miért épp velem? :O

(#11) KrAt


KrAt
veterán

Hát ez hihetetlen. Megint tiszta depi lettem, mindenki csak kicseszik velem. Miért jó ez? És miért épp velem? Velem, aki a légynek se ártott, sőt, ellenkezőleg, mindenkivel jó voltam? Nem tudom megérteni :O

(#12) KrAt


KrAt
veterán

Atyaúristen mekkora marha vagyok... Félreértelmeztem egy nevet, és emiatt van a 2 hetes depim. És most jöttem rá, egy névsor olvasgatása közben.. Uramatyám.. De sikerült tisztázni, és én is kezdek magamhoz térni.. Mekkora marha vagyok :DDD

(#13) KrAt


KrAt
veterán

Reggel van. Megint. És megint mehetek suliba. Még jó, hogy nincs első órám, és a suli itt van tőlem 10 percre.. De akkoris. Suli... Kötelező... :(

(#14) KrAt


KrAt
veterán

Itt vagyok infón. Nemrossz, programozunk.. Minjá megyek edzeni a lőtérre. Végre.. Újra fegyvert foghatok a kezemben :)

(#15) KrAt


KrAt
veterán

Hazaértem. Majd jól meglepődtem, mert ma van anyumék házassági évfordulója.. Én meg jól elfelejettettem :O Kuvva jó.. :( Nah miután az összes családtagommal lerendeztem mindent, végre magamra is jut idő.. Még nem tanultam, átöltözni se volt időm.. Tiszta jó.. Barinőmmel beszéltem épp, mikor elfogyott a pénz a karimról.. Még elköszönni se tudtam tóle.. Még ezis :( Kezd sok lenni.. De egyébként tök jó kedvem van, már lélekben a szalagavatóra gondolok. Igaz, még 1 hónap, de furcsa, mert várom... Eléggé várom...

(#16) KrAt


KrAt
veterán

Beszedtem egy olyan spyware-t, amit egyszerűen nem tudok kiírtani.. Fél órája dobálja fel az ablakait.. ÁÁ de elegem van... :(

(#17) KrAt


KrAt
veterán

Nah ezt is sikerült leírtanom.. SpyBot rulla... Atesz meg hulla.. Úgyhogy megy is aludni.. Jó éjt mindenkinek!

(#18) KrAt


KrAt
veterán

Új reggelre ébredtünk.. De jó is nekem. Hogy miért, azt nem tudom, de vmiért tuti jó. Kinéztem az ablakon, látom, nagyon hideg van.. Itt-ott fagyott tócsák.. :( Aztán benéztem a hűtőbe: kaja sehol.. :( Szép napnak nézünk elébe..

(#19) KrAt


KrAt
veterán

Hát ilyen nincs. Barinőmet meghúzták kémiából.. :( Egy 3-as TZ-je, és egy 1-ese volt... És az nem kettes? Dehogynem! Majdnem sírt, mikor beszéltünk. Olyan rossz volt.. Hogy lehet valaki ilyen ***** (haddneírjamle) NEM HISZEM EL!!! Ebben leli örömét? Hát akkor menjen a *****.

(#20) KrAt


KrAt
veterán

Nah elmentünk anyuval tesómnak telót venni.. Moto v360.. Kezembefogtam.. Úristen de jó teló :D Én is kértem egyet.. Nagyon király teló! Olyan szép, és jó a fogása.. Persze tesóm kiakadt, hogy nekem is, és hogy utánozom.. De nembaj.. Anyum megért, és ez a lényeg.. :) De a telót már oda kellett adnom anyumnak, mert csak karácsonykor kapom meg :( De nagyon faja. Örültem neki :)

(#21) KrAt


KrAt
veterán

Nem sikerül a spyware-t leírtani... Hmm... Idegesít. Nem lehet játszani tőle, mert kidobál Win-be. Elegem van.. Reinstallhoz meg nincs lelki erőm... :( Ezzel szívni fogok egy darabig. Ha valakinek van valami jó ötlete, várom!

(#22) KrAt


KrAt
veterán

Tök király. Tegnap éjjel felraktam a Vistát. Mindenki szidja, de nekem nagyon bejön. Szép, és nekem nem is bugzik. Nekem egyenlőre stabil... És még a játékok is mennek rajta. Ati driver nélkül. Milyen jó.. :)

(#23) KrAt


KrAt
veterán

Minjárt megyek edzőterembe. Azzal egyetemben minjár elalszok.. Tök jó. Ha nem írnék többet, elaludtam, magamra ejtettem vmi sújt, és meghaltam :P

(#24) KrAt


KrAt
veterán

Hazajöttem edzőteremből. Eléggé el vagyok fáradva. Nagyon jó ez a Vista. Viszont asszem már végképp megszabadultam a spw-ware-től.. Tök jó :D

(#25) KrAt


KrAt
veterán

Egy másodperc, és elalszom. De megígértem haveroknak, hogy éjjel egy SC partiban benne leszek. Mert ugye havernak modemes netje ( :( ) van, és 12 után olcsó... :(

(#26) KrAt


KrAt
veterán

Végre eljutattam a gép elé. Nem szeretem a vasárnapi ''hercehurcát''... Közös kaja, stb.. :( Viszont végre levágták a hajam. :) Most épp anyumnak szedek le ilyen karácsonyi zenéket.. Emiatt még játszani se lehet, mert úgy laggolok... :(

(#27) KrAt


KrAt
veterán

A karácsonyi számok hallgatása közben rájöttem, mennyire várom a karácsonyt. Nem az ajándékok miatt. Az egyáltalán nem izgat. Hanem mert annak olyan meghitt hangulata van. Díszíteni a fát, csinálni a vacsorát. Együtt a család, békességben. Tök jó. És csak egy évben egyszer van. :( Bár lehet, épp ez a szép benne...

(#28) KrAt


KrAt
veterán

Végre itthon. Holnap 3 rövidített óra, majd valami ofő óra szerűség, és ilyen szabadon választható programok.. Mi vsz szabadon haza fogunk menni :)) Elegem kezd lenni ebből a ''mini'' hóból... Semmire nem jó.. Miért nem tud egyszerre nagyonsok leesni? Az még szép is lenne. Nem így... Egyébként ritka jó ez a Vista, csak egyszer sikerült kifagyasztanom :D Ezt a holnapi napot éljem túl, és vége a sulinak...

(#29) KrAt


KrAt
veterán

Megint jó szar lett a napom. Ez az utóbbi időben egyre gyakrabb. Miért? :O Senkinek semmi rosszat nem tettem. Miért kell ezt csinálni velem? Mi értelme van így az életnek? Mert én úgy érzem semmi... Szevedek, és csak szenvedek... És nem tudom megszüntetni az okát... Elegem van :O

(#30) KrAt


KrAt
veterán

Úgy döntöttem, ezt a mai napot inkább lezárom. Semmi értelme tovább erőltetni... :( Jóccak mindenkinek!

(#31) KrAt


KrAt
veterán

Megint végre itthon. Többet ebben az évben nem kell már suliba menni. Hála a jó égnek.. Nemsoká megyek be a lőtérre, majd utána osztálykarácson címszóval az osztállyal (najó, 5 fővel :( ) billiárdozni..

(#32) KrAt


KrAt
veterán

Most a rádióban hallottam Hamvai P.G. ''remixében'' a Bodyrockers - Round round című számát, azt, amikor ott az elejében énekel.. Nagyon fain!! Nemtudja valaki megszerezni nekem? Megköszönném! Egyébként az osztálykarácsonyunk hááát hogyismondjam: nagyon nem tetszett.. :( Mindegy... Már vége, a sulinak is egy időre.. Majd lesz valahogy...Egyenlőre élni sincs nagyon kedvem... :( Az az egy tetszik, hogy mostmár nem kell korán kelnem.. :) Több jó jelen pillanatban nincs az életemben :O

(#33) KrAt


KrAt
veterán

Jajjjj de jó dél körül kelni. Nincs suli!! ÁÁÁ de jó. Csak nem tudok mit kezdeni magammal... Nembaj, eljátszadozgatok itt a gép előtt :D Elma rulz...

(#34) KrAt


KrAt
veterán

Egy új napra ébredtem. (keltettek, de ez mindegy...)
Nemsokára mehetek ki a nagymamám elé, mert most jön föl karácsonyra. Tök jó. Lassan kezd összegyűlni a család. Annyira jó lenne, ha már karácsony lenne. Én már várom. Meghittség, együttlét. Ez a karácsony lényege, nem az ajándékozás... Jó, persze az is, de szerintem a szeretet sokkal fontosabb..

(#35) KrAt


KrAt
veterán

Milyen jó így este gépezni. Senki sem zavar, nyugi van. Holnapután karácsony. Nagymuter is ittvan már. A verdánk is. Nagyon cool lett. Fater szerzett egy Clarion fejegységet. Hmm. Úgyhogy kivételesen minden király. Tök jó minden. Élvezem a életem. Márcsak a hónak kellene esnie.. :)

(#36) KrAt


KrAt
veterán

Jujj holnap karácsony.. Dejó! Apum szerencsére nem dolgozik holnap, reggel jön haza. Aztán lesz nagy fadíszítés, kajacsinálás. Úgy várom már. Meg is változtattam az aláírásom, ezzel is jelezve, hogy mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánok!

(#37) KrAt


KrAt
veterán

Nagyimék elkezdték a beiglit sütni.. :) Hm.. :) Mentem ki kóstolgatni. Tiszta karácsonyi hangulatom van, be vagyok zsongva :)

(#38) KrAt


KrAt
veterán

Húú most jöttem nemrég haza edzőteremből. Haveréktól tök jó karácsonyi ajándékot kaptam :) Egy DVD-t, fotóskönyvet, és egy öngyuszit (gyűjtöm őket) Úgy örültem neki. Tudták, miket szeretek, és azokat kaptam. Ők az igazi barátok...

(#39) KrAt


KrAt
veterán

Jááá Karácsony van. Nincs sok időm írkálni, csak annyi, hogy készülődünk, meg minden, ami jó. Tök király :)

(#40) KrAt


KrAt
veterán

Rettentő szar napom van. :( Kocsink majdnem megadta magát, de aztán új erővel hazajöttünk. Erre most kapok egy sms-t a barinőmtől, hogy nem tudja, hogy szeret-e, és ha igen, akkor hogyan. :( Mi értelme van most élni? :(

(#41) KrAt


KrAt
veterán

Úgy néz ki, szakítottam a barinőmmel. Nem is tudok ide mit írni. Mindenki gondolja ide, amit ilyenkor szokás írni :( :O

(#42) KrAt


KrAt
veterán

Van, akinek nem jön be az élet. Ezek közé tartozok én is. :O Úgy hiányzik a volt barinőm :O :(

(#43) KrAt


KrAt
veterán

De szar az élet :( Tegnap elmentem sétálni, mondom depi ellen jó a vásárlás (mintha csak nő lennék :D ) és semmit nem kaptam, amiket szerettem volna venni. Nem jön össze nekem ez az élet.. :( Majd talán jövőre.. De nem hiszem... :O

(#44) KrAt


KrAt
veterán

Ez a mai nap is eltelt. Persze megint én voltam a bűnbak mindenért.. Miért kapom én ezt? :O Mi értelme így élni? Egyetlen embertől kaptam csak szeretetet: a legjobb havernőmtől. :B Nah inkább megyek is aludni...

(#45) KrAt


KrAt
veterán

Kezdek jobb hangulatban lenni. De még mindíg hiányzik.. :(
Más téma: aki tud, legyen szíves segítsen! [link] Nem lehetetlen, csak én vagyok béna hozzá :B

(#46) KrAt


KrAt
veterán

Wháá senior tag lettem. Tök jó :)) Nem mintha sokat számítana a rang, de idáig is eljutottam :)

(#47) KrAt


KrAt
veterán

Nemsokára vége ennek az évnek. Ilyenkor értékelni kéne, nem? Hát megteszem: nagyon nemjó, bár meglett a jogsim, így ennyi volt az egész jó. Rosszak minden, amit csak el lehet képzelni :( Úgyhogy nem zártam jó évet.. :( Nagyon nem :(

(#48) KrAt


KrAt
veterán

Nah megírom a blogom első 2006-os bejegyzését. Marha jó volt a szilveszter, haverokkal elvoltunk, mint állat. :D Megfogadtam, hogy 06-ban új életet kezdek, nagyon sok régi hülyeségemmel felhagyok. Így jobb lesz (remélem :) ) Azonkívül nem akarom, hogy ilyen gyorsan 5.-e legyen, mert akkor lesz a szalagavatóm, és valahogy nagyon nem várom :( Mindegy, egyszer azon is túl kell lenni :)

(#49) KrAt


KrAt
veterán

Holnap van az utolsó nap, amikor még itthon lehetek :( Ez így nagyon nemjó :( Na mindegy.. :( Már gépelni se tudok. Minden második betű mellémegy :( Megyek is aludni :( Jobb lesz az úgy mindenkinek :P Igaz, hogy 4kor keltem, és nem vagyok álmos, de akkor is megyek. Jó éjt mindenkinek!

(#50) KrAt


KrAt
veterán

Kezd elegem lenni megint mindenből. No de most nem csaj miatt. Hanem ez a **** szalagavató. Nem tudom, miért kell pont velem kib@sznia az életnek. Pont rám nem volt megfelelő méretű ruha, ami jó lett volna, az orrom előtt nyúlták le. Persze én mehettem a város másik felébe ruháért. Na a főpróba, az vmi eszméletlen vicces volt. ÁÁ nem is írom inkább le, nem idegesítem tovább magam.. :(

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Atesz blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.