Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13051) Speciali válasza Armahun (#13050) üzenetére


Speciali
tag

Vizes kádlakk nincsen? Át kellene fényezni a kádat, de oldószeressel nem akarom, mert most télen nem lehet szellőztetni, kicserélni sem szeretném a jó öreg vas kádat. Nincs 100 ezrem egy vas kádra, műanyagot meg nem akarok.

(#13052) Armahun válasza Speciali (#13051) üzenetére


Armahun
addikt

D4-es faragasztó :DDD

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#13053) Speciali válasza Armahun (#13052) üzenetére


Speciali
tag

:R Jó is lenne, de nem fateknőről van szó! :))

(#13054) Márton111 válasza Speciali (#13053) üzenetére


Márton111
aktív tag

Pedig a legszuperebb festék sem lesz olyan soha többé, mint a gyárilag ráégetett, (üveg)keménységű zománc. :U

[ Szerkesztve ]

(#13055) Márton111 válasza Márton111 (#13054) üzenetére


Márton111
aktív tag

[link]lemezkád,ráégetett zománccal 20-25000.Én belefektetném betonba,úgy jó stabil lenne,nem tud hajladozni. :)

(#13056) borat26 válasza Speciali (#13041) üzenetére


borat26
aktív tag

Szia!
kerti bútort készítek tölgyből, akácból és ezt szerettném olajjal felületkezelni, mert szeretném megőrizni a fa terészetes felületének tapintás érzetét.

ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

(#13057) Soká válasza thyeby (#13044) üzenetére


Soká
senior tag

"Hálám a sírodig fog üldözni! "

Ha lehet, nyugtával dicsérd a Napot, remélem jó vételbe ugrattalak be! Rád egyébként nem is gondoltam, azt hittem már betáraztál kellő mértékben a metróból...

(#13058) Soká válasza jimy_l (#12862) üzenetére


Soká
senior tag

Bocs, elfelejtettem válaszolni, köszi a tippet, ismerem is a Carflexet, SiCa csiszolóporokat vettem náluk egyszer.

(#13059) jimy_l válasza Soká (#13058) üzenetére


jimy_l
tag

Nem történt semmi. ;)

Ha szavazással, bármit ellehetne dönteni. Már betiltották volna.

(#13060) mdk01 válasza Speciali (#13051) üzenetére


mdk01
addikt

Pedig jók az akril kádak mert nem hűtik el a vizet, nem hideg, és könnyű. Az már egy másik történet hogy normális akril kádat nem kapsz 50k alatt de szerintem vas kádat sem.

Amúgy van ugye ilyen kádzománc javító tubus de az csak pár milliliter.

(#13061) mdk01 válasza szaszlaci (#13045) üzenetére


mdk01
addikt

Vizes bázisú lakk és annak a környezetére kifejtett hatásait már Soká kifejtette, mivel attól hogy vmi vizes bázisú rengeteg káros anyag van még benne. Tehát tökre uo. mérgező mint az oldószeres csak vízzel mosogatsz és hígítasz.

(#13062) Speciali válasza mdk01 (#13060) üzenetére


Speciali
tag

Komolyabb beruházást nem akarok már ebben a lakásban. Egy kádcsere nem kevés pénz és felfordulás is.
Nemrégiben felpolíroztam géppel a kádat, nem is lett rossz, csak már vékony a festék, mert valaki az évtizedek alatt durván besavazhatta a kádat. Majd ha jó idő lesz, megcsinálom, amikor már lehet szellőztetni. Valami komolyabb autófesték is jó lenne, de az meg elég drága. A kocsifestésből ami maradt PU festéket megnézem, vékonyan talán elég lenne.

(#13063) pityke88


pityke88
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!
Keresgéltem "multifunkciós kézi szerszám"-ot ami kicsi, esetleg akkumulátoros...
Pici lemezek vágására, igazítására, csiszolására kellene, és lehetőleg a legolcsóbb :DDD
Tud valaki ilyesmi eszközt? Mert csak tizen ezrekért találtam a legolcsóbbat :((
Előre is köszönöm!
üdv :R

Boldog vagyok nagyon, mert ma megtaláltam a barátaimat Itt vannak a fejemben.

(#13064) Soká válasza pityke88 (#13063) üzenetére


Soká
senior tag

Ez így kellően nem tiszta :)
Mit szeretnél csinálni? Legalább azt linkeld légyszi, amit tizenezrekért láttál. Mit jelent számodra a pici lemez? És miből van? Elektromos gépet szeretnél? Ugyanazzal a géppel vágni és csiszolni... hááát.
Lemezolló, lombfűrész, reszelő? Az lenne a legolcsóbb, pici lemezekhez megfelel.

(#13065) pityke88 válasza Soká (#13064) üzenetére


pityke88
tag

Főleg számítógép háznak különböző lemezeit vágnám vele :)
ilyesmire gondolok:
[link]
:R

Boldog vagyok nagyon, mert ma megtaláltam a barátaimat Itt vannak a fejemben.

(#13066) Armahun válasza pityke88 (#13065) üzenetére


Armahun
addikt

Mastremax-ot vettem kínainál pár éve talán 7000 forintért.
Próbáltam vágni vele pc házat, nem a legjobb.
Nem férsz hozzá vele rendesen a korongot meg eszi mint a ropit.
Csiszolni viszont jó.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#13067) pityke88 válasza Armahun (#13066) üzenetére


pityke88
tag

Nézelődök a neten olyan 6 ezer körül is vannak, hát nem tudom... :F
Holnap benézek egy barkácsboltba :)

Boldog vagyok nagyon, mert ma megtaláltam a barátaimat Itt vannak a fejemben.

(#13068) Soká válasza pityke88 (#13065) üzenetére


Soká
senior tag

Vágáshoz ez és társai nagyjából alkalmatlanok. A számítógépház egyébként vaslemez, ne vágni, hanem nyírni próbáld. Persze még mindig nem tudom, hogy most csak a sarkából szeretnél illesztési problémák miatt picit lekapni, vagy újrahasznosítás címszó alatt "matyómintát" akarsz kivágni belőle?
Majd folytatom.

(#13069) pityke88 válasza Soká (#13068) üzenetére


pityke88
tag

Egyenlőre ahol vannak a ventilátorok azokon a részeken a rácsot szeretném kivágni például.
Lemez részeket is szeretnék kivágni majd :U
Egyenlőre ez a leg szimpibb árban és felszereltségben:
[link]

[ Szerkesztve ]

Boldog vagyok nagyon, mert ma megtaláltam a barátaimat Itt vannak a fejemben.

(#13070) Soká válasza pityke88 (#13069) üzenetére


Soká
senior tag

Ennél olcsóbbat nem nagyon fogsz találni. Szinte biztos vagyok abban, hogy az a vágókorong, amit ehhez adnak, pár centi vágás alatt meghal. Most keresgéltem egy csomót, aztán nem találtam, amit szerettem volna. Fogtechnikusok használnak különféle keményfém marókat (frézereket) meg vágókorongokat. Azok sokat bírnak. Persze nem kizárt, hogy vetekszik a géped árával...
Fogalmam sincs, hogy az ilyen gyémántszerszámok alkalmasak-e fémhez?

Sokféle.
Ilyet keresnék karbidosban, de nem találok...

[ Szerkesztve ]

(#13071) pityke88 válasza Soká (#13070) üzenetére


pityke88
tag

De gondolom kapok rá komolyabb korongokat is, ha nem bírják a strapát amik hozzá vannak :F

Boldog vagyok nagyon, mert ma megtaláltam a barátaimat Itt vannak a fejemben.

(#13072) Márton111 válasza pityke88 (#13071) üzenetére


Márton111
aktív tag

Ajánlatom: olyan összeállítás, amivel tízezerből métereket vághatsz,kis túlzással..Van egy régi dewalt dekopírom, kapsz hozzá egy új fémvágó lapot.Ha elhasználtad, 500Ft egy.újlap,, és pár méter acéllemezt kibír,ha kicsit olajozod vágás közben.(újonnan a dw dekopír 60000)Ez jól működik.Téged ez évekig ki tud szolgálni, nekem meg lesz ürügyem venni egy újat :) Csiszolni is lehet dekopírlapra palmázott csiszolópapírral.

[ Szerkesztve ]

(#13073) thyeby válasza pityke88 (#13065) üzenetére


thyeby
őstag

Egykezes kisflex, és egy lemezolló. Előbbiből mondjuk Hyunday úgy hatezerért, utóbbi párszáz forint.

Amit linkeltél, olyat az aldiban, lidiben most láttam hatezerért. De akkor már inkább egy Dremel, az örök életű - csak drágább.

Több fa van, mint asztalos!

(#13074) pityke88 válasza thyeby (#13073) üzenetére


pityke88
tag

Köszönöm szépen, azt hiszem ez a két eszköz számomra a leg hasznosabb:)

Boldog vagyok nagyon, mert ma megtaláltam a barátaimat Itt vannak a fejemben.

(#13075) thyeby válasza pityke88 (#13074) üzenetére


thyeby
őstag

A flexhez kapsz ultravékony korongot. Ez nagyon pontos, nagyon harap. De nehéz néhány helyre beférni vele. Ahogy kopik a korong, egyre jobban, egyre kisebb helyekre beférsz. Ha van lakatos ismerősöd, hogy amit már elkoptatott, ne dobálja ki, mert Neked pont az lesz a jó. A kisebbik korong átmérője új korában 115mm (aztán ahogy kopik, úgy csökken), tehát durván 10 cm helyekre beférsz vele. Nyilván, ehhez jobban szét kell bontani a házat sokszor, ha operálsz vele, mint egy multifunkciós ceruzacsiszolóval. De ha kombinálod a lemezollóval, úgy már bíztatóbb a helyzet. Flex beváj egy rést lemezolló folytatja, aztán flex záróakkordként csiszol, s legvégül laposreszelő eltünteti a sorját, hogy ne legyen később vértől piros a munkaterület.

Ha egyenes csiszolót veszel mégis - amit linkeltél, az is megteszi -, és van fogorvos cimborád, akkor megkéred, hogy amit már elkoptatott gyémántcsiszolókat, ne dobja ki. Neked az még kiváló lesz. Azzal szinte rajzolva lehet vágni. Amit tartozékként kapsz hozzá, azt valóban enni fogja, mint a ropit.

Megoldás az is, amit Márton111 kolléga javasolt, de azzal csak a házon kívülről tudsz operálni jószerével, mert nagy a gép.

Több fa van, mint asztalos!

(#13076) Soká válasza pityke88 (#13074) üzenetére


Soká
senior tag

Amit említett thyeby:
http://www.lidl.hu/cps/rde/xchg/lidl_hu/hs.xsl/index_23414.htm
Ez drágább, mint az extol, nem tudom kép alapján eldönteni, hogy jobb-e vagy sem. Az extolhoz mintha adnának valami flexibilis tengelyt, amiről persze fogalmam sincs, hogy mire elegendő? A leírás szerint 40db kiegészítő jár hozzá, a képen csak egy tucat szerepel. A Parkside-nál több. Ez utóbbira 3 év gari van.
Igazából az lenne a nyerő, amelyik erősebb. Nekem az a félelmem, hogy acéllemezhez ezek gyengék. Nekem van a két véglet: egy ilyen, amit szinte kizárólag "manikűr" célra használok (ezzel csiszolgattam a kölykök talpait, amikor összeszedtek egy bizonyos uszodaszemölcsöt ) :) a másik meg egy olasz fogtechnikai ostoros, de az 15 éve is bőven hatszámjegyű volt...

Neked igazából egy ehhez hasonlatos egyenes csiszló lenne jó, lényeg, hogy fordulatszám-szabályzós, mert csiszoláshoz kell a nagy fordulatszám vágáshoz viszont nem. vagy az emlegetett Dremel, amit nem ismerek.
A flexes megoldást én nem igazán javasolnám. Nagy az oda, még kopott koronggal is, meg eléggé balesetveszélyes. Az kétségtelen, hogy az lenne a leggyorsabb. Van nekem még egy ilyen gépecském is, az is használható lenne, de nem tudom, hogy fémvágó korongot adnak-e hozzá, meg annak is magas a fordulatszáma...

(#13077) mdk01 válasza Soká (#13076) üzenetére


mdk01
addikt

Én akiket láttam ilyen kézi csiszolóval/köszörűvel dolgozni és kicsit komolyabban gondolták a dolgot azoknak Dremmel volt.
Nekem Ferm van ilyenből de a hozzá adott szerszámok kb. xart sem érnek ahogy azt te is írtad, de a gép használható.
Viszont fogtechnikai szaküzletekben állítólag lehet jó cuccokat kapni csak ugye drágák de ez érthető.

(#13078) Márton111 válasza pityke88 (#13074) üzenetére


Márton111
aktív tag

A fémvágó dekopírral szépen komótosan, és (tized)mm pontosan tudsz vágni,az 1mm vastag finom fogú fémvágó fűrészlap olcsó,sokat el tudsz vele vágni(több méter acéllemezt),és nem görbíti a lemezt mint a lemezolló, és nem vágod ketté egy lendülettel a számítógépházat,az ujjaiddal együtt,(ha megszalad a flex)
A fogorvosi gépek helyett,sorja leszedéshez egy 500 Ft-os finomabb reszelőt ajánlanék.(de jó a 120-as SIA csiszolópapír is egy5mm-es vastagságú falapkára felpalmázva. :)

[ Szerkesztve ]

(#13079) pityke88 válasza Soká (#13076) üzenetére


pityke88
tag

Tegnap este megvettem a Lidl-ben a kis masinát.
Egész jó kis fordszabályzós a kicsike, műanyagot és a papírt egyenlőre viszi :DDD
Majd ma délután próbálkozom lemezekkel, a korongok amik hozzá vannak nudlit érnek, egyik már felhelyezéskor 10 darabba tört, nem tudom hol lehetne ilyen kicsi korongot venni :N

Boldog vagyok nagyon, mert ma megtaláltam a barátaimat Itt vannak a fejemben.

(#13080) Márton111 válasza pityke88 (#13079) üzenetére


Márton111
aktív tag

Gratulálok a jó választásodhoz, műanyaghoz ,és papírhoz bizonyosan jó lesz(persze a papírvágó olló is)...

(#13081) thyeby válasza pityke88 (#13079) üzenetére


thyeby
őstag

"nem tudom hol lehetne ilyen kicsi korongot venni "

Itt.

Több fa van, mint asztalos!

(#13082) pityke88 válasza Márton111 (#13080) üzenetére


pityke88
tag

Köszönöm szépen!
Sajnos egy "bazi" dekopirral nem tudok a házon belül miliméter pontos csiszolgatásokat végezni :DDD
Úgyhogy megfelelő ez nekem, lemezollóval kisegítve, ha meg valamit nem visz, nekiesek egy nagy flexel mérgemben ;]

thyeby: Köszönet! :R

[ Szerkesztve ]

Boldog vagyok nagyon, mert ma megtaláltam a barátaimat Itt vannak a fejemben.

(#13083) thyeby válasza Márton111 (#13080) üzenetére


thyeby
őstag

Vazze, amiért nem a Te régi dekopírodat vette meg, még nem kellene ilyen kiábrándítóan viselkedned.

Több fa van, mint asztalos!

(#13084) pityke88 válasza thyeby (#13083) üzenetére


pityke88
tag

Dekopírom nekem is van, azzal inkább a bútor lapot tudtam vágni :DDD
Kis gépházhoz egyszerűen képtelenség hozzáférni vele :)

Boldog vagyok nagyon, mert ma megtaláltam a barátaimat Itt vannak a fejemben.

(#13085) Soká válasza pityke88 (#13079) üzenetére


Soká
senior tag

Menet közben kiderül majd, hogy alkalmas-e arra, amire szántad, vagy sem. Én azzal "vigasztallak", hogy ha acéllemez darabolására kevés is lesz, jó egy ilyen a háznál, főleg ha nincs beoltva az ember manualitás ellen. :)
Majd oszd meg a tapasztalataidat!

(#13086) mdk01 válasza thyeby (#13083) üzenetére


mdk01
addikt

+1

(#13087) Márton111 válasza thyeby (#13083) üzenetére


Márton111
aktív tag

Szerintem az a gép orrpiszkáláson kívül másra nem jó :DDD
Én szoktam pici finom dolgokkal is foglalkozni,de nem tudom elképzelni mire használhatnám, amit mással nem tudnék könnyebben megcsinálni.? :U

[ Szerkesztve ]

(#13088) wrox válasza Márton111 (#13087) üzenetére


wrox
senior tag

Az lehet, hogy másra nem jó, de sajnos dekopírfűrész sem jó. Egyszerűen nem tudsz belül semmit csinálni vele. mármint a sz.gépházban.

(#13089) Márton111 válasza wrox (#13088) üzenetére


Márton111
aktív tag

Ok ezt elismerem, mentségemre szolgál, hogy nincs számítógépem,házban, hanem laptop, és okosteló(ez is számítógép már),ezeket meg nincs sok esélyem farigcsálni,habár szorgosan ügyködöm a perifériáik rendszerbe szervezésén. :)

(#13090) mdk01 válasza Márton111 (#13089) üzenetére


mdk01
addikt

mentségemre szolgál,

:W :O

Nem tudom meddig bírom.....
Nagyon ütős vagy Márton.

[ Szerkesztve ]

(#13091) Soká


Soká
senior tag

No, az Urak józan véleményére lennék kíváncsi (azokéra, akiknek olvasni szoktam a hozzászólásait...)
Szóval leütöttem pár napja ezt a kis barkács kombó szalagcsiszolót.
Csak azért "merészeltem" megtenni, mert azt írta az eladó, hogy "kiváló állapotban".
Közben kérdezgettem is az eladótól, de azt a válasszal együtt gyorsan törölgette is az előzményekből...
Személyes átvételt választottam, bár Balassagyarmat nem nagyon esik útba nekem...
És akkor az aggályaimról:
a jóember azt írta, hogy 7 hónapja vette a gépet és csak a saját lambériáját csiszolta vele. Én utánanéztem és furcsa mód 0 találat van erre a géptípusra. Közben rájöttem, hogy ez a Toledo elvileg a Ferm olcsósított márkaneve. Felhívtam a Fermet, azt mondta az illetékes, hogy az idejét sem tudja mikor forgalmaztak ilyen név alatt gépet, szóval nem tudom hol vehette az Eladó a gépet... Természetesen se doboza, se használatija, se számlája.
Aztán nézegettem a termékeit, kiderült, hogy különféle házibarkács famunkákat is árul.

Mindez már csak azután tűnt fel nekem, hogy bemutatkozott XY néven, az e-mail címe egy női név, az a számlaszám, amire az átutalást kérte az egy harmadik személyé. A háromból kettő elég ritka név, de 0 találat)
Miután én minden adatomat megadtam és elkértem az ő címét, akkor visszakérdezett, hogy miért kell ez nekem?

Aztán, a magam talán körülményes de udvarias módján leírtam a fenti aggályaimat kérdéseimet, jelezve, hogy nagyon szeretném elkerülni az esetleges csalódásokat. És jeleztem azt is, hogy amennyiben úgy ítéli meg, hogy a gép mégsem olyan amit a leírás alapján elvárnék, átutalom neki a vatera felé fizetendő jutalék felét és tegyünk úgy, mintha rendben lezajlott volna az aukció.
A válaszában semmi konkrétum nem volt a kételyeimre, megadta a címét, de leírta, hogy a gép egy tárolóban van és nincs módom szétszedni(?) és kipróbálni. De biztosít arról, hogy rendben van a gép. Egyébként pedig kikérte magának a stílusomat.

Az az igazság, hogy nem azon a vacak 120000Ft-on aggodalmaskodom, egyszerűen csak nem szeretem, amikor a fogalmak nem ugyanazt jelentik két ember számára.
Nem hinném én, hogy szélhámos a fickó, de tételezzük fel, hogy átutalom a pénzt, a gép meg nem jön meg (akármilyen okból) Ha én elmegyek az illetékes elvtársakhoz panaszkodni, és elmondom, hogy egy valaki egy másik ember e-mail címéről átutaltatott velem egy harmadik ember címére egy adott összeget, akkor szerintem kiröhögnek, hogy miért vagyok ilyen balek?
De nem a pénzügyi rész a kérdéses számomra, hanem a gép.

(#13092) szaszlaci válasza Soká (#13091) üzenetére


szaszlaci
addikt

"nincs módom szétszedni(?) és kipróbálni"
Szvsz ez kb azt jelenti, hogy totál szar az egész, illetve az eladó annak gondolja.
Sokkal simábbnak tűnő üzletekkel is szívtam már, nem egyszer.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#13093) Armahun válasza Soká (#13091) üzenetére


Armahun
addikt

Hogyan lopjunk nyomtalanul
Gyanús az a sok cím és számlaszám

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#13094) mdk01 válasza Soká (#13091) üzenetére


mdk01
addikt

Az az igazság, hogy nem azon a vacak 120000Ft-on aggodalmaskodom,

Kicsit lelepődtem...azt mondja "vacak" meg mi kerül azon 120000-be? AZtán rájöttem hogy elírtad kicsit.:)
Na nem is ez a lényeg.

Én lehet futnék egy kört a vatera fele hogy mi ilyenkor a teendő és ha minimális összegért(vmi bünti legrosszabb eseteben) elintézné a vatera neked hogy semmisé tegyék a leütésed és utána járnak az eladónak akkor még mindig jobban jársz mintha kapnál 12000-ért egy vasdarabot.
....vagy bevállalod és ha rossz lenne akkor esetleg kis szerencsével javítható. Bár azt nehéz elképzelni hogy jó legyen akár újkorában is a Fermnek vmi butított típusa és már ezért is lehet jobb volna visszamondani az egészet.

Azért köszi tapasztalatszerzésnek jó volt és sok szerencsét...meg persze írd meg a fejleményeket.

(#13095) Márton111 válasza Soká (#13091) üzenetére


Márton111
aktív tag

Nos, ha ez nekem szólt , hogy azokét akiét (nem) olvasom , akkor ez kimarad neked :)
Én netről az esetek 98%-ában utólagos fizetéssel = utánvéttel - küldetem meg az árut.Megjön, átveszem , kiperkálom.A futár meg a postás nem akarna félórát várni míg kibontom ,átnézem,tehát .
De legalább ha nem érkezne meg,akkor nem fizettem hiába semmiért.És nyugodt vagyok.
Volt már hogy nem érkezett meg mert ellopták a raktárban ,és előre utaltam,nembaj kitapostam belőlük, de nem volt egy évezet 2 hónapig levelezni futározni velük.(pixék)

[ Szerkesztve ]

(#13096) jimy_l válasza Soká (#13091) üzenetére


jimy_l
tag

Hali!
Ha licitálsz, és nyersz még mindig nem kötelez semmi, hogy meg is vedd. Hisz mondhatod, hogy nem felelt meg az eladó által leírtaknak. Ha bármi gyanús, vagy ködösítenek azonnal vége a biznicnek. Midig van egy hülye, aki bepróbálkozik.

Ha szavazással, bármit ellehetne dönteni. Már betiltották volna.

(#13097) Sanyabá válasza Soká (#13091) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Valamit nem értek, ha személyesen veszed át akkor minek kell a számlaszáma?
Ha nem tetszik a gép nem fizeted ki,nem hozod el. Legfeljebb kapsz, s adsz negatív értékelést.
Amúgy ne várj csodát ettől a géptől,anno én is venni akartam egy ilyet,de helyette inkább csináltam egy erősebbet és komolyabbat.

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#13098) Bubi válasza Soká (#13091) üzenetére


Bubi
csendes tag

Az előzményeiben ott egy Einhell körfűrész, aminél szintén azt írja, hogy lambériázott vele, úgyhogy szerintem ez hihető (más kérdés, hogy nem tudom minek kell csiszológép vagy asztali körfűrész lambériázáshoz :) nekem nem kellett). Rémlik, hogy a Vateránál van címellenőrzés (mintha kiküldtek volna valami kódot postán, ha jól emlékszem) ha problémád lenne, gondolom kiadják - ha neked nem is az elvtársaidnak biztosan ;]
Azt is mondta amúgy, hogy Magyarországon és újonnan vette ? És ha 7 hónapja de a piacon vagy nem nálunk hanem Szlovákiában ?
A német ebayen is volt jópár ebből a gépből.
Normál ferm, több 2008-as adásvétel van pl egy tabuzku nevű eladónál (új gépek voltak akkor), 30-35 eur között mentek. Ha a Lidl árulhat Parkside néven Einhell cuccot, az Aldi meg Mistertool (vagy akármi) alatt ugyanazt, akkor miért ne lehetne Toledo cimkés Ferm ?

(#13099) Bubi válasza Márton111 (#13095) üzenetére


Bubi
csendes tag

Pixmania ? Érdekes, nekem kizárólag velük fordult elő, hogy eltűnt a csomagom, és nem egy embertől hallottam ugyanezt...

(#13100) wrox válasza Bubi (#13098) üzenetére


wrox
senior tag

Hát, én nem tudom, ha csak párszor használta, akkor az nem így néz ki, az tuti. Legalábbis nálam nem így nézne ki. Nekem csak a teszvesz küldött ki ilyen azonosítós levelet, a vateránál nem volt ilyen, bár nem tudom, hogy most hogy van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.