Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Certee


Certee
senior tag

Tud valaki abban, segíteni, hogy honnan lehet asztalos bútortervező progit szerezni? Bármilyen érdekel, mert ki szeretném próbálni, vagy ha van valakinek akkor tanácsot és véleményt kérni. Demo progi is jó.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#2) Gepárd


Gepárd
tag

Maya Unlimited ez a progi nem csak asztalt tud csinálni
hanem lehet vele csinálni egy házat is ha akarsz de az sok idő

de viszont elég drága

Celeron 1800MZh Geforce 4 MX 440 64mb 768MBram........Amíg a föld kerek mindig lesznek rockerek....a kedvenc állatom a gepárd látszik a fejemen:)))))

(#3) Gepárd


Gepárd
tag

Ja és még egy kérdés

mennyit szántál rá?Mármint anyagilag
Mert 10 ezer nem lesz elég rá

Celeron 1800MZh Geforce 4 MX 440 64mb 768MBram........Amíg a föld kerek mindig lesznek rockerek....a kedvenc állatom a gepárd látszik a fejemen:)))))

(#4) Gepárd


Gepárd
tag

Ez a progi nem demo de elég nehéz vele valamit is csinálni
de viszont amilyen formákból kell valamit összehozni az nagyon nehéz
de a jó oldala hogy amit akarsz persze tudtsz meg csinálhatsz
egy kocka kör (persze ezeket lehet formázni) meg valami háromszög forma segítségével szóval semmi nem lehetetlen és asztalokat nagyon jól meg lehet csinálni.

Celeron 1800MZh Geforce 4 MX 440 64mb 768MBram........Amíg a föld kerek mindig lesznek rockerek....a kedvenc állatom a gepárd látszik a fejemen:)))))

(#5) Certee válasza Gepárd (#4) üzenetére


Certee
senior tag

Engem kifejezetten olyan érdekel ami bútortervezésre van, mert azokban vannak gyárilag betett bútorelemek és nem kell külön mindent megrejzolni. Ha mindent meg kell rajzolni akkor ott a Corel. Jelenleg nem a pénz a lényeg, mert tudom, hogy nem olcsó. Első körben ki szeretném őket próbálgatni, hogy melyik az ami igazán jó és lehet e egyáltalán használni.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#6) kamikaze boci válasza Certee (#5) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Egy ilyen progi engem is érdekelne, de jó lenne ha magától írna szabásjegyzéket.

Van egy ilyen progi, az Amorf, de én még soha nem használtam, csak láttam.

egyéb állatfajták

(#7) Certee válasza kamikaze boci (#6) üzenetére


Certee
senior tag

Akkor ezek szerint nem vagyok egyedül ebben a kérdésben. Segítsen aki tud.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#8) Gepárd válasza kamikaze boci (#6) üzenetére


Gepárd
tag

Hát ha annyira kell és csak láttad töldsdle ha jó a neted és küld el neki a linket

Celeron 1800MZh Geforce 4 MX 440 64mb 768MBram........Amíg a föld kerek mindig lesznek rockerek....a kedvenc állatom a gepárd látszik a fejemen:)))))

(#9) kamikaze boci válasza Gepárd (#8) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Egy cégnél láttam, ők szabástérképet rajzoltattak vele. Ha bejutok úgy, hogy éppen nem lesz ott senki, akkor majd jól ellopom.:)
Addig viszont: hátha valaki tud egyszerűbb módszert a ''szerzésre''.

egyéb állatfajták

(#10) ptiboy válasza kamikaze boci (#9) üzenetére


ptiboy
senior tag

file cserélő-k :)

egyébként nekemis kéne egy ilyen progi ,mivel pp most akarok uj iróasztalt magamnak :DDD

:)

(#11) Certee válasza ptiboy (#10) üzenetére


Certee
senior tag

Én nem vagyok híve a fájlcserélőknek ezért nekem nincs, de ha te rákeresnél akkor azt megköszönném.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#12) ptiboy válasza Certee (#11) üzenetére


ptiboy
senior tag

ha az amorf-ra gondolsz már rákerestem és nincs senkinek :(

:)

(#13) ptiboy


ptiboy
senior tag

a tervező szóra ezeket kaptam:

3d lakástervező
3d home
szabásminta szerkesztő
IHP_kitchen

nemtudom melyik elégítené ki igényeiteket
szerintem egyik se bútorra van kitalálva
de ha kell megnézem azt amelyiket javasoljátok

:)

(#14) Alkarcsont válasza Certee (#1) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

http://www.faipar.hu/asztalosinas/index.htm

http://www.faipar.hu/asztalosinas/asztinas.htm

[Szerkesztve]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15) ptiboy válasza Alkarcsont (#14) üzenetére


ptiboy
senior tag

tenk jú for jor korporésön :C

:)

(#16) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

Egyik ismerősöm is ezt használja, elvitte egy hacker-hez, hogy törje fel, de az azt monta hogy jobb, ha megveszi, mert az ár amit a hackernek kellett volna fizetni munkadíj gyanánt többe kerül, mint a szoftver ára :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#17) Alkarcsont válasza ptiboy (#15) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Nem tesz semmit, asztalos ismerősöm szerint ez a legolcsóbb program és elég jó

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#18) Certee válasza Alkarcsont (#17) üzenetére


Certee
senior tag

Ez sem rossz és az ára is elfogadható, de 3D-et nem tudtok? Legalább pontos programnevet adjon aki tud.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#19) Alkarcsont válasza Certee (#18) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Bocs, csak ezt ''ismertem'' jobban modva csak láttam, mert én nem használtam nem vagyok asztalos...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#20) Valar válasza Alkarcsont (#17) üzenetére


Valar
csendes tag

Az asztalos ismerősöd nem adná kölcsön a telepítő kodot 1 percre:)?

:)))

(#21) Certee válasza Valar (#20) üzenetére


Certee
senior tag

ProLignum 3D nincs meg valakinek? Vélemény van róla?

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#22) Certee válasza Certee (#21) üzenetére


Certee
senior tag

UP!

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#23) Alkarcsont válasza Valar (#20) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Cseszheted a telepítő kododat, mert ha megveszed a CD-t akkor úgy kapod hozzá, minden CD-hez másikat lemásolni a CD-t meg megint csak maceráns, mint mondottam volt jól le van védve a cucc...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#24) Valar válasza Alkarcsont (#23) üzenetére


Valar
csendes tag

Biztonsági másolatom már van :)
csak a kód hiányzik:(

:)))

(#25) mdk01


mdk01
addikt

Sziasztok!

A prolignum 3D engem is érdekelne de az annyira drága és komoly prg. hogy már lemondtam az ill****lis megszerzéséről.
Most viszont a Forest kidobott egy általa készült ''bútor''tervező prg.t amiben az általa gyártott összes vasalat és fogantyú stb. megtalálható. Ezzel csak az a baj hogy eléggé megvan kötve az ember keze mert kész bútorelemeket lehet egymáshoz kapcsolni.Lehet persze külön is tervezni de nagyon gagyi mert túl egyszerű és nem lehet szabadjára engedni a fantáziát.A demo verziót megszerztem de abba nem lehet nyomtatni ,30 napig működik csak, és hiáynzik egy két ikon mint pl. az amibe az egyedileg tervezett bútorelemekre rátudnák tervezni egy ajtót.
A demo ingyenbe van(volt nekem) a teljes viszont 150k+tréfa.
150k-t közel nem ér a prg.(nekem nem) de ha vki megvolna a teljes verzió az segíthetne egy kicsit.;)
THX

(#26) hortorsi válasza Certee (#1) üzenetére


hortorsi
csendes tag

Bár nem kifejezetten bútortervező programról van szó, én az ingyenes progeCAD SMART-ot ajánlanám. Ez az amúgy igen olcsó és minőségi progeCAD Professional könnyített változata, ami több tízezer blokkot tartalmaz, többekközt rengeteg bútort is. A program természetesen 2D és 3D is, ami külön előny az esetedben. Ha érdekel tekintsd meg it: [link] A progeCAD SMART az ingyen fül alatt található. Sok szerencsét.

(#27) DonMacko válasza Certee (#7) üzenetére


DonMacko
csendes tag

Sziasztok ! Sajnos a jobb tervezőprogramok csak hardware kulcsos használatot engednek. Van egy-kettőnek demo verziója is de azok nem ugyanazt nyújtják mint a full verzió. Én használtam az Amorf-ot is amikor még nem volt más a magyar piacon , megvettem a programot kemèny 300 000,-Ft ért 15 éve ! Valahol még meg van a kis floppy lemez amely a kulcsot volt hivatott ellátni , azóta már fejlődött a Debreceni Károly és családja által fejlesztett program. Ma már USB kulcsokat használnak ők is. A Pipert is használtam egyszer régen rövid ideig, de ott csak a fejlesztő festőművész fotó realisztikus végeredményei a szépek . Anyag kiírásra az sem volt tökéletes. Jelen pillanatban használom a Kitchendraw programot ami eddig beváltotta a reményeket. De csak úgy , hogy egy saját katalógust is fejlesztettek hozzá az általam használt méterekkel és építési megoldásokkal. Ez a program készít 3D fotó realisztikus Látványtervet amitől a megrendelők alélnak. Valamint a katalógus beárazása után a látványterv után azonnal eladási árat is kapunk a bútorra . Szabás listát is generál ,amit átvihetünk az ismertebb optimalizáló programok valamelyikébe! Pár kattintással generáll különböző dokumentumokat , mint például szállitólevél , àrajànlat stb. Mindezért a programért èn 670 000,-Ft ot fizettem valamint negyedévente 15 000,-Ft a verziókövetési dij. Ha valakit érdekel ez a program tartok oktatàsokat és bemutatókat a program müködéséről és használatáról. +36 70 315 60 31. A demo verzió letölthető a www.Kitchendraw.hu cimröl . Én még kiegészítő programnak részletrajzokhozhasználom a Blum Dynalog programját , mivel a munkáimhoz Blum vasalatokat használok , így ez a program megkönnyíti a vasalatok elhelyezését a kotpuszban . Nem kell a katalógust böngészni a méretek miatt. Egyenlőre röviden ennyi . De kérdezzetek bátran! Üdv.

(#28) Eredetmíves


Eredetmíves
újonc

Ajánlom figyelmetekbe a www.egyedibutor.hu oldalt, ahol találtok egy tesztelés alatt ingyenesen használható on-line bútortervező programot, ami korpusz bútorokhoz használható. A tesztidőszaknak májusban vége lesz, viszont maradni fog az oldalon egy ingyenes verzió, és a teljes program használati költsége sem lesz magas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.