Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spawn82


spawn82
tag

Üdv mindenki!

Nagyon remélem, hogy valaki már halott ilyet, és nem csak az képzeletem szüleménye. Amikor találkoztam ezzel a dologgal még hülyeségnek tartottam, mert a lapin is utáltam. Viszont most hogy a mutató ujjamat nem tudom kellően terhelni az egér nyomogatásával előjött a téma, de sajna nem sok infót találok róla. Lehet téányleg csak álom volt?
Esetleg alternatív megolád is érdekel.

(#2) szandisas válasza spawn82 (#1) üzenetére


szandisas
senior tag

balkezes egér egy alternatív megoldás :D

aláírás

(#3) spawn82


spawn82
tag

Hu. Nem rossz :D Egyébként már próbáltam, hogy a jobb kezemben volt ugyan az egér, de a jobb gombot használtam. Valahogy nem vitt rá a léek, hoyg azt nyomogassam zsinórban :D Elég érdekes dolgokat hoztam össze :D

(#4) spawn82


spawn82
tag

Ez szomorú. Ugy látom ez a téma teljesen kihalt :O Ennyire nincs ez a cucc elterjedve?

(#6) kitkat.


kitkat.
csendes tag

Dehogynem, nemrég nekem is pont ez jutott eszembe, egyszerűen helymegtakarítás miatt, és egész addig elvadult ötletnek hittem, ameddig meg nem találtam ezt a topicot. :)) Adott egy csomó elavult vacak, amit másra nem is nagyon lehet felhasználni, mint egy letöltőgépnek összerakni. Fokozatosan meg is történik a dolog, ahogy szerzem be a hozzávalókat, de arra valahogy nem akarom rávenni magam, hogy egerezzek majd, annál sokkal kompaktabb /lesz/ a gép, hogy kilógjon belőle bármi olyan. :D Így azon kezdtem gondolkozni, hogy keresek valami bontandó notebookot, megveszem belőle a touchpadet, bekötöm, és örülök az eredménynek. :) Ha van valakinek tapasztalata ilyenben, szívesen meghallgatom, mert gondolom az se véletlen, hogy nem kaptak rá a gyártók erre :)

szerk.: sajnos nem jutottam hozzá az utóbbi időben bontandó notihoz, szóval akinek esetleg van... :B :B

[ Szerkesztve ]

Miért parkolunk olyan rosszan mi, nők? - Mert a férfiak azt hitették el velük hogy ennyi: CΞΞΞΞΞΞΞΞΞ3 a 30 centiméter.

(#7) nyunyu válasza kitkat. (#6) üzenetére


nyunyu
félisten

Kompakt billzet+tapipad egyben.

Persze az aratol hanyattesel :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8) kitkat. válasza nyunyu (#7) üzenetére


kitkat.
csendes tag

Valahogyúgy. :)) Éreztem, hogy irreális lesz, de hogy ugyanannyit kelljen fizetni érte, mint egy olcsóbb 19" monitorért... Asszem maradok a bontogatós megoldásnál. :D

Miért parkolunk olyan rosszan mi, nők? - Mert a férfiak azt hitették el velük hogy ennyi: CΞΞΞΞΞΞΞΞΞ3 a 30 centiméter.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.