Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Sziasztok! Épp most olvastam, hogy más embernek is gondja volt a windóz alapú ASUSUpdate -bios flashelő progival, és nemértettékl, miért nem tudja rendesen megÍrni a biost, miért van problémája a visszaellenőrzéskor.

A probléma főleg A7V8X-X, A7V600-X, és társai-nál jelentkezett (nálam szintén, szal ezért nyitottam ezt a topikot), a CD-n mellékelt flashelő progi régen működött, de most mindig hibát dom ki. Az alaplapok megjelenésekor a v3 -as progiverzió volt, ez nemtudja az új biost beÍrni, ezután kipróbáltam v5 öt, azis hibát talált visszaolvasáskor, aztán ASUS honlapján hosszas kutatás után megtaláltam a v7.04.01 -es verziót, ez tökéletesen megÍrta a biosomat XP alól, szal ennyit erről a problémáról, remélem valakiknek segÍthettem.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nekem az a gond vele, hogy nem ismeri fel a lapomat P5WD2 Premium.:(

(#3) Zull válasza SzlobiG (#2) üzenetére


Zull
senior tag

En meg 5 perce flasheltem vele, kb 10s volt az egesz, minden szep es jo, akinek suck van vele, annak reszvetem :(

(#4) CPT.Pirk válasza Zull (#3) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

''suck'' volt két napig két alaplappal, holott csak új verziós progi kelett :DD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5) Sanya válasza CPT.Pirk (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem egy a7v600-x-et dobhattam a kukába az asusupdate miatt

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6) CPT.Pirk válasza Sanya (#5) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

nálam meg a jumperes biosreset ölte meg a bioschipet az a7v8x-x -emben, szal ezért van most a7v600-am

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7) SzlobiG válasza Zull (#3) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát nem tudom miért nekem nem engedi felinsatlálni a progit mer nem ismeri a lapot.:( De nem baj megoldom Dos-ból.

(#8) Dufresne válasza SzlobiG (#7) üzenetére


Dufresne
addikt

Nekem eddig nem volt bajom autoupdattel k8n-e deluxe és a7v600-x nél sem.

(#9) SzlobiG válasza Dufresne (#8) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jó neked. Nekem meg MSI-vel működött, de asussal nem akar.

(#10) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Lapom asus p4p800 e dx, dos-ból, és winből is tökéletesen működik a flesselés.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#11) mr_ricsi válasza CPT.Pirk (#6) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''a jumperes biosreset ölte meg a bioschipet az a7v8x-x -emben''
És ez hogyan történhetett, amikor sok közük nincs egymáshoz. (A resetjumper a délihídban lévő CMOS memóriát törli.)
Lefogadom, hogy csupán egy új gombelem kellene az alaplapodba.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#12) CPT.Pirk válasza mr_ricsi (#11) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

ehh, gombelem feszültsége 3.2V, és az alaplap a jumper áthelyezése majd visszahelyezése után nem indult el többet..

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13) zso73 válasza CPT.Pirk (#12) üzenetére


zso73
veterán

Találgatás! ki volt húzva a gép,vagy főkapcsoló ki volt nyomva?

[Szerkesztve]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#14) CPT.Pirk válasza zso73 (#13) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

a gépben asszem csak az elem volt benne, ha jól emlékszem, áramtalanÍtottam...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.