Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) QuToR


QuToR
tag

Sziasztok!

Sok helyen kutattam a megoldás után de nem találtam sehol, ezért fordulok ide :)

Adott a fentebb említett router és egy logitech webcam. Még képet is ad a routeren keresztül, csak nem szines képet, illetve hiába állítom a frissítést 1sec-re az kb 3-4sec-enként frissül.
:O

Mit csináljak, hogy szines képet kapjak?
Illetve megoldható valamilyen módon az hogy stream-met folyamatos mozgást kapjak, ne ilyen frissülő képeket?
Megoldható az, hogy a PC is lássa a webcam-et, ne csak a router? (pl:msn alatt stb...)


Jelenleg 1.9.5.0-as firmware van az eszközben.

Aki tudja a megoldást, légyszi ossza meg velem, fontos lenne!
:R


Köszi
Q

QuToR

(#2) QuToR válasza QuToR (#1) üzenetére


QuToR
tag

Valaki help!
:O

Q

QuToR

(#3) Blackmate válasza QuToR (#1) üzenetére


Blackmate
senior tag

Nekem is ilyen routerem van. Ha az a hozzákapott webcam, akkor az csak fekete-fehér. ( Promó lónak ne nézd a fogát:) ) A webcamet meg taln Active-X streamként tudod nézni valahogyan.

Az Asus oldalán 1.9.4.0 BETA a legfrissebb, nem?

[Szerkesztve]

(#4) QuToR válasza Blackmate (#3) üzenetére


QuToR
tag

Nem a hozzá kapott webcam, hanem egy logitech valami.
Ha nem láttam volna saját szememmel, hogy szines képet adott a routeren keresztül akkor nem forszíroznám a dolgot.

Valaki más?

Q

QuToR

(#5) kovi80


kovi80
csendes tag

Sziasztok!

Hol lehet webcammel kapni? Mindegyikhez jár webcam? Mennyiért vettétek?
Itt valaki írt már ilyen fekete-fehér problémáról, miszerint egyik gépen megy másikon meg nem ugyanazon oprendszer alatt.

Bővebben: link

(#6) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ajánlom a következő témát: [link], ne legyen egy routernek több topikja. Ezt zártam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.