Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Asus wdm driver problééma! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) goldnarmz


goldnarmz
aktív tag

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy hiába rakom fel a legújabb (egyébként igaz az összes eddig megjelentre) ASUS WDM Capture drivert, nem műxik, valami 10-es hibakódra ugat. Ja, egyébként Xp-t használok.
Szívtam vele egy pár napot, és rájöttem, hogy a hangkártya WDM driverével akad össze. :O

Előre is köszi!

(#2) Taky válasza goldnarmz (#1) üzenetére


Taky
senior tag

Hi!

Nekem MSI van ti4400. És csak Audigy1. Műxik. Bár én simán nVidia Capture drivert használok, semmi MSI ficsőröst. Nem tudom mi lehet a gondod. Talán az Audigy Driver.:F

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#3) goldnarmz


goldnarmz
aktív tag

A Audigy driver biztos stimmel, mivel a Live-ommal is ugyanezt csinálta, nem godolom, hogy a hangkártya a bűnös... Próbáltam már azt si, hogy sima nvidia-s capture drivert rakok fel, és úgy sem ment. :(

(#4) Taky válasza goldnarmz (#3) üzenetére


Taky
senior tag

Melyik PCI-ban van a hangkaresz. Az AGP mellett? Akkor rakd át másikba.

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#5) Taky válasza Taky (#4) üzenetére


Taky
senior tag

Mert az AGP és a PCI IRQ-ja közös.

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#6) goldnarmz


goldnarmz
aktív tag

Gondolod, hogy az a probléma? Mert már azt is próbáltam, és úgy sem ment... Nem jöttem felkészületlenül... :P

(#7) Taky


Taky
senior tag

Videocard és Alaplap bios frissítés esetleg. Nem tudok jobbat. De lehet, hogy csak a Win-t kell reinstall-ni.(Hu, ezt jól megmondtam):)

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#8) Taky


Taky
senior tag

Valaki segítsen neki, én többet nem tudok mondani, pedig szeretnék.

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#9) goldnarmz


goldnarmz
aktív tag

Köszi a töprengést, Taky! Alaplapi BIOS frisstés megvolt, videokártya BIOS frissítést fogalmam sincs, hogy kell csinálni, a Win reinstall kb. 5X megvolt 3 nap alatt... :U

(#10) Taky válasza goldnarmz (#1) üzenetére


Taky
senior tag

Használatkor, vagy driver installnál van a hiba??

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#11) Taky


Taky
senior tag

Nekem mindjárt mennem kell, bocsi. Sok szerencsét.

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#12) goldnarmz


goldnarmz
aktív tag

Driver install után. Újrainítást kér, és utána húzza be magának a dolgokat (TV Tuner, stb...), de csak a WDM Capture divernél ír ki 10-es hibakódot. :O

(#13) Taky


Taky
senior tag

Sikerült már valamit lépni??

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#14) Taky válasza Taky (#13) üzenetére


Taky
senior tag

Valaki tud valami okosat?

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#15) goldnarmz


goldnarmz
aktív tag

Á, nem sikerült. Nem is próbálkozom vele. Elegem van az GF4-ből. Kell egy 9800Pro... :DD

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Asus wdm driver problééma! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.