Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  ASUS Rampage X48 lapok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ImI87


ImI87
őstag

Sziasztok!

Gondolom sokan kétkedve várják az Intel X48 chipkészletes lapjait. :U
Kíváncsiak vagyunk, mivel nyújthat többet, mint egy X38-as lap, de majd a megfelelő időben mindenre fény derül......

Itt találtam az első valamirevaló infó az ASUS X48-as R.O.G lapjáról (Rampage):
***[ ASUS Rampage ]*** :C
Elsőre tényleg nagyon hasonlít a "jóöreg" X38-as Maximus-ra. :F Bizonyára lesz ebből is DDR2-es Formula, meg DDR3-as Extreme.

Hát akkor induljon a topik, lehet gyűjteni a fecskéket, előzetes infókat - árakat, leírásokat - teszteket, és természetesen a saját tapasztalatokat.

Powered by ASUS ;]

ImI

[ Szerkesztve ]

(#2) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Nem is tudtam, hogy már van X48 R.O.G... Köszi az infot:R

A hasonlóság pedig több mint szembeötlő:D

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3) X@b3e


X@b3e
addikt

Itt a "Big Brotha" :)
A designerek nem erőltették meg magukat túlzottan, igazából első körben csak az eltérő feliratot látom különbség gyanánt :)

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#4) ImI87 válasza Nyugdíjas (#2) üzenetére


ImI87
őstag

Én is most láttam a topicot a VR-Zone-on.

Az ottani linken sem írtak semmi konkrétumot, de majd úgy is szépen szállingóznak az újabb hírek......

Amúgy gyorsan utánanéztem mit jelent a "Rampage" :

dühöng, örjöng, tombol :Y :Y :Y

Hát remélem a procik, a ramok meg a vga-k fogják ezt csinálni a lapban, és nem a userek a bugok meg fagyások miatt......... :DD

ImI

[ Szerkesztve ]

(#5) Nyugdíjas válasza X@b3e (#3) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Igen azért irtam én is, hogy több mint szembeötlő.
Emiatt meg is fordult a kis buksimban, nehogy fake legyen,de azért az nem valószinü...:U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6) keIdor


keIdor
titán

link :D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7) leviske válasza ImI87 (#4) üzenetére


leviske
veterán

Szerintem azok fognak rampage-elni, akik megvették a Maximust 60k+ -ért, bár lehet, hogy ezt meg megküldik 70k+ -ra... :))

(#8) ImI87


ImI87
őstag

Egy kedves kolléga megelőzött a topic nyitásával, és fölösleges egy alaplapnak két különböző topic.

Úgyhogy lehet is törölni vagy zárni ezt..........

ImI

(#9) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Zárul.

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  ASUS Rampage X48 lapok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.