Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szasanyi


szasanyi
félisten

Bízva abban, hogy lesz érdeklődés valamint tapasztalat mások részéről is, megnyitom az ASUS P8Z68M-PRO alaplap topikját.

Alaplapcsere kapcsán nézelődtem, keresgéltem de sem akkor sem azóta nem találok erre az alaplapra vonatkozó infókat, tapasztalatokat. Remélem, hogy más is van akinek erre a jó kis lapra esett a választása, esetleg ilyen lap vásárlásán gondolkozik és hasznosnak bizonyul majd a topik.

[ Szerkesztve ]

(#2) szasanyi


szasanyi
félisten

Tesztet nem találtam a lapról, ha vki találkozik ilyennel linkelje be pls! Az eddigi tapasztalataim jó: 2x2GB G.Skill Ripjaws RAM és a jelenlegi memóriák sem okoztak gondot, X.M.P. profillal helyes állítja be és működteti. Teszteltem is MemTest86+ programmal, az is ezt erősítette meg. A lap stabil, kellően gyors és eddig egy problémával találkoztam: TP-Link TL-WN851ND PCI WLAN kártyával nem hajlandó problémamentesen működni. Ebből 2 db újat teszteltem, de néha mind2vel "ejtette" a hálózatot, és 1-1 alkalommal fagyás is előfordult. Kicseréltem egy másik, RALINK R61 chipes PCI WLAN kártyára és azzal tökéletesen működik, minden probléma megszűnt.
Tuning nem erősségem, de jelenleg K-s proci hiányában próba erejéig sem jutottam el.

(#3) szasanyi


szasanyi
félisten

Időközben megérkezett az új, 3702-es BIOS verzió: Enable support for Intel Next Gen 22nm Processor E1 stepping MP version CPU. :)

De sajnálattál látom, hogy ezen lap felhasználóinak száma nem növekedett - legalábbis a hozzászólásokból (illetve azok hiányából) csak erre tudok következtetni. Kár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.