Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3023) inaxis


inaxis
csendes tag

Sziasztok!

Kicsit olvasgattam az előző postokat de nem mondom hogy végigolvastam 3000 hozzászólást így bátorkodom feltenni a kérdésemet. A minap beszereztem egy 7770as radeont, a régi 4890-es helyett. Igazából fogyasztási szempontokat szem előtt tartva meg kicsit tesztelés miatt is, a végleges helye nem nálam lesz a karinak. Régi kártya kivéve, új berakva, gép elindul, ventik felpörögnek de kép az nincs. A vga LED viszont világít folyamatosan. Gugliban egy álló napja olvasom a fórumokat de sehol nem leltem a megoldást. A régi kártyát visszatéve ugyanúgy működik minden. Ma megléptem egy BIOS frissítést is de a legújabbat egy "image integrity check failed" hibaüzenettel visszadobta ezért az előző lett felrakva. Ez sem segített. Kipróbáltam a másik slotban is ott is ez a szitu. Amúgy a ventije felpörög, látszólag szerintem elindul. Sapphire a régi és az új kari is, mindíg is ezt a márkát használtam nem véletlenül. A lap meg P8P67 EVO rev1. Ha van valakinek valami jó tippje szívesen fogadnám... Egy dolog biztos, nem én vagyok az egyedüli akinek hasonló problémája van mert a külföldi oldalak tele vannak ilyen topikokkal. Asus oldalán meg nagy a kuss, kicsit gyanús is a dolog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.