Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2821) kranazoli válasza kranazoli (#2820) üzenetére


kranazoli
senior tag

Job Done!

Se előtte nem volt semmi stabilitási problémám és most sincs, hogy cirka 5 perce fent van az új BIOS. :)

Az olyan kérdéseket ha lehet mellőzzük, hogy akkor miért frissítettél, mert már 1x kitárgyaltuk ezt a témát...

Ami a BIOS-t illeti az előzőhöz képest úgy néztem nincs benne új fícsör, mint volt a memory remap funkció. A betű fonton viszont változtattak. Vastagabb és kontrasztosabb fontokra cserélték a régit. Szerintem jó választás volt.

Aki szeret kísérletezgetni szerintem nyugodtan frissíthet. Lájkolom az ASUS-os fiúkat!

Megjegyzés: BIOS-ból frissítettem, nem Windows alól. Ennyi idő természetesen semmire sem elég, hogy komolyabb véleményt írjon az ember. (már amennyire egy BIOS frissítésről lehet) :)

Szerintem a lényeg, hogy a frissítés rendben lezajlott, minden probléma nélkül. Utána persze mindent lehetett visszaállítani - de ez egyértelmű. (minden érték reset-elődött) Windows boot-olt; egyelőre semmi különöset nem tapasztalok. Se pro; se kontra. Ha minden okés, szerintem nem is fogok, mert az jelenti, hogy minden rendben történt.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.