Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1023) sampe válasza oxalisz (#1020) üzenetére


sampe
aktív tag

köszönöm :)

a levelet a mai nap folyamán elküldtem, leírtam az igényeimet, sérelmeimet, hiányosságokat amiket tapasztaltam

várom a válaszukat
a következő levelemben, ha szükséges akkor szeretnék a törvényekre hivatkozni, jóbarátom édesanyja jogász, vele tudok konzultálni erről, kinyomtattam a garancia, fogyasztóvédelem topik első hsz.ában belinkelt törvényeket a jótállással kapcsolatban, majd megmutatom neki, reméljük többre megy vele majd mint én, de ahogy végigfutottam, valami olyasmit olvastam hogy ha a bolt nem tudja teljesíteni a garanciális cserét ami megfelel a fogyasztónak is, köteles visszaállítani a vásárlás előtti állapotot=a számlán szereplő teljes összeget visszakapom ha jól értem

de tőlük többet biztos hogy nem vásárolok, az még hagyján hogy 2 hónapja várok, de hogy egy ilyen pofátlan ajánlatot ideböfögnek, egyszerűen felháborító

1. azt tanácsolod vegyem fel velük a kapcsolatot? velük szemben mire számíthatok? egy ugyanolyan lapra, vagy a kategóriájában hasonlót kapnék

2. a jogszabályokat feltétlenül átnézem, köszönöm a segítségedet, reméljük sikerrel járok
már jólenne ha itt dobogna a gépházban a p8p67 ws revo :B

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.