Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westlake


westlake
félisten

vegre itt vannak az elso kepek a ws laprol..

There are six PCI Express x16 slots and three of them is at full x16 speed.
There is also onboard SAS and SATA controller.

6 darab x16-os pci-e csatlakozo.. lol :D

Play nice!

(#2) SzlobiG válasza westlake (#1) üzenetére


SzlobiG
félisten

Fincsi.:)

6 darab x16-os pci-e csatlakozó... :Y

(#3) keIdor válasza SzlobiG (#2) üzenetére


keIdor
titán

De végre nincs Floppy, meg IDE... viszont a PCI hiányzik, bár WS lap, szóval úgyse veszek...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4) jugeen


jugeen
addikt

This board features 6 PCI Express x16 slots.. three of them (blue ones) are x16 for 3-Way SLI. This is made possible with two NVIDIA nForce 200 bridge chips on board which offer enough PCIe lanes.

szóval ezen a lapon már lesz nF200, ráadásul kettő is! :DDD

(#5) keIdor válasza jugeen (#4) üzenetére


keIdor
titán

Tudom ez egy ES lap még, de ezen nem tudom hol lehet az a két NF200, esetleg a déli híd alatt? :F (szerintem nem, mert nagyon befűtené azt a részt:DDD)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) #19617792 válasza jugeen (#4) üzenetére


#19617792
törölt tag

A bal alsó borda gondolom ezért ilyen nagy. ;]

A kék PCI-E foglalatokon kívűl melyik még teljes x16-os? Elég durva lenne, ha mind az.

Keldor papa: Szerintem a déli híd bordája alatt van, a Skulltrailnél is hasonló méretű borda van a nForce csipeken, csak ott van egy venti is... Ezen meg hőcső van venti helyett, vajon miért... ;]

[ Szerkesztve ]

(#7) westlake válasza #19617792 (#6) üzenetére


westlake
félisten

There are six PCI Express x16 slots and three of them is at full x16 speed.
gondolom a harom kek...

Play nice!

(#8) jugeen válasza #19617792 (#6) üzenetére


jugeen
addikt

(blue ones), azaz a kékek

(#9) SzlobiG válasza keIdor (#5) üzenetére


SzlobiG
félisten

De pedig szerintem ott lesz az, eléggé nagy az borda.:D

(#10) TTomax


TTomax
nagyúr

Ez a színösszeállítás nagyon bejön,kár azért az egy fehér PCI-E csatiért... meg amugy is minek ennyi PCI-E csati?? :F 3 nem elég... na jo legyen négy...tri sli meg physx..okay öt... 4radeon meg phsyx.. de minek a hatodik?Ez olyan rakjunk rá minél többet feeling,igaz használni nem lehet,de van... :o

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#11) Iron Funeral válasza TTomax (#10) üzenetére


Iron Funeral
őstag

CrossfireX ami a grafikát számolja, és G200 SLi ami a fizikát számolja, nem egyértelmű ez elsőre? :D

A lap nagyon jól néz ki, gondolom tuningban sem lesz utolsó :Y

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#12) jugeen válasza TTomax (#10) üzenetére


jugeen
addikt

nem csak grafikus kártyák léteznek PCIe csatlakozó felülettel...

(#13) X@b3e


X@b3e
addikt

Állat, a WS miatt ugye keine PCI anshlüsse :(

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#14) westlake


westlake
félisten

(#15) Saint


Saint
aktív tag

Az Asus nagyon állat ,, biztos ilyet veszek. ha cserélen a konfigot.....
bár az x-chipset-ek nem olyan jók mint a P-csippek..
remélem lesz P-s sorozat is ami fogadja ezt a procit...
és nem kell pci- csati és ide csati sem,, de lehetne rajta több sas-cucc
vagy legalább 8 sata, sem ártana..

de szerintem full az ÜGY...

[Asus Lap]

Gigabyte X99 Gaming 5P, I7 - 5820K- 3,3 GHz, 32GB Corsair 3000, 1080 GTX , Codegen S101, Sata 6 SSD, Popcorn A-500, Asus Transformer Book T100Ta 64GB+500GB, FULL-FULL VIZ Hűtés..

(#16) keIdor válasza Saint (#15) üzenetére


keIdor
titán

P55 más foglalat lesz más procikkal.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17) codec válasza Saint (#15) üzenetére


codec
senior tag

bár az x-chipset-ek nem olyan jók mint a P-csippek..

Nemtom, ki mondta ezt, vagy hogy hol hallottad, de ez azonkívül hogy nem is igaz, még oltári nagy baromság is.

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#18) Saint válasza codec (#17) üzenetére


Saint
aktív tag

Tudod nekem volt x48-as asus-om és nem volt olyan jó mint a P45- ami most van....
nem csak azt kell nézni hogy milyen gyors az alaplap hanem azt is hogy müködik e az a kütyü amit beleraksz...mikor egy félmilliós digit kártyát nem ismer fel az x48- akkor gond van,,, és nem cak asus-al lett próbálva, végül a gyártónak irt levélben , elismerték hogy valamiért, /ök sem tudják/ miért de nem müködik vele a kari,, de P45-ön megy rendesen,
ugyhogy lehet hogy nem is olyan nagy baromság amit irtam,.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte X99 Gaming 5P, I7 - 5820K- 3,3 GHz, 32GB Corsair 3000, 1080 GTX , Codegen S101, Sata 6 SSD, Popcorn A-500, Asus Transformer Book T100Ta 64GB+500GB, FULL-FULL VIZ Hűtés..

(#19) Saint válasza codec (#17) üzenetére


Saint
aktív tag

Lehet hogy ez most más lap lessz de elég drága kisérlet lessz, ha megint nem fog vele menni , mármint az x-chipset-tel.

Gigabyte X99 Gaming 5P, I7 - 5820K- 3,3 GHz, 32GB Corsair 3000, 1080 GTX , Codegen S101, Sata 6 SSD, Popcorn A-500, Asus Transformer Book T100Ta 64GB+500GB, FULL-FULL VIZ Hűtés..

(#20) westlake


westlake
félisten

(#21) Saint


Saint
aktív tag

Most Meg belenyúltam egy Asus P6T Deluxba,, ma rakom össze ,, és meglátjuk.......

Gigabyte X99 Gaming 5P, I7 - 5820K- 3,3 GHz, 32GB Corsair 3000, 1080 GTX , Codegen S101, Sata 6 SSD, Popcorn A-500, Asus Transformer Book T100Ta 64GB+500GB, FULL-FULL VIZ Hűtés..

(#22) westlake


westlake
félisten

370$

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#23) Achill3uS


Achill3uS
veterán

mivel a P6T WS is ide tartozna, csak később jött ki mint az nf200-as P6T6 :)

ASUS P6T WS PRO teszt - új magyar rekordok

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#24) Barney™


Barney™
aktív tag

Mik a tapasztalatok ezzel a lappal??? Tervezem egy ilyen beszerzését hamarosan, mert jobb az elrendezése a Giga X58-nál.. :R

(#25) Barney™ válasza Barney™ (#24) üzenetére


Barney™
aktív tag

senki ? :F

(#26) Lauda válasza Barney™ (#25) üzenetére


Lauda
félisten

WS lapbol inkabb a professionalt celozd meg. :K

[ Szerkesztve ]

(#27) Barney™ válasza Lauda (#26) üzenetére


Barney™
aktív tag

:DDD 3-way SLi-re alkalmatlan, köszi kihagyom :)
Esetleg a revolution-ról valaki :)

(#28) Barney™


Barney™
aktív tag

A SAS csatlakozókat lehet használni, sima SATA HDD-vel?:F

(#29) Barney™ válasza Barney™ (#28) üzenetére


Barney™
aktív tag

valaki plz :)

(#30) perokyn


perokyn
csendes tag

Hello ha van valaki aki esetleg Asus p6t6 alaplapot vett annak segitseget kernem, en most raktam ossze egy gepet p6t6 ws alaplappal, Nvidia Quadro FX3800 vid karyaval es egy db 4 gigas DDR 3 as kingston rammal, a problema hogy ha bekapcsolom elindul a rendszer de se kepet se pedig kimenot nem kuld a klaviaturara egerre, es a diagnostic kartyan ezeka kodok jelennek meg 29 38 00 10 ezeket sehol sem talalom hogy mit jelenthetnek.
Tudna esetleg valaki tanacsot adni?

koszi

(#31) Aszem válasza perokyn (#30) üzenetére


Aszem
aktív tag

Szia melyik szólottba tetted a memóriát ?

Yamaha -Epi 500-Sony CDP-X33ES -Denon Dcd 2560 DCD-3560 Esetleg ezek is eladóak lehetnek,de nem minden áron

(#32) Aszem válasza Barney™ (#28) üzenetére


Aszem
aktív tag

A válasz erre is igen .

Yamaha -Epi 500-Sony CDP-X33ES -Denon Dcd 2560 DCD-3560 Esetleg ezek is eladóak lehetnek,de nem minden áron

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.