Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#359) Rover623 válasza angyika (#358) üzenetére


Rover623
félisten

Azért nem indul be a ''CrashFree BIOS csoda'', mert nem arra tervezték, hogy hibás RAM beállításokkal update-lje vki...:DDD
Simán kinyírtad...:U
Azért indult el a betöltő, mert az extrém memcsibeállításokkal hibásan működött a RAM, hibásan töltődött be a BIOS, amit a ROM-ba írt rutin úgy ítélt meg: tönkrement a BIOS!
Mivel bennehagytad a CD-t, az egész BIOS (a betöltő rutin is) felülírodott vmi szeméttel, hiszen a köztes tárolásra használt memória hibásan működött....ennyi!

Jótanács mindenkinek aki tuningol: nem szabad se CD-t, se floppy-t bennehagyni...:DDD
Nekem már hányszor kérte szegény lap...:D

Más:

5.19-es BIOS...nem tudom miket javítottak benne, de nálam rühellik egymást a PC Probe progival...amióta fenn van az új BIOS, a PC Probe meghal, ki sem lehet lőni, nem jelez ki semmit, gép nem is indítható újra....ki kellett vennem a registryből és uninstallni kellett...:(((
Az I2C busz környékén kavartak vmit....

prmcsk! Ma beslattyogok a melóhelyre és ha még nem vesztették el a lézeres hőmérőt a srácok, akkor mérek vele...hogy ez eddig nem jutott eszembe...:B
De nem csak a hőmérséklet gázos...a CPU feszültség sem ismert!
Most BIOS-ban 1.2875-öt állítottam, 1.41-et jelez vissza, CPU-z szerint 1.336-1.368, Everest szerint 1.51-1.52...:Y

primus inter pares

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.