Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) gabi123 válasza Temple-Anzan (#2150) üzenetére


gabi123
senior tag

Ezt [link] próbáltad? :)

Forza Ferrari!

(#2152) robyeger válasza pandamaci (#2144) üzenetére


robyeger
addikt

Lehet hogy érdekelhet a dolog, meg bárkit akinek P5WD2 deszkája van: [link]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#2153) gabi123


gabi123
senior tag

Ha valaki megunta ezt a lapját, és szeretné kipróbálni az Abit AW8-Maxot, dobjon meg egy privivel! ;):R:DDD

Forza Ferrari!

(#2154) Temple-Anzan


Temple-Anzan
tag

hali!

pls aki tudna segíteni biost frissíteni az PM me.........

az a lényeg hogy a béta bios van rajta... és vissza szeretném tölteni CDről az eredetit...

csak érdekelne a folyamat és hogy mennyire tudnám elrontani ha ellehet :)

pls pls írjatok PMet vagy ide

cracked

(#2155) Temple-Anzan


Temple-Anzan
tag

itt aztán van élet :O

cracked

(#2156) Tcm


Tcm
tag

Van egy eladó ilyen lapom. Ha valakit érdekel írjon! Irányár:25.000,- email: tcm[kukac]enternet[pont]hu

(#2157) waverider válasza Temple-Anzan (#2154) üzenetére


waverider
senior tag

ment PM!

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#2158) Temple-Anzan válasza Tcm (#2156) üzenetére


Temple-Anzan
tag

remek ár... remek lap :) vigyétek :))

cracked

(#2159) pandamaci


pandamaci
tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy nektek hány fokra megy fel ebben a kánikulában az alaplap hőmérséklete? Normális érték az én 43 fokom? Ha jól emlékszek, eddig 30-32 körül volt. Vagy vajon az új házba való átköltözés az oka? Elméletileg ennek a háznak (Antec P182) nagyon jó kéne legyen a hűtése. Lehet, hogy elmozdult a hűtőborda az átszerelésnél? Vagy újra kell pasztázni?

(#2160) Godefroy válasza pandamaci (#2159) üzenetére


Godefroy
senior tag

Ilyen melegben lehet megemelkedik az alaplap hőméséklete, nézd meg menynivel magasabb most a kinti hő mint maikor 32 volt.

Az Antec házak meg... hát nem a hűtés bajnokai a marketingjük a jó a ház maga csapnivaló.

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#2161) legoza2


legoza2
csendes tag

Sziasztok eladnám gépem akit érdekel kérem írjon nekem mailt a legoza2@freemail.hu ra
Leírás:
Alaplap:
ASUS P5WD2 Premium/ WiFi-TV Edition 14 hónap gari
magyar oldal:
http://hu.asus.com/products.aspx?l1=3&l2=11&l3=184& l4=0&model=493&modelmenu=1
angol:
http://www.asus.com.tw/products.aspx?l1=3&l2=11&l3=184 &l4=0&model=493&modelmenu=1
Processzor:
Intel p 3,2 Ghz 2Mb cache 800Mhz
http://processorfinder.intel.com/Details.aspx?sSpec=SL88R
Ram:
DDR2 2x 512Mb 667Mhz
Videokártya:
GV-NX66T256DE 2 év gari
http://www.gigabyte.eu/Products/VGA/Products_Overview.aspx?Prod uctID=1286
HDD:
Samsung 400GB 16Mb cache SATA2 3év gari
Chieftec tápegység:
GPS-400AA-101 A
http://www.chieftec.com/smart-power.html
EZ EGY MAGAS FEKETE HÁZBA VAN BEÉPÍTVE

(#2162) Reyorkin


Reyorkin
tag

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy a P5WD2 Premium alaplap eszi-e a DDR2 800 MHz-es memóriát.
Igazából nem tuningolni szeretnék, csak kezeli-e rendesen?

Előre is köszi!

...

(#2163) scope2007


scope2007
addikt

igen jelenleg még nekem ez a lap van..

és 2x1gb geil utlra van benne... 800mhzes
és simán kezeli..semmi gond nem volt vele soha....

3ghzes procit is felhúztam 4ghzik vele..mármint a lappal :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#2164) DonMedve válasza scope2007 (#2163) üzenetére


DonMedve
addikt

Sziasztok!nekem van egy P5WD2 Premium alalapom.Az lenne a kérdésem,hogy valaki használta e sli-be és hogy mi a tapasztalata?Hogy müködik sli-ba a deszka?előre is köszönöm!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#2165) gti16v


gti16v
őstag

hell!

Elkezdtem feszegetni egy kérdést,hátha itt az ilyen lapok tulaja,tud valamit.... [link]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#2166) lumpi79


lumpi79
csendes tag

ÜDV
P5WD2-be nem lehet Core2 Duo-t beletenni?

(#2167) Martin2004 válasza lumpi79 (#2166) üzenetére


Martin2004
tag

Nem, csak Pentium D-t, de az nagyon drága a tudásához képest, legalább is a 3.6-os.

Az emberek nem abban különböznek egymástól, hogy kinek mennyi esze van, hanem, hogy ki mennyire tudja azt használni.

(#2168) lumpi79 válasza Martin2004 (#2167) üzenetére


lumpi79
csendes tag

Thx.

(#2169) Nimo226


Nimo226
csendes tag

Sziasztok!
Elég húzós problémám merült fel, amire egyszerűen nem találok megoldást nem értem mi lehet a gond.
Asus P5WD2 Premium alaplapom van, és a gond a következő:
kb. egy éve az alaplap elkezdte azt a mókát, hogy akármit állítok át a Biosban és mentem a módosításokat (legyen az csak a rendszeridő átállítása, vagy akármi más, sőt akár semmin sem kell változtatnom, ha az exit and save changes-re megyek) nem indul el egyeltalán a gép, "be sem kattanik", amely jellegzetes hangot hallani szoktuk ugye bootoláskor a speakertől.
Ilyenkor semmilyen más megoldást nem tudok találni, minthogy kiveszem a Cmost, ezzel visszaáll minden default-ra, egy hibaüzenetet kidob, hogy a rendszeridő helytelenül van beállítva, ha belépek a Biosba, és beállítom 2008, június 29-re pl. vagy akármire, akkor megint nem indul el többé (nagy sötétség és semmit nem ír ki, már be sem bootol), tehát megnyomom az f2-őt default-al indulok, windows xp-m kidobja szintén, hogy helytelen rendszeridő, ahol beállítom és mennek tovább a dolgok...
Baromi érdekes a dolog, ha csak belépek a biosba, és semmit nem módosítva az exit without changes -re kattintva lépek ki, akkor minden további nélkül indul, ha pedig akár semmitsem változtatok és az exit and save changes-re kattintok többé nem bootol a rendszer...
Hát ez több szempontból is szar, mert pl. default beállításoknál a rendszer disable-d rakja a 2.0-s usb-ket, tehát mindegyik lassabban működik, alaplapi biosos overlock nem megy stb...
De ezeket még elviseltem valahogyan, mert nem volt jobb ötletem..
De most teljesen megoldhatatlan probléma elé állított ez a Biosos szarság:
eddig ha fel akartam telepíteni új windows-t mert már szar volt a régi, akor egy jó öreg windows xp telepítési indítólemezzel (6 floppy), meg tudtam oldani a bootolás dolgot, de most Windows Vistát szeretnék felrakni, amihez nincs ilyen boot lemez.
A DVD-t természetesen nem látja sima rendszerindító lemez, a Biosomban pedig természetesen nem tudom beállítani azt, hogy előbb a dvd-romról bootoljon majd a winchesterről, mert akkor nem indul el egyeltalán a gép a fent részletezettek alapján...
Szeretném formázni a partíciót és egy szűz vistát felrakni, de így ez egyszerűen nem megy.... Nem tudom bootoltatni a vista telepítő dvd-jét, mert nem tudom átállítani a bootolási prioritást Biosban...
Nem lenne valakinek ötlete, hogy miért csínálja ezt a Biosom, mit lehetne tenni vele?
Kb. 2 éve van meg ez az alaplapom, és egy ideig jól működött, nem volt vele semmi gond.
Megpróbáltam azt is, hogy Biost frisstítettem, ami sikeres is volt, de semmin nem váltiztatott, akármit próbálok elmenteni a bios beállítások közt, egyszerűen nem csínál semmit a gép, CMOS-t kiveszem, akkor a default-os dolog megy, de így vistát sosem tudom felrakni, usb 2.0-t sosem tudom többé engedélyezni, overlock-ot nem tudok beállítani stb...
Vistát még max úgy tudnám feltenni, hogy windows xp alatt megfrissítem a mostani haldokló xp-t, de az kb. egy kalap szart érne...
Aki ért hozzá és tud segíteni, eszméletlenül hálás lennék, ha kitalálnátok valamit, mit lehetne tenni.... Mi baja lehet a Bios-omnak?
Előre is nagy köszönettel:
Nimo226

(#2170) Slave


Slave
csendes tag

Meghalt... !!!

3,5 év aktív használat után... menet közben 3 durranás és reset, utána nem látta a Hdd-t, majd hosszabb nyaggatás után, a vga is becsíkozódott... majd kikapcs és többet nem indult :( Tápcsere után sikerült még egy Asus Extreme 6800GT-t megsütnöm vele teljesen videómemória hibás lett + Gigabyte 8600GT is!!! Mert úgye próbálgatni kell ;) Valamint egy Termaltake 480W tápot.... Fájt :(((
Alaplap : 62.000ft
VGA: 72.000ft ill 19.900ft
Táp 28.000ft

Na jó a 8600gt még garos volt, de akkor is így meghalni... biztos félt egyedül elmenni :D

[ Szerkesztve ]

Ma már idiótának se könnyű lenni...hatalmas a konkurencia :D

(#2171) Martin2004 válasza Slave (#2170) üzenetére


Martin2004
tag

Hát, a jóisten azt akarja, hogy karácsonyra úgy géped legyen.:) Azért remélem megkerested vele az elbukott összeget...

Az emberek nem abban különböznek egymástól, hogy kinek mennyi esze van, hanem, hogy ki mennyire tudja azt használni.

(#2172) Oszipapa


Oszipapa
csendes tag

Sziasztok.
Szert tettem 1 ilyen lapra, de nem fogom tudni kihasználni a lehetőségeit.
Oem es , se driver, se hátlap.
Mennyit lehetne elkérni érte reálisan?
Köszi a választ előre is :-)

(#2173) Building


Building
tag

Sziasztok!

Eladó ASUS P5WD2 Premium alaplapot keresek... Sürgős lenne a dolog. Persze, csak működőképes jöhet számításba!
building kukac freemail.hu

Üdv mindenkinek!

Building

(#2174) peti_s


peti_s
addikt

Üdv Emberek! Látom hogy egy 10 éve hulla a topic, de hátha valaki akinek ilyen volt próbálta Core2-s CPU-val. Van egy P5WD2-E alaplapom, P4-el, és így már használhatatlan, de ha menne Core2-vel akkor még lenne egy pár éve a családban. Hivatalosan tudom hogy nem megy, de nem hivatalosan? :) Van aki próbálta? üdv. peti_s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.