Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) robyeger válasza Zull (#2048) üzenetére


robyeger
addikt

Én se azért vettem 800Mhz-es Geil-t, hogy 800Mhz hajtsam. Kb. 133Mhz-enként lehet számolni 1 CL-esel. Azaz nekem ugye 800Mhz 5CL-es, akkor 667Mhz-en 4CL és 533Mhz-en 3CL, mind ez normál 1,8V és 266Mhz FSBig. Persze 2,2V-n is megbirkózik a 667Mhz-en 3CL-el. A te ramjaid nagy valószínűséggel csak 2V felett lesznek képesek az 533Mhz-re 3CL-el. Viszont ha emeled az FSBt, azzal jobban meg is terheled a memóriád, tehát 279FSB-n nem fog annyit bírni, mint 266Mhz-en vagy az alatt.
Az Everest egyenlőre felejtős, Sandra 2007-et használj vagy Sciencemark v2.0 használj.

[Szerkesztve]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#2052) Zull válasza robyeger (#2051) üzenetére


Zull
senior tag

266-os FSB-n, 15-os szorzoval, visszaosztva 533-ra a memot, 3-2-3-4-2-es timing-okkal kepes voltam berugni a rendszert, de mivel nem nagyon van most keznel semmifele bencsmárk, ezert csak everestel tudtam osszehasonlitani a ket beallitast, es 533-on mindenben rosszabb volt, meg ugy is hogy plus 100mhz-en futott a proci, tucc vmi alkalmazast ahol meg tudnam nezegetni masban is hogy kulonboznek-e? Jah amugy 280-ra visszaraktam az fsb-t, es beraktam estere egy primeot, ami 4h 35p-et futott, meg a 3Dmark06 cpu tesztje is lefutott (nekem ez mervado, eddig ha ez nem halt ki akkor semmien progi nem halt ki utana)
Es sztem a lap birna tobbet is, megneztem, meg 290FSB-n is elindult (boot megvolt, de nem tesztelgettem) ha vizhutesem lenne, az tudna ellensulyozni a rossz procimat, es ki tudnam hajtani a rendszer tobbi reszet is. Bar az uj scythe ket 12-es ventivel is sztem tud annyira durva lenni hogy elvigye a rendszert 1,6V-es vcore-al.

(#2053) Zull válasza robyeger (#2051) üzenetére


Zull
senior tag

Leszedtem a legujabb Sandra-t, meik testel nezegesem meg? (a ketfele beallitasban)

(#2054) robyeger válasza Zull (#2052) üzenetére


robyeger
addikt

280Mhz FSB mindenképp gyorsabb lesz, mint 266Mhz FSB, szinte akárhogy állítod be a ramokat, csak 280-an macerásabb(gondolom nagyobb cpu fesz is kell neki), de te tudod :R

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#2055) robyeger válasza Zull (#2053) üzenetére


robyeger
addikt

Sandra2007:
Memory bandwidth, ez a memória processzor által elérhető valós sávszélessége (MB/sec)
Memory Latency, ez a memória processzor által elérhető valós késleltetése (ns)

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#2056) Zull válasza robyeger (#2055) üzenetére


Zull
senior tag

Majd mindjart irok meg valaszolgatok, csak ramszakadt hirtelen az eg...

(#2057) Zull


Zull
senior tag

Nah vegre tok irni... Szal, vicces... Szorakoztam az FSB-vel, felraktam 286-ra (CPU 4Ghz) de emiatt a memot is vissza kellett osztanom, viszon a tapasztalatok:

1. Visszaosztottam, igy le tudtam venni az eddigi 4-3-4-4-2 rol a timingokat 4-2-3-4-2-re.
2. Everest eredmenyek osszehasonlitasa:

a = 3,92Ghz, 700 mhz-es memok, 4-3-4-4-2-es timing
b = 4,00Ghz, 560 mhz-es memok, 4-2-3-4-2-es timing

a;

olvasas: 8630
iras: 5938
masolas: 5376
kesleltetes: 75,3

b;

olvasas: 8777
iras: 6071
masolas: 4911
kesleltetes: 75,3

Namost kicsit meglepodtem az eredmenyeken... Amugy mi a hogy masolas? Mikor hasznalja ezt a gep? Mert szep hogy irasban-olvasasban jobb, de masolasban van -400mb, ami sok lehet, bar nemtom mikor hasznal iet a gep.

A masik ami erdekes hogy mind a sandra, mind az everest 306-nak latja az FSB-t, pedig 280-on van, erre van vkinek valamien ertelmes magyarazata?

[Szerkesztve]

(#2058) robyeger válasza Zull (#2057) üzenetére


robyeger
addikt

Szerintem nem tudják a memoria benchmárkok, hogy neked az alaplap örök EIST energiatakarékos módba tette a procit :DDD (fix 14x)
Fontossági sorrend: latency > read > copy > write

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#2059) Zull válasza robyeger (#2058) üzenetére


Zull
senior tag

Amugy az a vicc, hogy eloszor azt hittem hogy a szorzot szurjak el, mert a procira is 4,2Ghz-et irtak, aztan neztem, es az FSB meg 300, a szorzo viszont 14!!! Szal lol, nemtom mi van vele... Amugy sztem marad ez a 3.92Ghz, mert igy 1,55-os vcore-al elmuzsikal, ugy hogy nem is fustol meg ienek, szal nekem ez megfelel, ezen felul mar nagyon nagy vcore kellene :(

(#2060) Fori23 válasza Zull (#2059) üzenetére


Fori23
őstag

Asszem, bele kell törődnöd, hogy sajnos egy elég hurka procit fogtál ki :((

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#2061) Anulu76


Anulu76
csendes tag

Hi

Tapasztalat van egy 630-as és egy 650-es P4-el is.
Mindkettőt kb. 3.85-3.9 GHz-ig tudom húzni.
A P630 jobb, mert nagyobb fsb-t el tucc érni... Kb 245-250 fsb-t tud
A Ram 533-as kingmax, de atomstabil 667-en 4-4-4-12-vel, 1.95 v-on.
Ennyi
Plusz, minden FET-re felragasztottam külön alubordát, sztem ez is segíthet.
Nekem teccik fajta a lap, kár hogy a Conroe-t nem tuggya.

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#2062) robyeger válasza Fori23 (#2060) üzenetére


robyeger
addikt

A te Conroe-dhoz képest gondoltad?:D Amúgy jól domborít a kicsike?

[Szerkesztve]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#2063) robyeger válasza Fori23 (#2060) üzenetére


robyeger
addikt

random duplicate sorry :R

[Szerkesztve]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#2064) Fori23 válasza robyeger (#2062) üzenetére


Fori23
őstag

Világért sem :R
Csak nem volt szerencséje

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#2065) Zull


Zull
senior tag

Hetvegere elmeletileg kolcsonkapok ket darab 800mhz-es GEIL tuningramot, azzal meg probalkozom, de nem varok sokmindent... De amugy az egesz konfignak sok fesz kell... Az MHC fesz is 1,65on van, a mem is 2,15-ot kap, a proci 1,55-ot, szal durva.

[Szerkesztve]

(#2066) robyeger válasza Anulu76 (#2061) üzenetére


robyeger
addikt

Hali! 650-esed eladtad már? Amúgy ''N0'' vagy netán ''R0'' steppinges? :)

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#2067) robyeger válasza Fori23 (#2064) üzenetére


robyeger
addikt

Én semmiképp nem nevezném szerencsétlenségnek a proci tuningpotenciálját, szerintem közepes, átlagos eredmény egy 630-astól. Persze ez a szubjektív véleményem:R

[Szerkesztve]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#2068) robyeger válasza Zull (#2065) üzenetére


robyeger
addikt

Majd mutasd meg a procidnak, milyen az a 3CLK ilyen nagy FSB-ken. Nálam is melegebb a chipset, mint a proci ;]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#2069) Zull válasza robyeger (#2068) üzenetére


Zull
senior tag

Az a fun, hogy van most rajta egy 4cm-es venti (marmint a chipseten) es volt hogy nem dugtam ra, es adtam neki 1,65V-ot, es elvitte tovabbrais passzivban, szal laza, de azert radugom a biztonsag kedveert... Amugy a VGA-m meg a laza, alapjaraton 37°C-fok, es volt hogy veletlenul lehuzodott a VF700CU-nak a ventije, es ugy ment egy allo napot... Es semmi baja nem lett az eg vilagon... A shutdown tmp-je 115°C-fok, es en meg a karit 55°C folott se lattam soha, es az a poen hogy 1,5V-on jar (voltmod) es 400/1000 @ 470/1140-en, es igyse volt melegebb 50°C-foknal, szoval ezt meg majd megprobalom passzivban jaratni, es sztem sikerulni is fog. Bar az a gaz hogy ezek az orajelek a stabil ertekek (soha semmi nem fagyott veluk, ill poligonhiba es mas kephibak se voltak) szal ez se egy tuningbajnok.

(#2070) gabi123


gabi123
senior tag

Pár hete én is szert tettem egy ilyen lapocskára (non-premium), és egyenlőre nagyon meg vagyok vele elégedve, főleg ami a tuningot illeti. 805D-m van, IL8-ban alig bírtam húzni rajta valamit, ebben a lapban pedig álomszépen megy 3.6 GHz-n, alapfeszten... fog ez tovább is, csak kell szereznem egy normális hűtőt. ;]

Egyetlen dolog, ami néha zavar, hogy az AIbooster elég későn ''áll fel'', betölt a win, és alkalmanként több perc is kell neki, amíg helyen kiolvassa a CPU-venti fordulatszámát, illetve a CPU Vcoreját, addig meg mintha be lenne fagyva...:U

Forza Ferrari!

(#2071) gabi123


gabi123
senior tag

Vki használ ilyen lapot CNPS9500 Zalmival? Simán felmegy rá?

Forza Ferrari!

(#2072) SzlobiG válasza gabi123 (#2071) üzenetére


SzlobiG
félisten

Felmegy rá simán.

(#2073) gabi123 válasza SzlobiG (#2072) üzenetére


gabi123
senior tag

Thx a gyors választ Master! :R:DDD Akkor lehet hogy bevállalom, mert a gyári hűtő már ráncigálja az idegszálaim! :DDD

Forza Ferrari!

(#2074) SzlobiG válasza gabi123 (#2073) üzenetére


SzlobiG
félisten

Gáyri se rossz, csak legyen aki hallgatja.:D

(#2075) gabi123 válasza SzlobiG (#2074) üzenetére


gabi123
senior tag

Jah, alapórajelen, feszemelés nélkül nemrossz! :DDD
Még 3.6-on alapfeszten elszaladgál izzadva, de +feszttől megfekszik mint a nyakonszúrt malac! :DDD:)

Forza Ferrari!

(#2076) waverider válasza gabi123 (#2073) üzenetére


waverider
senior tag

qjó (meg szép is :) ), csak ajánlani tudom, bevállalhatod!

én is így használtam, bár még a legelső szériás 9500LED Zalman hűtővel.

én most az új Scythe hűtővel, és hozzá a Noctua ventivel szemezek. :DDD



[Szerkesztve]

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#2077) waverider


waverider
senior tag

SzlobiG vagy Valaki!

Találkoztatok már olyannal, hogy bracket -eket (USB, FireWire) rádugva, meghalt a lap??!BIOS -ba nem lehet belépni, Chassis Intruded, Fatal error! ... System halted! feliratok... Időnként még resetelni sem lehet!
1 évig használtam ezen hátlapi kivezetések nélkül, addig minden OK volt, de most megnőtt a környezetemben ezen eszközök száma, hát gondoltam, rádugom őket.
Sajnos! nem az elején próbáltam ki, és most hogy kipróbáltam ezeket a kivezetéseket, megfeküdt.
Az első próba után, miután a fentebb leírtakat produkálta!, már lehúztam, de nem állt vissza sajnos a rendszer úgy sem.

Segítsetek!

Köszi! :R :R :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#2078) Rover623 válasza waverider (#2077) üzenetére


Rover623
félisten

Esetleg felcserélted a csatikat...vagy teljesen rossz helyre dugtad...;]

primus inter pares

(#2079) prmcsk válasza Rover623 (#2078) üzenetére


prmcsk
addikt

.....,vagy fordítva. A haverom is '' bebizonyította '', hogy be tudja dugni az USB csatit,
fordítva. Ismerős eredménye lett....... :DDD

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#2080) Rover623 válasza prmcsk (#2079) üzenetére


Rover623
félisten

Felületszerelt alkatrészek átmentek fényemittáló diódába...?:C

primus inter pares

(#2081) waverider válasza prmcsk (#2079) üzenetére


waverider
senior tag

Azér' ennyire nem vagyok amatőr! :DDD

Máshogy ráadásul fel se lehet rá dugni, hiszen az egyik tüskefoglalat teli.

Itt valszeg a bracket -tel lehetett vmi gáz, lehet hogy a gyárban kávét kavargattak vele :DDD

Mindegy, visszavittem, 1 hónap múlva meg is kapom (,hogy rohadna rájuk a bolt!) :(((

Azért ha valaki talákozik ilyen esettel, kérném jelezze már! :R Kiváncsi vok.

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#2082) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Van egy p5wd2-e premium lapom, benne egy 930-as proci. Rászereltem egy freezer 7 pro hűtőt. Ha a biosban (legújabb) engedélyezem a q-fant (pwm módban) akkor alig pörög a venti ~500-800 fordulat -néha induláskor CPU-Fan hibát jelez- a proci meg 55 fok fölött van alapon. Terhelve emeli a fordulatot -1600-ig jutott- úgy 60 fok körüli lesz a proci, igaz, hogy csak kb. 20 perces tesztre volt időm.
Ez így normális? Lehet, hogy szar az alaplapom fordulatszám szabályozása?
Ha kikapcsolom a q-fant, akkor 2600-2700 körül pörög, de így meg túl hangos, viszont a proci ~40 fok alapon.
Ez a topic nem annyira halott, mint a másik p5wd2-e...

(#2083) ploteus válasza gilfoyle (#2082) üzenetére


ploteus
aktív tag

Nekem minden ventis beállítás alapon maradt, így a zalman CLP9500 2600 fordúl.
Nekem nem hangos!
Viszont alapon fesz emelés nélkül nekem bírta a 3900Mhz-et :DDD Tovább nem próbáltam
És max 60°C volt terhelve
Az eggyik legjobban tuningolható lap szerintem :DDD :DDD :DDD

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#2084) gabi123 válasza ploteus (#2083) üzenetére


gabi123
senior tag

Aláírásodban miaz a P5WD2SLI? :DDD

Egyébként tényleg nagyon jó tuninglap!

Forza Ferrari!

(#2085) gilfoyle válasza gilfoyle (#2082) üzenetére


gilfoyle
őstag

Tegnap kb. 3 órán át teszteltem a gépet, jó az alaplap fordulatszám szabályozása.
Nincs arra valami mód, hogy a ventillátor fordulatszámot én állítsam be adott hőfokhoz? Mert így a teljes teszt alatt 58-61 fok között ingázott a hőmérséklet 100% terhelésnél, a venti fodulatszáma pedig 500-1800 között változott.

(#2086) DaleCooper


DaleCooper
csendes tag

Valaki rakot-e már Core2Duo procit P5WD2 Premiumba? És ha igen akkor mi történt?

[Szerkesztve]

“Through the darkness of future past, the magician longs to see, one chance out between two worlds, fire walk with me!”

(#2087) S.Feri válasza DaleCooper (#2086) üzenetére


S.Feri
őstag

Nagy valószínüséggel nem történt semmi. :)

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#2088) Rover623 válasza S.Feri (#2087) üzenetére


Rover623
félisten

Esetleg diszkrét hanghatások és fellobbanó kis villanások emelték az ünnepélyes esemény fényét...:C

primus inter pares

(#2089) ploteus válasza gabi123 (#2084) üzenetére


ploteus
aktív tag

Mivel két PCIE van rajta, és azt úgy tudom egyszerüen szórövidítéssel SLI-nek nevezték el. :DDD :DDD
Tényleg nagyon jó tuning széria a ASUS WD család!

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#2090) Zull


Zull
senior tag

Nah most tesztelgettem kicsit, atszerletem a hutot, meg a hazszellozest javitottam, meg ienek, es ezzel elertem azt hogy 1.6V-os vcore-al is maximum 71-72C°-os a proci (dual prime + super pi), ami sztem jo... A masik hogy ujrapasztaztam a chipset-et is, es maxon porgetve, 1.65-os fessszel (marmint chipsetfesz) a borda 61C°-os, az jo? Mert akkor nem rakok ra egy kerrego-berrego silany ventit, ha elm1 passzivban is...

(#2091) Zull


Zull
senior tag

nemigaz nem ir senki... amugy a gepem meg nem fustol szal nem aggodom amugy :D

(#2092) Rover623 válasza Zull (#2091) üzenetére


Rover623
félisten

Mitől lenne itt nagy forgalom...:F
Szép volt...jó volt...de elmúlt...
R.I.P. :DD

primus inter pares

(#2093) Zull válasza Rover623 (#2092) üzenetére


Zull
senior tag

Naja... Amugy nemtom, m1 passzivba, de egyszerketszer ugy fagyott le a gep, pl hogy browsoltam, semmi terheles, eger nem vilagit meg bill se reagal... Mondom ez igy gazos, szal venti vissza a ch-re... Most visszaraktam, meg huvos is a borda, de baszus ugyanigy fagyogat... es az a vicc az egeszben hogy semmine game nem fagyott meg ezeken a beallitasokon... DOW-oztam 5 insane geppel, semmi, Farcry HDR-el, FSAA 8/16, semmi, szal barmivel izzaszotttam ment jol... Memteszt-et elfuttattam 1000%-ig, aztan ott meguntam azt lenyomtam... Szal emiatt most ideges vok, raadasul friss win...

Amugy 7vegere kapok kolcson egy 820-at, sztetek meddig lehet huzni? Vki esetleg velemeny, tapasztalat?

(#2094) Multikiller


Multikiller
tag

Sziasztok most készülök gépet venni, a konfig már el van döntve az alaplap kivételével, ebben kérném a segítségetek! A konfig:
alaplap: Asus P5WD2 vagy Asus P5ND2-SLI
processzor: Intel Pentium D805 2.66 GHz/533MHz 2x1M
memória: 2X 512 MB DDR2 667MHz Samsung
monitorvezérlő: NVidia GF 7600GT 256MB DDR3 PCI-E Inno3D
floppy: 1,44 FDD Samsung
optikai meghajtó: DVD R/RW Pioneer DVR-111D
merevlemez: 300 GB Samsung SATA2 HDD
monitor: Samsung 940N

Szerintetek a 2 alaplap közül melyiket érdemesebb megvenni. Láttam 4 ghz feletti tuningeredményeket mind a 2 lappal, csak a p5wd2 15el drágább kb. és érdekelne, hogy megéri-e a plusz pénzt? Mindenképp szeretném legalább 3,6-ig húzni, szóval elég stabil alaplap kellene, vagy ha esetleg tud valaki más megbízható lapot ehez a processzorhoz megköszönném!

[Szerkesztve]

(#2095) BoGyo[ME]


BoGyo[ME]
tag

Üdv Mindenki!

A segítségeteket szeretném kérni: a héten kipróbáltam a Vista RC1-et (kiderült, hogy Celeronon szaggatt :D); viszont a biztonság érdekében az XP-s vinyóimat (két RAID-be kötött Hitachi) a telepítés idejére lehúztam az alaplapról (nehogy már ''véletlenül'' belekontárkodjon).

A gondom az, hogy azóta a az alaplapon található hangkártya kimenet egyáltalán nem szól, viszont az előlapra (igazából a ház tetejére (TT Tsunami) kivezetett igen.

Szerintetek mi a fene állítódhatott el? (A BIOS-ban valami? Gondolom nem hardver gond...)

(#2096) Carlo007 válasza Multikiller (#2094) üzenetére


Carlo007
tag

Üdv a szintén feltettem ezt a kérdést anno és p5wd2 és p5nd2sli között p5wd2 jobba tuning lap ergo p5nd2 .be van az hogy külön álittod a mem ill fsb :C :C
P5wd2 ajnlom.. már nem is oylan drága :R

(#2097) ploteus válasza Multikiller (#2094) üzenetére


ploteus
aktív tag

Én mind a kettőt használtam, de én jobban szertem a WD2, mint megbízhatóság /max eltekintve az újraindításnál bekövetkező leállásról, de azkönnyen megszokható/ mint tuning és BIOS szempontjából jobba bevált.
ND2-nél letört a PCIE kis füle, és sokan másoknak is. Sajnos az nem valami stabil rajta. BIOS se volt hú de frankó, mikor én használtam, nem ismerték a progik fel rendesen. Azóta lehet rendbereakták.
P5WD2-nél viszont elsőre ment szépen minden.

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#2098) Carlo007 válasza ploteus (#2097) üzenetére


Carlo007
tag

Egyet értek kollégával nekm is letört anno abba :DD :DD
viszont az a legolcsobb ár tudás arányába boltbol ez az elönye van.
Kérdés te milyet akarsz venni helyedbe használtat de garisat vennék :)) p5wd2

(#2099) BoGyo[ME] válasza BoGyo[ME] (#2095) üzenetére


BoGyo[ME]
tag

Erre senki? :F

(#2100) Rover623 válasza BoGyo[ME] (#2099) üzenetére


Rover623
félisten

Nem sok olyan mazochista van szerencsére aki egy ''majdvalamikornemsokáraelkészülő'' operációs rendszer ilyen készültségi szintű előzetes verziójával idegesíti magát...:C

primus inter pares

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.