Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hatez


hatez
csendes tag

Sziasztok, az én problémám az, hogy vásároltam egy ASUS P5QL Pro alaplapot, a régi memóriákat beletéve nemtalálkoztam a problémámmal amit részletezni szeretnék, ugyanis akkor a DVD olvasóval volt baja, mert nekem régi IDE csatis olvasó/íróm volt. Vásároltam egy SATA-s olvasó/írót hozzá, müködik, vásároltam 3db 1GB 800MHz DDR2-es Kingmax ramot. Na már most: A lap 4 slotos, 16GB-ig bővíthető, Dual-Channeles, ha belerakok a 2db ramot bármelyik slotba, elindul a gép, azonban ha a 3. ramot beteszem a szabadon maradt 2 slotba, elindul a gép, csak a monitor nem. Tuti nem slot hiba, mert 2GB rammal elindul mindig, a 3.-at nem szimpatizálja, frekvenciát nem állítottam BIOS-ba, google nemtalál megoldást a problémámra, továbbá, lehetséges, hogy a lap csak akkor érzékelné a 2GB-nél több ramot ha meglenne a 3. ram párja? Azaz 4GB-t raknék bele? Akinek van ötlete, kérem írjon, már eléggé aggaszt a probléma. :(((

[ Szerkesztve ]

Game developer

(#2) kenwood3 válasza hatez (#1) üzenetére


kenwood3
őstag

Hali !
Azonnali alaplapos kérdések órája esetleg még a Mi a baja a gépemnek, ha... topikba tedd fel a kérdésedet ott remélhetőleg tudnak neked segíteni !

Mi az az ekezet dragasag??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.