Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) end73


end73
aktív tag

VAN ÁM PASSZÍVITÁS DÖGIVEL.

Lehet, hogy ez a lap még rávesz arra, h tegyek egy utolsó próbát Intel CPU-val azzal az irányba, h ne utáljam meg örökre (955x hála...stb.)

[kép]

Bővebben: link

Bővebben: link



;];]

[Szerkesztve]

Intel®

(#2) Casseus


Casseus
csendes tag

Hello!
Szerintetek lenne értelme lecserélni egy pár napos ASUS P5ND2-SLI DELUXE alaplapot egy ilyenre! ( :F Ár/Teljesítmény szempontjából)

SONY Cybershot W50

(#3) Rover623 válasza Casseus (#2) üzenetére


Rover623
félisten

Ingyen? Igen!
Ráfizetéssel? Nem!

primus inter pares

(#4) kowk


kowk
tag

en rafizetessel is lecserelem a p4n diamondomat, mert nemkisse szimpatikus ez a lap. sot, gyonyoruen nez ki ;)

(#5) Heng®


Heng®
tag

És hol lehet ilyet kapni magyarországon? :D

(#6) end73 válasza Heng® (#5) üzenetére


end73
aktív tag

most már lehet kapni..

jövőhéten lesz egy saját példányom próbálok vmi, hasznos info csokrot közölni veletek. ;)

már kiváncsi vagyok nagyon :DD

Intel®

(#7) Gorneck válasza end73 (#1) üzenetére


Gorneck
titán

Csini nagyon!:) Ára tudható már?

[Szerkesztve]

Gorneck#1239

(#8) Rolci


Rolci
tag

Sziasztok!

Bocsi de megkérdezném, hogy érdekel-e valakit egy ASUS P5N32SLI-DELUXE alaplap. Teljesen bontatlan garanciával együtt eladó , ár 52k.

(#9) Loretto válasza Rolci (#8) üzenetére


Loretto
veterán

Ezt fejezd be ha megkérhetlek!


Soirée...

(#10) Freeman42


Freeman42
tag

Szevasztok énis szeretnékmajd venni eggy ilyet de mennyibe kerül ,a nyugati közelébe van olyan bolt ahol meglehet venni??
Ja és pls akinek van ilyen alaplapja az írjon hogy megérteneki vagy nem!!

(#11) thief888


thief888
tag

Hello mindenkinek!
Rolci miért szeretted volna eladni a lapot? Ha valakinek van tapsztalata a lappal, megosztaná velem? Vagy a fórumon vagy e-mailen keresztül!?!

THX!

(#12) hcsaba válasza thief888 (#11) üzenetére


hcsaba
tag

Mit akarsz tudniróla?

Nekem ez müködik otthon. :)

(#13) grrrob


grrrob
csendes tag

Hi!

Szeretném updatelni a gépem egy kicsit, és nem vagyok egy nagy hardver guru, ezért szeretném a véleményeteket kérni, illetve van néhány dolog amiben nem vagyok biztos az alaplapokkal kapcsolatban.

Jelenleg erősen gondolkodom az Asus P5N32-SLI Deluxe -on, illetve egy MSI P4 Dimondon. Akinek van tapasztalata egyik vagy optimális esetben mindkét alaplappal, kérem mondja el tapasztalatait.

Ha jól sejtem, akkor az P5N32-SLI Deluxe NFORCE4 SLI X16 chippkészlettel szerelt, ami annyit tesz többek között, hogy mindkét PCI-Express x 16 -os slot-ot teljes sávszélességen képes kihasználni, míg a P4 Diamond SLI módban csak x 8 -os kompatibilitásra képes mindkét PCI-Express slot-on. Ezt jól tudom?

A ''SATA 3Gb/s'' jelentése a P5N32-SLI leírásában ugye sata II-t akar jelenteni?

Ismeri valaki az Asus modell elnevezési hierarchiáját? Azaz arra lennék kíváncsi, hogy a Delux változat hol áll ebben a hierarchiában, pl: a Delux a Premium előtt, az viszont a ... előtt áll.

Kellően hűt a P5N32-SLI passzív hűtése, vagy illik lecserélni valami jobbra, pl: vízhűtés?

Reális ár ezért a lapért a bruttó 52.800 Ft ( http://www.users.hu )?

Szerintetek hogyan áll a két lap ár/teljesítmény arányban, illetve natív teljesítményben egymáshoz?

Egyébként egy Intel Pentium 640-es megy bele, ez szerintetek ok az alaplaphoz? Úgy értem egyik sem sokkal jobb/rosszabb mint a másik hw elem.

Válaszaitokat előre is köszönöm, bocsi ha hoszzú voltam.

Rob

(#14) killahdrums


killahdrums
senior tag

...én is gondolkodom egy ilyenen, ezért UP! :U

There is no God, just Technology...

(#15) Montanus


Montanus
csendes tag

Üdv!

Nagyon hallgat a topik, gondolom, drága a deszka...

Viszont akinek van/volt, érdekelne, volt-e problémája vele, indul/nem indul, hasonlók? Mert, mint a mellékelt ábra mutatja, a P5ND2-esekkel érdekes CMOS gondok vannak. Nekem pl. a videókártyámra haragudott, de kicserélve egy másik ugyanolyan Inno6800GT-re, már semmi baja... :F

Szóval érdekelne, hogy az nforce4 chipset ilyen szeszélyes, vagy már mint gyerekbetegséget, ezeket csiszolták az újabb változatban? Csak mert most elég kedvezményesen juthatnék hozzá, gondoltam, kipróbálnám, ha csont nélküli a lap.

(#16) hcsaba válasza Montanus (#15) üzenetére


hcsaba
tag

Hali

Nekem ez az alaplap van , egy nyügöm volt vele az ASUS AI ezzel a progival álandoan fagyott.
Leszedtem és manuálban használam a beállításokat.
Azota nincs semmi bajom vele 820 (2,8) megy most (3,3) de jóbb hütést kellekrá tenni.
Mert a gyári intel nem valami jó és még hangos is. :DD

[Szerkesztve]

(#17) grrrob


grrrob
csendes tag

Hi!

Az előző hozzászólás óta beújítottam, egy ilyen (asus p5n32-sli) alaplapot, nekem semmi gondom vele, minden tökéletesen működik, jó, gyors, stb...

Proci: Intel Pentium D 830, video kari: MSI 7600GT, memória: 2x512MB Geil, táp: FSP Blue Storm 500W. Ez a konfiguráció, összerakás után egyből működött minden.

(#18) Montanus


Montanus
csendes tag

Üdv, ha még van valakinek ilyen lapja... Szóval tuning terén mik a tapasztalatok? Mert nekem eddig elég soványka sajnos, a 300-as FSB-től úgy fél ez a lap, mint a tűztől... Ez normális?

Másik kérdésem a BIOS lenne, 403-as betát használ valaki? Hibátlan?

(#19) GG888


GG888
senior tag

Üdv!
én csak annyit szeretnék megérdeklődni, h ide lehet írni a p5n32 sli se deluxeos dolgokat is? vagy nyissak új topikot?

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#20) Geee69


Geee69
csendes tag

Sziasztok!

Én most vettem meg ennek a lapnak (ha minden igaz) az ''utódját'' a P5N32-SLI SE Deluxe-ot. Élből úgy kezdődik a problémám, hogy a manual szerint támogatja a 667-es DDR2-es KINGSTON RAMot. Ellenben vmi mitt csak 533MHz-esnek ismeri fel automatikusan. Aki esetleg találkozott már a manualjával, van egy overclocking feature-e, ahol be lehet állítani, hogy 667MHz-en menjen, de ez akkor most nem ''húzás'' már?? Nem értem, ha a manualban benne van, hogy támogatja, akkor miért nem ismeri fel rendesen. MEMTEST szerint a RAM jó. Nah, de a nagyobbik probléma, hogy telepítéskor, utána, vagy első belépés után, esetleg elős restart után (tovább még nem jutottam :( ) kifagy a gép. Eleinte csak lehalt és semmi reakció, most meg már a winfos machine_check_exception-ös kékhalálos képernyőket produkál. Állítólag hardverhiba, de nem igazán lehet meghatározni, hogy HDD, proci, vagy valmi chipset a gázos... Szal szívok vele. Gyakorlatilag a HDD nem lecsélhető (bizonyos anyagiak miatt, és nem is tudok kölcsönkérni tesztelésre másikat), szal most találjam meg, hogy mi a gáz vele...
Egyenlőre ennyi a tapasztalatom. Ez utóbbi eset mivel lehet szinte bármi, nem róhatom fel a deszkának, na de, h a legfrisebb bios-al a memóriát ne ismerje fel... :(

Ha netán vki találkozott ilyesmivel, és van tippje, azt megköszönném!

Üdv mindenkinek!

(#21) Geee69


Geee69
csendes tag

Kis módosítás... A lap nem bírta a régi PCI-os hangkártyám... Szal minden faxa már...
Király a lap :)

(#22) Konflikt válasza Geee69 (#21) üzenetére


Konflikt
addikt

ok, már van 3 embernek. vmi részletesebb tuningeredmény? 400fsb van benn max. mennyi hajtható ki? vacak nf4 mennyire meleg heatpipe-el?

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#23) bogus


bogus
csendes tag

Hi!
Én is P5N32-SLI Deluxe lap bodóg tulajdonosa vagyok és csak annyit szeretnék kérdezni hogy 2x1024 ddr2-es geil ultra 800mhz dual channel kit ramot belepaszirozok a mostani helyett akkor azt hogy fogom tudni dual chanelben nyomatni? :F
Épp ram vsárlás előtt állok csak még soha sem volt dolgom dual channeles stuff-al...
ha nagy f**zságot kérdeztem akkor sorry
thx

A néma mesélte a süketnek, hogy a vak látta a bénát szaladni.

(#24) Robi BALBOA válasza bogus (#23) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Szia!!
Nekem is ilyen lapom van és simán megy benne a 800-as memó dual channelben.
:R

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#25) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Van egy jó hírem a P5N32-SLI DELUXE tulajok számára,a 2.02G reviziós lapok támogatják a Core 2 Duo(EXTREME) procikat!!!! [link]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.