Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westlake


westlake
félisten

haliho... egy uj asus i965-os lap, ami szerintem megerdemli (legalabbis remelem), hogy kapjon egy topikot.. tapasztalatokat majd kesobb ;) (egyelore 2 peldanyt tesztelek)

Play nice!

(#2) KrAt válasza westlake (#1) üzenetére


KrAt
veterán

Nofene :)

Mit lehet tudni, milyen árkategóriában lesz, s kb mikor érkezik be? Ez gondolom jobb, mint a deluxe, ha igen, miben? :)

Üdv: Atesz

(#3) westlake válasza KrAt (#2) üzenetére


westlake
félisten

csak korvonalakban.. en egy magyar nagykerben vettem, de csak 2 darabot kaptak.. (mindkettot megvettem ;] ).. az ara kereken brutto 48k.. az abit quadgt netto 33k-s arahoz kepest lehet, hogy egy kicsit magas.. igaz, hogy adnak hozza mindenfel taviranyitot es valami ''pda'' felet, ami tok jol nez ki ;) szeritnem ez a lap a deluxe rancfelvarrott verzioja.. a kondikat pl lecsereltek (nem mintha sok ertelme lenne).. kicsit atterveztek es kornak megfeleloen a chipset c2-es.. a tobbit majd meglatjuk (csak jojjon vissza a tesztelesi kedvem) ;)

Play nice!

(#4) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Szerintem sima p5b deluxe lesz. Max. vistát támogató driverekkel és progikkal adják.Gondolom én....

(#5) KrAt válasza westlake (#3) üzenetére


KrAt
veterán

Akkor hajrá, várjuk a teszteredményeket :)

Ára tény, h picit magasabb, de csak lejebbmegy majd :U

(#6) Csyppa


Csyppa
senior tag

Egy kis specifikáció:
[link]

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#7) Remington


Remington
őstag

[link]

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#8) karmester


karmester
senior tag

Amilyen teszteket eddig olvastam a deckáról, majd' mindegyik arra a következtetésre jutott, hogy akinek P5B Deluxe lapja van, annak felesleges ''upgradelni'' erre, mivel a hozzáadott ketyeréken kívül nem tud többet a ''sima'' Deluxe-nál. Sőt, egyesek szerint, még alatta is van mind tuningban és teljesítményben. Lehet, hogy valamelyik következő bios javít a dolgon... :)

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#9) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Minek ennyi 965-ös lap.:U Asus unalmába átnevezi a lapokat azt drágábban adja.:D

(#10) westlake válasza juliabrilke (#4) üzenetére


westlake
félisten

.. ha nem esett volna le, akkor leirom konkretan.. nalam van mar egy ilyen lap es bizton allithatom, nem deluxe.. teny, hogy valoszinuleg kemenyen az alapjaira epul.. (ami nem is baj, hiszen nehany bosszanto bugot leszamitva dobogos lap a deluxe)..

Play nice!

(#11) westlake válasza SzlobiG (#9) üzenetére


westlake
félisten

azert ez nem atnevezett lap.. teny, hogy ez a vista kompatibilis pr dolog eleg nagy baromsag, de azert nem csak ebben kulonbozik.. sajnos mar eleg regen volt (relativ) deluxe nalam, de majd megprobalom leirni, hogy miben kulonbzik.. mar eszrevettem, hogy nehany bugot kijavitottak.. egyebkent engem az sem zavar, hogy nem 1.04g-s reviziot adtak ki a deluxebol, hanem esetleg ezt..

Play nice!

(#12) SzlobiG válasza westlake (#11) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ha már nincs PCI-E X1 bug akkor már eleve jobb mint a deluxe a tuningosok körébe.:)

(#13) westlake válasza SzlobiG (#12) üzenetére


westlake
félisten

ez az a bug ami nalam egyik i965-os lapnal sem jott elo... soha! ;)

Play nice!

(#14) SzlobiG válasza westlake (#13) üzenetére


SzlobiG
félisten

Te a szerencsések közé tartoztál akkor.:) Gigánál nekem se jött még elő egyszer se.

(#15) jugeen


jugeen
addikt

van még nagyker ahol kapható. lehet elővenni az ismerősöket. ára nettó 44e

(#16) Nyugdíjas válasza jugeen (#15) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Inkább megvárom mosmár az Infinity-t,hátha...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#17) westlake válasza Nyugdíjas (#16) üzenetére


westlake
félisten

azt valoszinuleg nem nyomja le, de majd meglatjuk mire lesz jo..

Play nice!

(#18) Achill3uS válasza westlake (#1) üzenetére


Achill3uS
veterán

strappal hogy áll? gondolom asus p5b szériához szokott 1333-mas max-al.
feszek? többet lehet adni mint a deluxe-ban?
egyéb extra tweak szerü opcio? :)

[Szerkesztve]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#19) jugeen válasza Nyugdíjas (#16) üzenetére


jugeen
addikt

ez egy határozottan jó döntés :DDD

(#20) Nyugdíjas válasza jugeen (#19) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Naon remélem,csak azt is remélem hogy nem fogok még nagyon soká várni...
(Hajrá tts! :D )

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#21) norbszt


norbszt
tag

Hi

Van valakinek ilyen lapja? Tapasztalatok vélemények tunigolhatoság.
Én egy ilyen alaplapot néztem ki magamnak.

(#22) Hack3er válasza norbszt (#21) üzenetére


Hack3er
őstag

westlake-nak van, csak lusta beszámolni róla. ;]

(#23) westlake válasza Hack3er (#22) üzenetére


westlake
félisten

bocsanat.. kijavitottak nehany hibat a deluxe-bol es atterveztek a nyakot kicsit jobbra.. egyebkent semmi extra... leszamitva a kis kijelzos asus baromsagot, amit usb-vel lehet osszekotni az alaplappal ;)
ja, egyebkent van egy elado 40k-ert

[Szerkesztve]

Play nice!

(#24) Hack3er válasza westlake (#23) üzenetére


Hack3er
őstag

Mire jó az a kis kijelző?

(#25) westlake válasza Hack3er (#24) üzenetére


westlake
félisten

nekem sosem tetszettek ezek a dologok, igy nem is neztem meg.. toltsd le a manualjat.. asszem benne van..

Play nice!

(#26) norbszt válasza westlake (#25) üzenetére


norbszt
tag

Tehát akkor jobb mint a delux?

(#27) westlake válasza norbszt (#26) üzenetére


westlake
félisten

osszessegeben igen..

Play nice!

(#28) Hack3er válasza westlake (#1) üzenetére


Hack3er
őstag

Mondjál már valami e lapról.
Jobban lehet tuningolni a deluxnál?

Ha visszajön az alaplapom a gariból akkor lehet hogy érdekelni fog engem a lapod, ha addig meg lesz.

(#29) westlake válasza Hack3er (#28) üzenetére


westlake
félisten

mondom, hogy nem sokban kulonbozik.. pl. ujfajta kondik, lecserelt ic-k, javitott bios.. + ott van az az lcd-s baromsag.. annyira nem neztem meg a cuccot.. azt tudom, hogy nem sokkal lassabb, mint a p5k deluxe ;)

Play nice!

(#30) Hack3er


Hack3er
őstag

Itt egy teszt az említett lapról: [link]



[Szerkesztve]

(#31) Fikás


Fikás
csendes tag

Nos én most szereztem be egy ilyen lapot és nem vagyok elragadtatva tőle...sok fölösleges extra,meg jó szoftverek,és jó biosz de engem ami elszomorít az az, hogy vacak a hűtés az északi és déli hídon!!!Szinte süt a borda a chippeken, nem okoz gondot csak idegesít ha valami tűz forró a gépemben....ezt azért megoldhatták volna!Üdv Dávid

(#32) Hack3er válasza Fikás (#31) üzenetére


Hack3er
őstag

Szedd le a bordád kend át hűtőzsirral.
Elvileg ha sűt a borda akkór jól vezeti a hőt, és gond nem lehet. Szerkeszél oda egy 8cm-es ventit, az segíteni fog. ;)

Valamire jó az a kijelző?
Vistát használsz? Ha igen észre lehet venni hogy 512Mb flash memória van a lapon?

(#33) Fikás


Fikás
csendes tag

Nos xp-t használok és még ki se próbáltam azt a kis kijelzőt de még a távirányítót sem!!!(de ha lesz rá időm megnézem mire is jó) :DD Egyébként én is erre gondoltam úgyhogy most szépen néz ki a gépem van benne egy fasza alaplap ház oldala leszedve és 2db 8cm-es venti lóg elé dróton a gép oldalára akasztva az északi és a déli hídra irányítva :D Kókány megoldással de így hűvösek legalább a bordák!:D

(#34) Fikás


Fikás
csendes tag

De azért vicces, hogy egy 40-50ezer forintos lapon szar a hűtés kialakítása!!! :W A sok fölös kiegészítő helyett ezt megoldhatták volna...Majd később beszámolok a kijelzőről is ha kipróbáltam!

(#35) Hack3er válasza Fikás (#34) üzenetére


Hack3er
őstag

Érdemes átkenni a borda alatt lévő dolgokat, lehet hogy valami kemény valami van rákenve.
Ha kensz rá akár 6fokkal is csökkenhet a hőmérséklet.

Véletlen nem kaptál mellé egy kis ventiálátort amit a bordára kell rárakni?
Az is segítene pár fokot, és még esztétikusabb is mint az a két 8cm-es venti.

Várom as beszámolodat az extrákról.

[Szerkesztve]

(#36) Fikás


Fikás
csendes tag

Lehet, hogy már nem lesz kipróbálva az lcd mert lecserélem a lapot egy Abit An9Pro-ra!Úgy sem használom ki ezt a lapot!Lehet rá alkudni!Üdv Dávid

(#37) Gibkey


Gibkey
csendes tag

Sorry hogy így bele pofátlankodok, de nem tudjátok véletlen, hogy a P5B-Plus Vista Edition viszi e az 1066 os ramokat ? :F

Köszi :R

(#38) Jorus válasza Gibkey (#37) üzenetére


Jorus
nagyúr

Természetesen kezeli.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#39) adibook


adibook
tag

Sziasztok!

Nekem van egy gyari compaq gepem amibe gyarilag egy asus p5bw-la alap van!
Egy olyan problemama lenne ami eleg szomoru hogy beleraktam egy audigy kartyat es azota neha beinditasnal nem csinal semmit csak ketto rovidet es egy hosszut sipol es megall.MEg a monitor sem indul be.Barmilyen csunyan is hangzik egy picit megutogettem a gepem es akkor beindult es ugyanez van ha kiveszem a kartyat.Ez valami erinketezesi hiba lehet????Mi lehet a baj?
NAgyon koszonom a segitseget! :R

P5N-E SLI,3.0 Ghz C2D 6850-Zalman CNPS8000,2Gig XMS2 TwinX 800 CL4,8800 GTS 512,OCZ 700w GameXStream,X-Fi Xtreme Gamer,ANTEC 900,Zalman ZM-MFC2,Acer X221W 22"Wide,Thrustmaster RGT FFB Clutch Editon

(#40) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Üdv mindenkinek!

Először is a konfig:
Asus P5B Premium VE
Gainward 8600GT SFX
2x1024 KingMAX 1066MHz
Intel D930

Tegnap a nagy viharban kaptunk egy áramszünetet.
A gépben lavő iMON VFD azóta nyekk, a gép, mikor betápoljuk (tápkábel bedugása után, mikor a tápon a kis kapcsolót benyomjuk) az egész gép beindul, felpörög, mintha ''rendes'' indítás lenne, majd mikor bejönne a bios akkor leáll... Ezután minden megy rendesen. Az első kapcsolóval lehet indítani.

A másik, hogy nem lehet a gépet újraindítani. Ha XP-n rányomunk az újraindításra, akkor ''csak'' leállítja a gépet. Áramszünet előtt leállította a gépet, megvárta még a ventik leálltak, majd újraindult...


Ha tudtok segíteni please HELP!!!

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41) keIdor válasza TESCO-Zsömle (#40) üzenetére


keIdor
titán

TIPP: viharnál mindig áramtalanítani kell a gépet, mert elég veszélyesek tudnak lenni az akkor érkező ''tüskék''.:( Egy UPS sem árt, ha van.

Próbálj meg egy CMOS Clear-t.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#42) TESCO-Zsömle válasza keIdor (#41) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hiba elhárítva!

Nekem is BIOS-reset jutott eszembe, mivel aznap reggel frissítettem az elérhető legújabbra. Hál istennek minden O.K.!

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43) gabi123 válasza TESCO-Zsömle (#42) üzenetére


gabi123
senior tag

Hali! Neked a Kingmax ramok minden gond nélkül mennek benne? Milyen feszten és milyen órajelen használod őket!? :R

Forza Ferrari!

(#44) gabi123


gabi123
senior tag

Még ennyi kérdésem lenne, hogy a MOSFET-eket és az NB összekötő heatpipe be van-e ragasztva a bordák közé, vagy meg lehet oldani, hogy kivegyem?! Mert ha esetleg különösebb gond és sérülés nélkül eltávolítható, akkor a MOSFET-bordát hagynám a helyén, viszont az NB-borda helyére tennék vmi komolyabb hűtést...

Előre is köszi! :R

Forza Ferrari!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.