Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 8Ball


8Ball
tag

Jó estét.
Mivel a winyómat nem csípi az ICH5 SATA vezérlője így alaplap csere elött állok _újra_ pfff.
Ezt néztem ki amire ráfér a zalman 7700 és nem asrock amibe nem lehet procit húzni, meg a pénz se vet fel túlságosan 12-13e között van kiskerben jelenleg és olcsóbb mint egy 250es HDD és inkább ezt cserélem. Ha esetleg van valakinek mondjon róla 1-2 szót. Thx.
[kép]
[link]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Vajon mit fognak ehhez szólni mások?

(#2) 8Ball válasza 8Ball (#1) üzenetére


8Ball
tag

Senkinek sincs :DDD

Vajon mit fognak ehhez szólni mások?

(#3) 8Ball válasza 8Ball (#1) üzenetére


8Ball
tag

Nemigaz h senkinek sincs :DDD Na mind1 próba cseresznye :DDD Ha minden jól megy jövö7re meg lesz.

Vajon mit fognak ehhez szólni mások?

(#4) vazzz válasza 8Ball (#3) üzenetére


vazzz
őstag

Nekem ennek az elődje volt anno..Asus P4V800-X..
2,6-os cerka volt benne, semmi gond nem volt vele, minden alapon tök jól ment.
Tuningot felejtsd el, és készülj fel a via chipset meglepetéseire:)
Persze azóta (kb.2év) lehet, hogy minden jóra fordult :D
(SATA miatt 2napig szívtam vele anno, mire sikerült felismernie.)
Amúgy most nézem, hogy agp és pci-e16x is van rajta, ami csak ''max.4x mode'' :DDD
Érdekes találmány, sok sikert hozzá! :R

(#5) 8Ball válasza vazzz (#4) üzenetére


8Ball
tag

Hi
Volt nemrég egy ASRock P4V88+om sima PT880/8273 párossal és probléma mentes volt. Ez vmi PT880 Ultra. Valószínüleg kijavították a PT800 hibáit, nemtom pontosan, sose volt single channel DDRes P4 chipsetem. Tuning annyira nem prioritás csak menjen 3.6/800 on a proci, a P4P800-X-ban alapfeszen teszi.

Vajon mit fognak ehhez szólni mások?

(#6) vazzz válasza 8Ball (#5) üzenetére


vazzz
őstag

Hát... mondjuk a p4p800-x az intel chipsetes :F ... de azért úgy látom nem vagy teljesen tuningmentes ;] ... mármint a ramokat nézve :D ....de te tudod :R

(#7) 8Ball válasza vazzz (#6) üzenetére


8Ball
tag

A RAMok 400on mennek sinkornban az FSB800al
A 865PE vel nem is lenne baj hanem az ICH5ben van vmi bug ami miatt az új 250es vinyó amin persze a windows is van, meg eszi a proci időt 90-100%ban. Még az egér is szaggat közbe :DDD kicsit kibuktam rajta. :B Meg tele van Event ID 11(controller error) hibákkal az Event Log.
Igazából legszivesebben AMD64 939re váltanék, de arra most nincs keretem :(((

[Szerkesztve]

Vajon mit fognak ehhez szólni mások?

(#8) 8Ball válasza vazzz (#6) üzenetére


8Ball
tag

Egyébként ha lesz raktáron holnap a Lordnál akkor meg is veszem. Utána majd lesz élménybeszámló.

Vajon mit fognak ehhez szólni mások?

(#9) vazzz válasza 8Ball (#8) üzenetére


vazzz
őstag

Rendben:)

(#10) vazzz válasza 8Ball (#8) üzenetére


vazzz
őstag

Nos? Vetted a lapot? :DDD

(#11) 8Ball válasza vazzz (#10) üzenetére


8Ball
tag

Végülis vettem, de nem pont ezt, mert nem volt és mondták 3 helyen is h jövö7 vége elött ne is reménykedjek, gép meg kellett ASAP, úgy h 1 MSI PT880 Neo-FSR lett, ez volt csak amire ráfért a zalman.
Minden szépen indult, Windows fel, cuccok, tötörö tötörö, mondom állítsuk be a TVt - kezdtem gyanakodni már akkor mikor láttam h régebbi revizióju VT8237 van rajta mint az ASRock P4V88+on volt, de kit érdekel, biztos elírás :DDD(amibe megjegyzem minden hibátlanul nem az alaplapi lanon kívül[1000 hufos realtek8139 lan rulez :DDD]). Mind1 lényeg h ha elindítom a WinDVR-t, azt használom TVnézésre:
1.: PCI4 ben, STOP error :((( (biztos nem érzi jól magát az audigy2 mellett :DDD az van a PCI5ben.)
2.: 1 kihagyás a hang és közte. PCI3. most csak újra indult se szó se beszéd ha indítottam a TVt (auto restart ki volt lőve, mind1 :(( )
3.: 2 kihagyás PCI2, elindul jee, de 100on pörgeti a procit és lagol :((( pff a PII 450et nem terhelte 10% fölött :((( , majd f*sszá fagyott és reset, éljen...
Úgy hogy ott tartok, hogy vissza szerzem a 2.66os Cel D-et és alaplap/procc/zalman7700 pápá és jön helyette egy XP2200+, meg egy GA-7N400S-L azt csókolom és talán vége lesz a szopásnak... :((( mert már azon a határon vagyok h beleintegrálom a baltát :(((

[Szerkesztve]

Vajon mit fognak ehhez szólni mások?

(#12) just


just
aktív tag

Hi all!

Én vettem egy ilyen ASUS P4V800D-X alaplapot és a PCI-Express részét használnám de csak 4x-es a pci-x bus.
Nemtudja valaki hogyan lehet felhúzni 16x-osra? Biosba már próbáltam

Two things what i hate. People that can't count...

(#13) Dzsiforsz


Dzsiforsz
tag

Engem az érdekelne hogy lehet vele használni PCIexpresses videókártyát, vagy az a PCIe port másra jó????

(#14) KFChicken


KFChicken
tag

Nem tudom nézi-e valaki ezt a topicot mivel az előző kérdésre sem ment válasz.
Nekem megvan az alaplapom és az érdekelne hoyg elviszi-e a szintén asus 8800 gts-t ugyebár az pci-os, de az alaplaphoz kapott tájékozatatón nincs rajta ez a kártya de eztt annak tudom be hoyg a lap kiadásakor még azt se tudták mi az a 8800! Most állok pici feljesztés előtt és fontos lenne. Köszi

(#15) zoli2105


zoli2105
csendes tag

valaki segitsen mert itt bárkinek irok nem válaszol lenne egy asusp4v800d-x lapom és fogalmam nincs mijen videó kártyát rakhatnék bele csak ddr1 vagy elfogadja addr2 és ddr3 kártyákat is köszi szépen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.