Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Asus p4c800 vs. abit ic7 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Charlie


Charlie
tag

Melyik a jobb vétel ?
ár/teljesítmény

(#2) Vitus válasza Charlie (#1) üzenetére


Vitus
őstag

Az asusal sokaknak van problémélya vannak itt rola topicok. Az abit szerintem nagyon jó és jól tungolható, de nem szeret 1 pár tuningramot. Szerintem IC7 haveromnak ilyen van és tök jó nekem csak IS7 van a 865pe-s és ezt is imádom :) Abit Abit Abit :) :)

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#3) tsello


tsello
aktív tag

Nekem pl. asusom van és nincs vele gondom...
Nézz be a Asus P4C800 bug topicba.

A gyilkosság a kritika szélsőséges formája

(#4) erdoke válasza Charlie (#1) üzenetére


erdoke
titán

A kérdésedre röviden válaszolva:
Az IC7 jobb vétel ár/teljesítmény viszonyt tekintve. Főleg, ha mostanában terveztél hengeres kábeleket beszerezni...:)

A legjobb aláírás a héten

(#5) nagyvagy


nagyvagy
csendes tag

Még a mult héten én is a két lap között meditáltam, és végül az Abit IC7 mellet döntöttem. Bár még csak a régi processzorom P41800@2400 alapfeszen üzemeltetve működik, így erősebb tunningról még nem tudok beszámolni. A lapban egyébként 2700-on 1.6v fesz mellett még stabilan üzemelt a proci. Korábbi témákban említett ventilátorhangot zárt ház mellet alig lehet észrevenni.
Asus lapról tapasztalatom nincs, de tudásban minőségben kb. megegyeznek, de az áruk viszont nem, így szerintem az Abit jobb vétel.

(#6) Ronin válasza Charlie (#1) üzenetére


Ronin
aktív tag

Nagyjából ugyanazt a teljesítményt nyújtják.
Az Abit olcsóbb, ha tehát ár/telj. akkor IC7.

(#7) Atlantis válasza Charlie (#1) üzenetére


Atlantis
veterán

Volt már egy hasonló topic...

Én is az IC7-et ajánlom a kettő közül, de a Gigabyte egyik lapját is érdemes megnézni. Ha jól látom, nem a full extrás kell, igaz, nálk inkább Springdale-re van bő választék.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Asus p4c800 vs. abit ic7 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.